Skocz do zawartości

My little pony the movie


Recommended Posts

5 godzin temu, Rafael napisał:

mam głupie pytanie  ale gdzie obejze mlp the movie ?? szukam i znalesc nie moge :/

Najbezpieczniej w kinie ;) A tak na serio. Ja pobrałem z torrentów, ale nie podam linków do stron (ani tu, ani na PW). Film był też na kilku stronach takich jak cda czy kisscartoon, ale Hasbro ostro wzięło się do roboty i kasuje takie "wrzutki". Uprzedzając pytanie - nie znajdziesz wersji z dubbingiem. Tylko "anglik" z napisami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą że najlepiej iśc do kina, sam byłem w kinie(pierwszy raz od 10-14lat) dźwięk i obraz rewelacja.

Z polskim dźwiękiem zgrywanym z kina nie polecam, chyba że lubisz jak Ci uszy krwawią, szkoda sobie psuć doznania.

Jeszcze za jakiś czas powinna się pojawić wersja w oryginale + polskie napisy, sam ją chętnie zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Triste Cordis napisał:

 Uprzedzając pytanie - nie znajdziesz wersji z dubbingiem. Tylko "anglik" z napisami.

 

Ta kwestia to najmniejszy problem dla mnie gdyz mieszkam w uk ale samamu do kina isc to troche lipton dla mnie :D bo ze znajomych nikt kucykow nie ogląda ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, turbo638 napisał:

Jeszcze za jakiś czas powinna się pojawić wersja w oryginale + polskie napisy, sam ją chętnie zobaczę.

 

Jak od SparkleSubs, to ponoć w najbliższych tygodniach. Jak ode mnie to temat niżej jest tłumaczenie :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2017 o 13:10, Niklas napisał:

Na razie nie ma go w na tyle... legalnym miejscu, by było można go zaprezentować na forum.

Można to walnąć na Cda.pl. Ustawiając jako prywatny, wtedy nie skasują z cda - prawdopodobnie - bo go w seriwsie inaczej, niż przez link nie znajdziesz, a z cda nie można "normalnie pobierać". W sumie, być może uniknąłbym bana, gdybym zamiast torenta, to ludziom na pw dawał. Tak samo stoją tu odcinki, a admini o dziwo, nic do nich nie mają. A w sumie powinni - skoro już tacy prawi - bo każde obejrzenie odcinka w sieci, szkodzi stacji tv która za licencje musiała wybulić.
 

Dnia 4.11.2017 o 13:31, BiP napisał:

Bo są to zwykle piraty.

Takie same jak odcinki piracko uploadowane w sieć, których co prawda ściągać nie można, ale zmniejszają one i tak oglądalność dla stacji, która wykupiła licencje na odcinki? Ja już dawno mówiłem, że admini karają za opcje z pobieraniem, ale nie mają nic przeciw linkowaniu... Nielicencjonowanych epizodów :D Czyli z technicznego punktu widzenia, rozpowszechnianiu informacji, gdzie można nielegalnie coś obejrzeć :( I nie, nie chodzi mi tu o nielegalność tych odcinków, bo tak naprawdę nie mam nic do tego, tylko o stosowanie podwójnych standardów na tym forum :(

 

A co się tyczy filmu...

ENG

PL - Dubb kinowy.

Oba filmy legalne według standardów forum, które dotyczą odcinków. Nawet nieco bardziej, bo widoczne TYLKO tutaj. nawet na cda wyszukiwarka ich nie indeksuje, NIE MOŻNA ICH POBIERAĆ ITP. Np ENG wersja stoi do teraz, a data uploadu jest bardzo stara :)

 

Minusujesz Artem, ale takie są fakty... A coraz więcej sądów w europie potwierdza, że także tworzący napisy - czyli także ty - łamią prawa autorskie. Wystarczy poczytać. Jednak jak dotąd za linki do napisów NIKT nie poleciał.

 

Jak więc widzicie, wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Tylko z odcinkami poractwo "jest pod płaszczykiem prawa". Jednak usługi streamingowe coraz szybciej padają...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
  • Nie lubię 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napisów to stacje telewizyjne powinny brać też pod uwagę to co ludzie chcą np.

Dragon Ball Super w TV tego za chiny po polsku nie zobaczysz a bardzo dużo osób w Polsce chce to oglądać ale normalnie nie ma jak.

