Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Hearthstone - New Expansion: Whispers Of The Old Gods


Szonszczyk

Whispers Of The Old Gods  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ile wam się podoba tenże dodatek? (w skali od 1 do <infinity> gdzie 5 to najbardziej ze wszystkich dodatków)

    • 1 - Za dużo rng, suabe karty itp. itd.
      0
    • 2 - Walić c'thuna ...
      1
    • 3 - Jest git, ale mogło być lepiej
      0
    • 4 - Bardzo fajny dodatek!
      0
    • 5 - SUPER
      0
    • (INFINITY) - BAWIŁEM SIĘ PRZY NIM JAK MAŁE DZIECKO GDY DOSTAJE NOWĄ ZAJE***** ZABAWKĘ DO ZABAWY xDDDDDDDDDDDDDD
      4


Recommended Posts

Witam! Zwracam się do forumowiczów co grają w super-ekstra karciankę jaką jest HS. Otóż chciałbym zobaczyć (w znaczeniu wasze posty) co myślicie na temat nowego dodatku do tejże gry i dlaczego jest to najbardziej bekowy expansion do tej gry ever. (piszę część po ang, bo tak) Żeby udowodnić wam, że na chwilę obecną jest bardzo śmiesznie, zamieszczam mój filmik z wczoraj (27.04.16) w którym to rozwaliłem przeciwnika który to w połowie gry rzucił złotą małpkę i myślał, że z tymi wszystkimi legendami mnie zniszczy ... :evilshy: ... nie udało mu się to ...

 

Pozdro,

Miszcz Tencz (w grze Szonszczyk)

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o Hearthstone'ie znajduje się tutaj:

Patrząc na jego popularność, nie ma chyba co tworzyć osobnego tylko do WotOG, prawda?

 

Ale jak już jestem, to nie będę tylko złym strażnikiem niepotrzebnego dzielenia tematu: dodatek super, made Hearthstone great again. Przynajmniej dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5723d7a6c7567_HearthstoneScreenshot04-26

Ładny pakiet, ale szkoda, że na amerykańskim. A tak to otworzyłem z 70 pakietów i wypadły po 3 legendy na europejskim i amerykańskim serwie. I jeszcze doliczając pył za znerfione karty to jestem w stanie jeszcze jedną legendę (po moim ulubionym yogg-saronie) zrobić ... tylko jeszcze nie wiem jaką :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...