Skocz do zawartości

My little pony the movie


Recommended Posts

5 minut temu Jakubix PL napisał:

Hmmm wiesz chyba nikt go jeszcze nie widział :-::ppshrug:

Dlatego pytanie zawarte w tym wątku nie ma sensu :ppshrug:

 

Gdybyś zapytał może czego oczekujemy po tym filmie, to byłoby inaczej. Ciężko wyrazić opinię na temat czegoś, czego jeszcze nie ma.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Mates napisał:

Ja czuję sztosa! Nawet pójdę na to do kina, jak będzie u nas w Heliose ^^

Ja mam plan żeby w czasie premiery filmu, przed seansem zobaczyć kto stoi przed salą, czekając na film. Może odkryje jakiegoś broniacza ^^.

Edytowano przez Pawiosław
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Pawiosław napisał:

Ja mam plan żeby w czasie premiery filmu zobaczyć, przed seansem zobaczyć kto stoi w czekając na film. Może odkryje jakiegoś broniacza ^^.

Ja miałem iść na RR, jak leciało u nas w kinie, ale nie poszedłem... Nie byłem jeszcze wtedy w fandomie... Tylko oglądałem. Teraz to wyje@@@@ mam na to, że sala będzie przepełniona małymi dziewczynkami :P

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Mates napisał:

Ja miałem iść na RR, jak leciało u nas w kinie, ale nie poszedłem... Nie byłem jeszcze wtedy w fandomie... Tylko oglądałem. Teraz to wyje@@@@ mam na to, że sala będzie przepełniona małymi dziewczynkami :P

Ja jeszcze takiej wyjebki nie mam ;-;. Gimnazjum, u know ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie idź. Jak ja normalnie jak jadę np. autobusem oglądam że jakieś rzeczy z MLP ... Założę się, że dużo osób z tyłu widzialo xdd jak byłem na High School Musical 3, to pójdę też na kucyki xd

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Mates napisał:

Normalnie idź. Jak ja normalnie jak jadę np. autobusem oglądam że jakieś rzeczy z MLP ... Założę się, że dużo osób z tyłu widzialo xdd jak byłem na High School Musical 3, to pójdę też na kucyki xd

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Łatwo ci mówić. Po prostu "idź" :v. Szczerze nie mam żadnej potrzeby, żeby mówić o tym komukolwiek. Jest dobrze, tak jak jest :dunno:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest świetny. Oglądam trzeci raz - tym razem na Blu-ray. Cieszę się, że w końcu wydawcy ruszyli głową i dostrzegli osoby starsze. Wersje językowe to: dubbing, napisy oraz uwaga - lektor! Jest tylko jedno "ale". Co im strzeliło do łba, żeby wybrać Tomasza Knapika? :crazytwi2:

 

PS. Discorda dubbinguje Pazura. 

 

Spoiler

Nie podoba mi się, że trochę "zgapili" z Władcy Pierścieni. M6 ma zniszczyć "element chaosu". Oczywiście najważniejszą rolę odegra Spike. 

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Triste Cordis napisał:

Film jest świetny. Oglądam trzeci raz - tym razem na Blu-ray. Cieszę się, że w końcu wydawcy ruszyli głową i dostrzegli osoby starsze. Wersje językowe to: dubbing, napisy oraz uwaga - lektor! Jest tylko jedno "ale". Co im strzeliło do łba, żeby wybrać Tomasza Knapika? :crazytwi2:

 

PS. Discorda dubbinguje Pazura. 

HALO proszę nie psuć innym filmu tymi spojlerami typu kto kogo grał niech poczekają lk4x61.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.04.2016 at 22:52 Jakubix PL napisał:

8 Gb pamieci RAM 

1000 gb wolnego miejsca na dysku  

Windows 11.5 

Geforce GTX19381 

Paszport Polsatu :party:

Hmm... Chodzi ci zapewne o "egranizację". W jakim ty świecie żyjesz? W 2016 czy co? :crazytwi2:

 

Zalecane to:

64Gb RAM

100 "giga" na dysku (tylko i wyłącznie SSD)

Windows 11 Service Pack 4 (Win 10 i 8.1 wspierane, ale w trybie zgodności)

Karta graficzna z 32 "giga" pamięci. Zintegrowane będą płakać o litość

Paszport Polsatu - to akurat się zgadza :)

 

Za produkcję będzie odpowiadać CDP Red. Otwarty świat i w ogóle. 