Kiedyś na Jetix był Naruto, puścili koło 100 odcinków z polskim dubbingiem i olali sprawę dalej a człowiek wciągnął się w historie. Co ma zrobić dalej ? Zostają tylko napisy...

Tak samo około 17 lat temu na TV4 było amine "piłka w grze" z polskim lektorem, pisałem do TV4 czy jeszcze puszczą je w telewizji i odpisali że nie bo pewnie nie będzie oglądalności... wiec została tylko wersja z neta z napisami.

Wpierw powinni dać ludziom to czego oczekują.

 

Druga sprawa nie wszyscy chcą oglądać tylko dubbing. Ja mimo że byłem na mlp movie w kinie to i tak chce zobaczyć wersję z napisami.

Tak na dobrą sprawę to połowa rzeczy w internecie łamie jakieś prawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Accurate Accu Memory napisał:

Minusujesz Artem, ale takie są fakty... A coraz więcej sądów w europie potwierdza, że także tworzący napisy - czyli także ty - łamią prawa autorskie. Wystarczy poczytać. Jednak jak dotąd za linki do napisów NIKT nie poleciał.

 

Wiedziałem, że będziesz miał ból plota xD

I nie chodzi mi o prawo, tylko idiotyczny upload najgorszych ripów od januszowych polskich grup na cda, gdzie ich głupi encoder z wyłączonym CABAKiem i najniższym presetem przemieli kucyki w najgorsze.

Dziękuję, pozdrawiam.

 

(i dlatego nie lubię, gdy amatorzy się tym zajmują >.<

oczywiście to tylko moje zdanie, więc nie łapcie kolejnych bólów plotów, chciałem tylko sprostować za co minus, prawo mnie akurat nie obchodzi, bo sam jestem piratem)

Edytowano przez Artem
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niklas napisał:

https://www.equestriadaily.com/2017/11/lionsgate-announces-digital-1219.html

 

Cyfrowe wydanie filmu do kupienia od 19 grudnia tego roku, dvd i blu-ray - 9 stycznia 2018.

 

1 godzinę temu, Triste Cordis napisał:

Wow, szybko. Trzeba będzie zarezerwować stówkę (a może cena będzie niższa?) :) Ciekawe jakie będą dodatki? Po cichu liczę na wywiady i usunięte sceny. 

Oczywiście po ENG jak mniemam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Niklas napisał:

Oczywiście. Na razie nie ma wieści o polskim wydaniu.

A mnie ciekawi, jak będzie się rózniła jakość Blu Ray, od tego 128 Gb kinowego wycieku, który był. Jak mniemam, będzie możliwość porównania :) Bo na base.bronies.pl na pewno ta wersja się pojawi :) MK czeka na wersje sklepową właśnie, bo inaczej już dawno by tam był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Accurate Accu Memory napisał:

A mnie ciekawi, jak będzie się rózniła jakość Blu Ray, od tego 128 Gb kinowego wycieku, który był. Jak mniemam, będzie możliwość porównania :) Bo na base.bronies.pl na pewno ta wersja się pojawi 

Powodzenia, źródła będą takie, że wiele różnic zobaczysz. Tam jest taka kompresja, że już lepiej samemu kupić dysk. Na 100% nie wrzuci obrazu lub plików bezpośrednio z płyty (Blu Ray to przecież nawet kilkadziesiąt GB), a jeśli chcesz coś porównać i zrobić to dobrze to właśnie musisz mieć pliki bezpośrednio z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Accurate Accu Memory napisał:

128 Gb kinowego wycieku

Nie był to kinowy wyciek. Ktoś po prostu po włamaniu do Hasbro/DHX sobie taki plik wyciągnął. Jest to prawdopodobnie wersja filmu przed ostateczną obróbką albo do obejrzenia dla animatorów czy wszystko gra.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Triste Cordis

 

Premiery BD dla inny krajów:

Meksyk 10 stycznia

Szwecja 12 lutego

Francja 26 lutego

Niemcy 16 marca

Polska raczej wyjdzie po Niemczech. Zawsze możecie molestować Monolith odnośnie filmu.

Edytowano przez PaganMuffin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PaganMuffin napisał:

Polska raczej wyjdzie po Niemczech. Zawsze możecie molestować Monolith odnośnie filmu.

Już ja widzę jak by takich ludzi wysłuchali. Tak obrazkowo:

 

Bronies - My chcemy wydania w styczniu:despair:

Monolith - Wielkiego i Potężnego Monolith to nie obchodzi. Sio:begone: 

A tak na poważnie to szkoda. Lepiej szybciej niż później, prawda? Ale najważniejsze żeby w ogóle było, a na pewno będzie. Pozostaje czekać. 

