Skocz do zawartości

My little pony the movie


Recommended Posts

https://www.equestriadaily.com/2017/09/eqd-exclusive-three-more-posters-for.html

 

Kolejne plakaty.

 

I kolejne sceny, tym razem z niemieckiego dubbingu:

 

Spoiler

 

 

https://www.equestriadaily.com/2017/09/hasbro-releases-11-movie-songs-onto.html

 

Piosenki z filmu na YT.

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie godzinny materiał zawierający wywiady z aktorami głosowymi z filmu:

 

Spoiler

 

 

Acz czas jest trochę przesadzony, bo bywają całkowicie puste momenty i są przerwy pomiędzy poszczególnymi wywiadami.

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Discobery Family będzie pokazane jak zrobili film:

https://www.equestriadaily.com/2017/09/the-making-of-my-little-pony-movie.html

Oraz krótkie wywiady z aktorami, scenażystami itp:

https://www.equestriadaily.com/2017/09/behind-scenes-sound-bites-from-mlp.html

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super hiper mega eksluzywny klip prezentujący Songbird Serenade - Clean Up:

Spoiler

 

 

Time to be Awesome:

Spoiler

 

 

One Small Thing:

Spoiler

 

 

We Got This Together:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiP Nie wiem w jakim alternatywnym świecie żyjesz, ale te wszystkie linki, które podałeś w swoim poście Pagan (i inni) podał znacznie wcześniej. Nie minusuj go tylko dlatego, że ciebie uprzedził i nie czytasz wcześniejszych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na wszelki wypadek napomknę, że ostatnim razem kiedy ktoś próbował szmuglować jakieś linki, skończyło się to tak jak się skończyło.

 

Wszystko wycieka do sieci, ale my wciąż możemy zachować się przyzwoicie. Postarajcie się powstrzymać od udostępniania linków do pozyskania treści chronionych prawem autorskim, a będzie ok ;) Najlepiej kupić bilet do kina. Jeśli ktoś się przyczepi, powiedzcie mu, że jesteście tam służbowo.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kuco fan napisał:

Gdzie ty żyjesz? W bunkrze? Film wyciekł kilka dni temu. (1080p hevc)

Zapewne żyje w Polsce. Nie każdy śledzi wszystkie informacje jakie pojawiają się w sieci. Sam też nie wiedziałem. Poszukam, może uda się znaleźć, ale lepiej uważać bo można dostać gratisa. Na film nie pojadę bo dla mnie wyjazd do kina zajmuje pół dnia (wyjazd o 9:30, powrót o 16:30), ale jeśli będzie dobry to kupię blu-ray'a. 

 

@Hoffman Można zamówić sobie na Allegro smyczkę z logo np. Filmwebu i udawać recenzenta xD Przyda się na przyszłość. A tak na serio to nie ma co się ośmieszać i po prostu kupić bilet. :dunno:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MLPFan napisał:

Ja również nie wybieram się do kina. Zaczekam aż wyjdzie na Blu-ray i wtedy kupię  (z sieci NA PEWNO nie pobiorę). A propos, jak myślicie, kiedy tak mniej więcej, będzie można kupić płytkę z filmem?

Filmy najczęściej trafiają na płyty po około 5-6 miesiącach od kinowej premiery, ale czasami wychodzą wcześniej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kuco fan napisał:

Gdzie ty żyjesz? W bunkrze? Film wyciekł kilka dni temu. (1080p hevc)

 

To, że ty jesteś podłączony do Matrixa i zawsze wiesz wszystko o wszystkim, nie znaczy, że inni też tak mają :v Zwłaszcza, że miałem też prośby, by, póki co, nie chwalić się tym faktem i wstrzymać się do oficjalnej premiery. Będzie zabawa z napisami znowu :v 

 

9 godzin temu, MLPFan napisał:

A propos, jak myślicie, kiedy tak mniej więcej, będzie można kupić płytkę z filmem?

 

Prawdopodobnie w marcu 2018, na 16 marca premierę płyt zapowiedział niemiecki Amazon.

 

***

Ponadto zaczęły pojawiać się już pierwsze recenzje filmu na IMDB i Rotten Tomatoes. Pierwszy portal musiał zmagać się z atakiem trolli, którzy postanowili nagrodzić film "Jedynkami". Drugi na razie zdaje się być od tego wolny. Krytycy filmowi są raczej przychylni filmowi.

Spoiler

7U8gr5t.png

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem film i muszę przyznać, że jest cholernie dobry. Świetna animacja, dobry humor, doskonała muzyka, ciekawa fabuła i bardzo fajna antagonistka. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to zbyt krótka ostatnia walka oraz zbyt krótki pobyt pod wodą. Rozpiszę się w wątku z recenzjami :) Teraz tylko czekam na premierę blu-ray.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...