 

A tak na serio. Ten temat (pomijając off-top) powstał zbyt wcześnie. To tak jak z ósmym epizodem Gwiezdnych Wojen. Same domysły, spekulacje, a reżyser dla jaj dolewa oliwy do ognia xD "Luke będzie nauczał Rey" - to dopiero "wyciek" :lol:

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odbył się PonyRadioCon w Rosji, gdzie swoją oficjalną prezentację miało Hasbro, zostało tam zdradzone trochę informacji na temat nadchodzącego filmu.

Na YT pojawił się również filmik z tej prezentacji. > https://youtu.be/snb2PZqik04

 

Najważniejsze wzmianki z tego filmiku (UWAGA SPOILERY)

 

Spoiler

- Niektóre postacie ulegną "zmianom",

- Pierwsze pięć minut prezentacji skupia się na tym, jak dobrze marka MLP się trzyma,

- Początkowo film miał mieć premierę 3 Listopada 2017 roku, ale wychodzi na to, że premiera może zostać przesunięta na lato 2017,

- Spike pojawi się w filmie,

- "Niczym Władca Pierścieni, ale z kucykami."

- Equestria będzie miała kłopoty, pojawi się dużo antagonistów,

- W pewnej części filmu główni bohaterowie przemienią się w inne stworzenia,

- Nasze kuce będą zmuszone do podróży poza granicami Equestrii, odwiedzą straszny, obcy świat,

- W tym świecie ujrzymy m.in. piratów i hipogryfy,

- Masa nowych piosenek,

- Film zaczyna się przygotowywaniem zaproszeń na imprezę przez Twilight i Spike'a,

- Piosenka jakiejś "nowej, super" gwiazdy zostaje przerwana przez nagłe kłopoty, kucyki zostaną schwytane i porwane,

- //Ktoś z widowni zapytał czy obrazki na prezentacji są z filmu - Nie są//

- Kucyki przemienią się w syreny, ta przemiana będzie "konieczna",

- Kuce będą szukały pomocy u tych, którzy zmierzyli się już z tymi "złymi",

- Odwiedzą podziemne królestwo, porozmawiają z mieszkającymi tam kucykami wodnymi,

- Wokół głów kucyków wodnych unoszą się śmieszne bańki powietrzne.

 

//Oryginalny przekład z rosyjskiego na angielski: Zejgar

 

 

Dodatkowe zdjęcia z prezentacji: http://www.equestriadaily.com/2016/05/possible-my-little-pony-movie-slides.html

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pojawiło się trochę nowych informacji (niektóre już dawno), które pewnie większość już widziała, ale przydałoby się je zebrać w jednym miejscu:

- logo filmu

FINAL_LOGO_Merged.jpg

- data premiery w USA to 6 października 2017

- w filmie prawdopodobnie nie będzie Discorda

Capture.JPG

- pojawi się nowa postać, Songbird Serenade, w którą wcieli się Sia, i być może będzie wyglądać tak (a może jest to tylko OC piosenkarki, nie wiadomo):

ss%2B%25282016-07-22%2Bat%2B09.06.14%252

- pojawił się oficjalny Twitter filmu (https://twitter.com/MLPMovie), na którym, jak na razie, nic ciekawego nie ma

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko czekać,mam nadzieje,że to nie będzie tak jak z EQG,nie chce kolejnej serii filmów co roku.( do EQG nic nie mam).Nie ukrywam,że jak będą pieniądze to pofatyguje się i ruszę swoją tłustą dupę do kina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu pepeh napisał:

Pozostaje tylko czekać,mam nadzieje,że to nie będzie tak jak z EQG,nie chce kolejnej serii filmów co roku.( do EQG nic nie mam).Nie ukrywam,że jak będą pieniądze to pofatyguje się i ruszę swoją tłustą dupę do kina.

 

A ja z kolei mam nadzieję, że będzie tak jak z EqG i dostaniemy po jednym filmie co roku ^^ *zachłanność i nienasycenie bardzo*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.07.2016 at 16:42 Uszatka napisał:

 

A ja z kolei mam nadzieję, że będzie tak jak z EqG i dostaniemy po jednym filmie co roku ^^ *zachłanność i nienasycenie bardzo*

 

W sumie to masz po części racje w sumie i mogłoby być to dobre,że co roku ale tylko w tedy kiedy by nie było robione na odwal się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

http://www.equestriadaily.com/2016/10/my-little-pony-season-7-officially.html

 

Poznaliśmy gwiazdy filmu:

 

- Uzo Aduba (Orange is the New Black)
- Emily Blunt (Into the Woods, Gnomeo & Juliet)
- Kristen Chenoweth (Rio 2, The Peanuts Movie),  
- Taye Diggs (Murder in the First and Best Man Holiday), 
- Michael Pena (Ant-Man, The Martian)
- Liev Schrieber (Ray Donovan and Spotlight)
- Sia. (Pop Star)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...