12 godzin temu, Accurate Accu Memory napisał:

A mnie ciekawi, jak będzie się rózniła jakość Blu Ray, od tego 128 Gb kinowego wycieku, który był. Jak mniemam, będzie możliwość porównania :) Bo na base.bronies.pl na pewno ta wersja się pojawi :) MK czeka na wersje sklepową właśnie, bo inaczej już dawno by tam był.

Szczerze wątpię żebyś zobaczył jakąś widoczną różnicę (np DVD a Blu-ray). No chyba, że masz OLED TV 100 cali Ultra HD 4K.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Triste Cordis napisał:

Szczerze wątpię żebyś zobaczył jakąś widoczną różnicę (np DVD a Blu-ray). No chyba, że masz OLED TV 100 cali Ultra HD 4K.  

Nawet beż OLED 100 cali można zobaczyć różnicę miedzy DVD a Blu-ray, większość osób posiada jakiś wyświetlacz FHD

A różnica w rozdzielczości DVD(720×576 i 720×480) a Blu-ray(1280×720 i 1920×1080) jest dość spora.

Na DVD jest dość spore rozmycie obrazu który jest rozciągnięty, jak by nie patrzeć DVD było przygotowane pod TV kineskopowe i pierwsze LCD o małych rozdzielczościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turbo638 napisał:

Nawet beż OLED 100 cali można zobaczyć różnicę miedzy DVD a Blu-ray, większość osób posiada jakiś wyświetlacz FHD

A różnica w rozdzielczości DVD(720×576 i 720×480) a Blu-ray(1280×720 i 1920×1080) jest dość spora.

Na DVD jest dość spore rozmycie obrazu który jest rozciągnięty, jak by nie patrzeć DVD było przygotowane pod TV kineskopowe i pierwsze LCD o małych rozdzielczościach.

Nie zrozumieliśmy się lub/i ja źle napisałem. Chodziło mi o to, że różnica pomiędzy tamtym "wyciekiem" a pirackim blu-ray nie będzie zbytnio widoczna. Nie będzie takiej różnicy jak pomiędzy DVD a blu-ray. Ja przestałem już kupować filmy na DVD właśnie ze względu na zdecydowanie gorszą jakość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszono zawartość dodatkową na płytach z filmem: https://www.equestriadaily.com/2017/11/special-features-for-dvd-and-blu-ray.html

 

- Usunięta scena

- short EQG

- filmiki: Pieczenie z Pinkie Pie, Czarowanie z Mane6 i ich nowymi przyjaciółmi, Podróż przez Equestrię, Hanazuki: Pełne Skarbów

- teledysk piosenki I'm the Friend You Need.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niklas napisał:

Ogłoszono zawartość dodatkową na płytach z filmem: https://www.equestriadaily.com/2017/11/special-features-for-dvd-and-blu-ray.html

 

- Usunięte sceny

- shorty EQG

- filmiki: Pieczenie z Pinkie Pie, Czarowanie z Mane6 i ich nowymi przyjaciółmi, Podróż przez Equestrię, Hanazuki: Pełne Skarbów

- teledysk piosenki I'm the Friend You Need.

Nigdzie nie użyto liczby mnogiej [chyba, że osoba pisząca tą notkę pozjadała literki], więc dla sprecyzowania:

- jedna usunięta scena

- jeden ekskluzywny short z Equestria Girls. 

Notka + źródło 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ZSRRKnight napisał:

długości filmu. 99 minut to zdecydowanie za mało i film mógłby trwać z pół godziny dłużej.

Przydałoby się jakieś wspomnienie historii Tempest, jak poznała tego całego Storma, jak awansowała do swego stopnia w jego armii itd. A tak to mamy tylko proste wspomnienie dlaczego stała się "zła".

 

6 minut temu, ZSRRKnight napisał:

Wada numer 2 - kucyki wygrywają a nic nie tracą. eh, nawet w serialu już mnie to boli. Ciągle tłuką złych, zaprzyjaźniają się, a strat żadnych. Wiem, że to tylko bajka dla dzieci, ale przydałby się lekki dramatyzm. Wiecie, zwycięstwo wymaga poświęceń, a kucyki wygrywają bez poświęcania niczego.

Jest to wada każdego serialu dla dzieci. Też mnie to irytuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...