Skocz do zawartości

Odcinek 7: Newbie Dash


Niklas

Dzisiejszy odcinek  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I twoja ocena

    • 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      3
    • 4
      2
    • 5
      4
    • 6
      4
    • 7
      9
    • 8
      7
    • 9
      11
    • 10
      2
    • OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG 11/10
      11


Recommended Posts

9/10

 

Mi odcinek się podobał. Wygłupy Rainbow - i owszem były żenujące , ale też naturalne biorąc pod uwagę zmianę środowiska i chorobliwą chęć zaprezentowania się z najlepszej strony. Uważam że odrobina pokory oraz dyscypliny nigdy nikomu nie zaszkodziła. I jeszcze jedno : pod koniec tego odcinka naprawdę polubiłem Spitfire :spitfire2:

Edytowano przez Bonhart
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Odcinek nie zbyt mi się podobał, bo Hasbro zrobiło z mojego ulubionego kucyka, czyli z RD, idiotkę. Nie, no dobra, rozumiem, że lubi się popisywać i ma wrażliwe ego, ale taka głupia to ona chyba nie jest, żeby się zachowywać jak dziecko, które przyszło do nowej szkoły, podpadło kolegom i otrzymało żenującą ksywkę. Trochę rozumu, to ona chyba jednak ma. 

 

Ocena 5/10, za SoarinDash, siostrzane relacje ze Scootaloo i screen na samym końcu.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
4.09.2016 at 14:44 GosiElla napisał:

Odcinek nie zbyt mi się podobał, bo Hasbro zrobiło z mojego ulubionego kucyka, czyli z RD, idiotkę. Nie, no dobra, rozumiem, że lubi się popisywać i ma wrażliwe ego, ale taka głupia to ona chyba nie jest, żeby się zachowywać jak dziecko, które przyszło do nowej szkoły, podpadło kolegom i otrzymało żenującą ksywkę. Trochę rozumu, to ona chyba jednak ma. 

 

Ocena 5/10, za SoarinDash, siostrzane relacje ze Scootaloo i screen na samym końcu.

Oj tam od 5-tego sezonu wiemy iż RD czasem głupieje XD, w piątym odcinku piątego sezonu RD nie dopuszcza do siebie myśli że żółwie hibernują, i próbuje powstrzymać zimę :D, ekstremalny pomysł dla ekstremalnego poniacza.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minuty temu Rapid napisał:

Oj tam od 5-tego sezonu wiemy iż RD czasem głupieje XD, w piątym odcinku piątego sezonu RD nie dopuszcza do siebie myśli że żółwie hibernują, i próbuje powstrzymać zimę :D, ekstremalny pomysł dla ekstremalnego poniacza.

Głupieć czasem głupieje, ale tu to już zidiociała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że odcinek przedstawia pewne rozczarowanie rzeczywistością. Rainbow Dash marzyła przez długi czas, by dostać się do Wonderbolts, pracowała sowicie w tym kierunku w wielu odcinkach, a gdy się już jej w końcu udało, to zobaczyła, że nie łatwo jest być nowicjuszką. Krótko mówiąc, pewne rzeczy nie są takie fajne, jak wydają się być w marzeniach. Spodziewam się jednak, że to tylko początek był dla niej bardzo trudny. Jak już starzy wyjadacze wyjaśnili co i jak z ksywkami i tym, co wiedzą i myślą o Rainbow Dash, będzie tylko lepiej. Czy tylko ja zwróciłem uwagę na końcową scenę, gdzie Rainbow Dash musi wysprzątać cały bałagan i została zawieszona, ale jest przeszczęśliwa z samego faktu, że jest już tym Wonderboltsem? Bo jakoś nikt o tym nic nie mówi. Chodziło o ukazanie faktu, że jest trudno, bardzo trudno, ale marzenie to marzenie i jest szczęśliwa, że się ziściło, nawet, jeśli to nie wyglądało na początku, jak by tego chciała. I oczywiście ta podobizna Wonderbolts z Rainbow Dash na czele, ale o tym była już mowa.

 

Mi odcinek oglądało się bardzo przyjemnie i wyciągnąłem z niego kilka konkluzji.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...