Skocz do zawartości

My little pony the movie


Recommended Posts

Ale kij tam ze scenami. U Chińczyków pojawił się teledysk utworu Sii, Artem go wypatrzył i przerzucił na inny serwer.

Teledysk przeplatany jest fragmentami filmu, jest sporo nie widzianych wcześniej scen i są spoilery, w tym te z końca filmu, dlatego nie włączajcie go, jeśli chcecie ich uniknąć.

 

http://www.bilibili.com/video/av14520219/

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Niklas napisał:

[...]  teledysk utworu Sii [...]


Przecież ten utwór i ta piosenkarka w ogóle się nie nadają do kucyków.
Nie dość że ta piosenkarka beczy to jeszcze robi to po jednym słowie jak by jej tchu brakowało. Naprawdę okropnie brzmi taki styl śpiewania.
Ten kto wymyślił aby tą piosenkarkę umieścić w filmie o kucykach to chyba nie miał pojęcia co robi, podejrzewam że decyzja zapadła bo "Hur Dur taki teledysk... taka mała dziewczynka... tańczy... no no trzeba ją dać do kucykuffff!!!111". 

Co do utworu to może ktoś by był w stanie lepiej to zaśpiewać, brzmi mi to jak zrzynanie z Adele i pewnie by jej to lepiej wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat brzmi jak typowy utwór Sii. Mnie akurat ani grzeje, ani ziębi.

 

A stąd pomysł? Czy ci się to podoba, czy nie, Sia jest znana i lubiana. Jej muzyka trafia do setek tysięcy fanów na całym świecie. Filmy zwykle lubią mieć jakiś utworek przygotowany na tę okazję i nie inaczej jest w przypadku Rainbow. 

Sia mogła się zrobić, coś nowego, co ucieszy jej fanów, a wytwórnia się cieszy, bo ma dodatkową promocję, wspartą mocnym "nazwiskiem". Także:

 

16 minut temu, Arpegius napisał:

Ten kto wymyślił aby tą piosenkarkę umieścić w filmie o kucykach to chyba nie miał pojęcia co robi,

 

Mylisz się w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten kawałek. Na moją playlistę to on nie trafi, ale do filmu pasuje. Osobiście widzę go w jakiejś scenie, w której smutny kuc dostrzega światełko w tunelu (i nie, nie jest to pociąg :P ). Czekam na pełną wersję tego pirackiego utworu bo brzmi zacnie. No chyba, że ktoś już go tu wrzucił.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku atutem MLP była ciekawa muzyka. Przy EQG trzyma mnie tak naprawdę tylko Daniel Ingram i Sunset Shimmer. Dzięki jego umiejętności łączenia różnych gatunków muzycznych, nigdy nie wiem, czego się spodziewać. Teraz dostaniemy to, co tysiąc razy słyszeliśmy w radiu. Może rzeczywiście młodszej publiczności się spodoba, ale nie sądzę, by przez nas zostało przyjęte tak samo dobrze. Czym chcą nas zadziwić po pokazaniu całej fabuły w trailerach i zamianie oryginalnej muzyki Ingrama w popową sieczkę? Koronacją Starlight? Innej opcji na ten moment nie widzę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jasiulo napisał:

Koronacją Starlight? Innej opcji na ten moment nie widzę.

Potwierdzone info. Podczas akcji filmu, Starlight jest w świecie "Ludzi" w Magii Lustra. Razem z Sunsetką :) Twórcy to powiedzieli, było chyba na EqD w Q&A od twórców :) Trochę to dziwne, bo niby mówili, a Starlight jest z Trixie na festiwalu o ile dobrze widzieliśmy :)

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć mało wam jeszcze materiałów z filmu. Dostaniecie więc kolejny: https://www.equestriadaily.com/2017/09/sneak-peak-of-my-little-pony-movie.html

 

Po dzisiejszym wydaniu amerykańskiego Mam Talent, zostanie wyemitowany sneak peek z filmu.

 

Zapowiedziano również obiecywane połączenie komiksu z serialem: http://www.equestriadaily.com/2017/09/my-little-pony-legends-of-magic-9.html

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2017 o 20:35, jasiulo napisał:

Niedługo nie będzie trzeba iść na film, bo cały pokażą przed premierą.

Dlatego ograniczam się do jednego, góra dwóch trailerów :dunno: A soundtrack jest taki... taki jakby niespecjalnie udany (ale polecą minusy). Może jeśli przesłucham go 123 razy, to zmienię zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...