Skocz do zawartości

My little pony the movie


Recommended Posts

13 godzin temu, BiP napisał:

W internecie tego chula  pełno, natomiast w radiu, to wątpię żeby piosenka z bajki miała być puszczana. Choć z drugiej strony, to piosenka promująca "Króla Lwa" Eltona jest słyszana w radiu nawet w obecnych czasach...

Ale takie "Can't stop the feeling" z filmu "Trolle", to słyszę praktycznie w każdym tygodniu w Radiu Zet, jak jestem w pracy. Wcześniej leciało o wiele częściej. A jest to piosenka z bajki. I właśnie wspomniany Elton John.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piosenki z "Króla Lwa" a dokładniej "Can you feel the love tonight" to leci w radiu właśnie ze względu na Eltona Johna, bo wersji śpiewanej przez Simbę i Nalę nie słyszałem w radiu, ale jak by nie patrzeć ta piosenka dostała Oskara w kategorii "najlepsza oryginalna piosenka filmowa w roku 1994" + zdobyła też nagrodę Grammy w 1995.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turbo638 napisał:

Co do piosenki z "Króla Lwa" a dokładniej "Can you feel the love tonight" to leci w radiu właśnie ze względu na Eltona Johna, bo wersji śpiewanej przez Simbę i Nalę nie słyszałem w radiu, ale jak by nie patrzeć ta piosenka dostała Oskara w kategorii "najlepsza oryginalna piosenka filmowa w roku 1994" + zdobyła też nagrodę Grammy w 1995.

A sam "Król Lew", przez ponad 20 lat, był rekordzistą w kategorii zarobionych pieniędzy, dopiero "Frozen" go zdetronizował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BiP napisał:

A sam "Król Lew", przez ponad 20 lat, był rekordzistą w kategorii zarobionych pieniędzy, dopiero "Frozen" go zdetronizował...

Ale cały czas jak uważany za jedną z najlepszych animacji jeśli nawet nie najlepszą. Ma na karku już tyle lat a nadal jest aktualny i cieszy oko.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właśnie skończyłem czytać książkę "Burzliwa droga do Canterlotu" i w sumie mam mieszane uczucia.

Sama historia jest raczej łatwa do przewidzenia i nie za bardzo skomplikowana, wiem że to ma być książka dla dzieci i 100% to rozumiem.

Ogólnie książka opowiada o wydarzeniach od dnia utraty rogu do tygodnia przez festiwalem przyjaźni, czyli kawał czasu.

Licząc że Tempest może być w podobnym wieku co Twilight, to jest z tym związany jest z tym jeden błąd.

Na samym początku książki dowiadujemy się, że  Equestrią żądzą 3 księżniczki: Celestia, Luna i  Cadence która była pomocnicą Celestii a teraz włada Kryształowym królestwem.
W tych czasach Luna była na księżycu a Kryształowe królestwo jeszcze nie powróciło.

Jest jeszcze jedna dla mnie dziwna rzecz, a mianowicie Tempest przez pół książki była cały czas nazywana "młodym jednorożcem", taki szczegół dość zapadający w pamięć.

 

Jako podsumowanie mogę napisać: Ogólnie jest dobrze ale mogło być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 minut temu, turbo638 napisał:

Wychodzi na to, że MLP movie na DVD po polsku będzie dostępne od 15 lutego:

 

To dobrze, bo tylko na to czekam :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BiP napisał:

To dobrze, bo tylko na to czekam :brohoof:

Ja jeszcze nie wiem czy będę brał na DVD czy blu-ray

 

A i jak ktośby szukał MLP Movie w oryginale to już jest dostępne na Amazonie na blu-ray, DVD i digital.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, turbo638 napisał:

Ja jeszcze nie wiem czy będę brał na DVD czy blu-ray

 

A i jak ktośby szukał MLP Movie w oryginale to już jest dostępne na Amazonie na blu-ray, DVD i digital.

 

Znaczy się moje DVD nie odpali blu-ray więc dla mnie wybór prosty. A co do oryginalnej wersji, to chyba lepiej poczekać na polską i tam pewnie będzie do wyboru angielska i polska. Więc  jak dla mnie lepiej poczekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, nie jest to żadne oficjalne info, ale moja teoria. Film w wersji DVD zostanie wydany jako "książeczka + film" (to pewne). Cena - 30zł. W związku z tym, istnieje spora szansa na to, że będzie sprzedawany w kioskach z jakimś czasopismem (prawdopodobnie kobiecym). Premiera, 15 luty, dodatków brak. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BiP napisał:

Pojawił się film na DVD z dubbingiem za 29.97 zł.

Mogę zainteresowanym podać link do strony, bo nie wiem czy wklejanie go tu, nie zakończy się %

 

Jeśli to oficjalne wydanie to dlaczego miałbyś dostać procenty? Na allegro można już zamawiać, Niestety póki co nigdzie nie widzę wydania blu-ray :grumpybloom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BiP napisał:

W Biedronce  od poniedziałku będzie można kupić film za 25 zł. 

Od poniedziałku? Masz jakiś link do źródła? Trochę wcześnie. Jeśli to prawda to najprawdopodobniej od poniedziałku będą sprzedawać filmy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...