Skocz do zawartości

World Of Warcraft - wspólne granie(priv)


Recommended Posts

Czy na forum jest ktoś, kto grał kiedyś w WoW'a i miałby ochotę wrócić do niego albo nigdy nie grał, a chciał spróbować tego tytułu? Ja osobiście odpaliłem WoW'a po 4 latach i nadal sprawia mi frajdę, a zawsze lepiej się gra z kimś niż samemu, dlatego postanowiłem założyć temat i zobaczyć, czy ktoś się znajdzie do wspólnej gry.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak sie grało w WoW'a, świetna gra która przykuwa na długie godziny. Najpierw na Sunwellu teraz na Atlantisie, fajnie by było zebrać ekipę do wspólnego rajdowania. niestety mam teraz może z 45 lvl bo nie przeniosłem z zamknieciem sunwella postaci i mój stary hunter i druid lvl 80 zniknął. 

Cytuj

Forum nie popiera piractwa.

Czy to  jest piractwo? Gra jest darmowa ale korzystanie z serwerów blizarda jest platne od 20 lvl, mozna zakupic najzwyczajniej w sklepach WoW'a z poszczególnymi dodatkami i w takim przypadku to raczej nasza wola z których serwerów będziemy korzystać. choć mogę się mylić 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Zeus napisał:

Czy to  jest piractwo?

Tak, to jest piractwo. Gra wymaga płacenia - a poprzez granie na prywatnym serwerze tego płacenia unikamy. I nie, nie do nas należy decyzja, jakie serwery wybierzemy. World of Warcraft to gra Blizzarda i to on o tym decyduje. To on stworzył tę grę, to on ją rozwija, to on ma prawa do marki. To tak jakbyś namalował obraz i zaczął sprzedawać jego kopie, a ktoś na ulicy rozdawałby je za darmo.

 

To, czy w tym wypadku piractwo jest uzasadnione, to już inna sprawa.

2 godziny temu White Hood napisał:

Forum nie popiera piractwa.

Forum służy przede wszystkim to komunikacji z innymi ludźmi. Także do umawiania się na grę. To jest główny cel tego tematu, nie promowanie piractwa. Dopóki Paladyn nie umieści w tym temacie żadnych bezpośrednich linków do stron z prywatnymi serwerami, nie złamie regulaminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Tak, to jest piractwo. Gra wymaga płacenia - a poprzez granie na prywatnym serwerze tego płacenia unikamy. I nie, nie do nas należy decyzja, jakie serwery wybierzemy. World of Warcraft to gra Blizzarda i to on o tym decyduje. To on stworzył tę grę, to on ją rozwija, to on ma prawa do marki. To tak jakbyś namalował obraz i zaczął sprzedawać jego kopie, a ktoś na ulicy rozdawałby je za darmo.

Pewnie masz racje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

To, czy w tym wypadku piractwo jest uzasadnione, to już inna sprawa.

I to jest właściwe pytanie. Pamiętam jak kiedyś napisałem  artykuł, jak z nielegalnych serwerów zrobić serwery legalne, czyli jak ominąć prawo międzynarodowe i własność intelektualną (czy to dobre, czy złe to inna sprawa)

 

Oczywiście (prawo gier) jest obrzydliwe, gdyż możemy utracić prawo do kupionej gry w każdej chwili. Jeśli Blizzard będzie miał zachciankę może usunąć wszystkie twoje postaci, gdyż należą one do niego, nie do ciebie.

Edytowano przez White Hood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat na dyskusję o prawach autorskich, także proszę o przeniesienie jej gdzie indziej. A co do samego tematu, to dopóki nie są w nim zamieszczone żadne linki prowadzące do serwera ani jego nazwa, dopóty może zostać.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

To nie jest temat na dyskusję o prawach autorskich, także proszę o przeniesienie jej gdzie indziej. A co do samego tematu, to dopóki nie są w nim zamieszczone żadne linki prowadzące do serwera ani jego nazwa, dopóty może zostać.

 

Przepraszam, ale wiesz(może nie wiesz) jak ja lubię schodzić na tematy ekonomii i prawa z nią związanego. Czasami samo się pisze.

Edytowano przez White Hood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dobrego serwa pod 3.3.5 już nie ma. Proponuje 4.3.4. Fajny serwer ma nazwę podobną do Atlantydy.

 

A nie myśleliście może o Guild Wars 2 albo Aion? Są darmowe i nie ma problemu etycznego czy uprawiasz piractwo.

Edytowano przez White Hood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam do wowa bo była darmowa aktualizacja do warlords plus dostałem tokena na boosta postaci. Dużo czasu grałem na prywatach i gdy w końcu zdecydowałem się zakupić łoryginał to stwierdzam że prywaty to marnowanie czasu. Gram dla czystej przyjemności.

Jak coś to jestem na Vek'nilash po obu stronach.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Odkopuję temat z WoW'em!:spin:A więc...pierwszy raz w WoWa grałem z dodatkiem TBC(The Burning Crusade) na prywatnym serwerze "Hellground" i to było jakoś pod koniec 2012 roku w Grudniu Bożego Narodzenia a pierwszą postacią jaką grałem to był Night Elf Druid.:twilight7:Hmm...potem po awansie na 70 lvl grałem następnymi postaciami i tak po kolei każdą postać awansowałem z Alliance: Draenei Paladin, Gnome Rogue, Dwarf Hunter, Human Warlock.:twilight:Potem grałem w Wotlka na Sunwellu ale tym razem postać miałem Draenei Shaman. Potem w Cataclysm na Antlantissie Tauren Druid. Obecnie teraz gram w Legion na serwerze Blackhand Blood Elf Mage.:angelscoot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...