Skocz do zawartości

Witam :)


FlutterFun

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum, fanem MLP jestem od niedawna. Na razie obejrzałem 2 pierwsze sezony i się zakochałem w tej bajce. Kucyki naprawdę wciągają... nie tylko dzieci  ;) Mój ulubiony kucyk to Fluttershy, jest świetna, uwielbiam ją :D Cieszę się, ze jest takie forum jak to .
 Pozdrawiam,

Jacek

:squee:

Edytowano przez fluttershypony
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Mieszkam w Lubelskim. Flutterkę lubię za to, że kocha zwierzęta i jest dobra dla innych. Trochę się z nią identyfikuję, jeśli chodzi o taką nieśmiałość i brak pewności siebie, kiedyś miałem z tym problem, ale przepracowałem to. No mam już 28 lat, ale jak widać i w tym wieku można odkryć w sobie zamiłowanie do mlp ;)

Czekoladę lubię, ale jak mnie najdzie. Na codzień  mnie nie ciągnie do słodyczy w ogóle, ale jak mnie najdzie ochota to i zjem pół czekolady naraz ;)

Co do hobby to lubię fotografować, zwiedzać, odpoczywać na działce - troche ogrodnictwo, lubię czytać - koleżanka mi pozyczyła książkę Paulo Coelho i od tej pory bardzo lubię tego autora. Bardzo lubię placki ziemniaczane. Uwielbiam zwierzęta i tak jak Flutterka mógłbym mieć ich sporo. Niestety z powodu małego mieszkanka mam tylko rybki. Ale uwielbiam koty, psy też lubię. Lubię naturę, spacery po lesie . Mieszkam w blokowisku, ale najchętniej wyprowadziłbym się do domku przy lesie, by być blisko natury.  Co do muzyki to różną od Popu do troche mocniejszych utworów. Moim ulubionym zespołem jest GOYA. Troche rysuję tak dla przyjemności, ale zupełnie amatorsko przeciętnie, nie są to jakieś profesjonalne prace ;)  Pewnie lubię Twilight, Rarity, Rainbowka tez ok, Pinkie też jest śmieszna.  Applejack mniej lubię.

Edytowano przez fluttershypony
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

Chciałbyś więcej pytanek [Specjalnie tworzę listę, obecnie mam w bazie jakieś 526, ale cały czas ją rozbudowuje :D]

 

 

Także ten, dobrej zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
11 godzin temu Polox napisał:

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

Chciałbyś więcej pytanek [Specjalnie tworzę listę, obecnie mam w bazie jakieś 526, ale cały czas ją rozbudowuje :D]

 

 

Także ten, dobrej zabawy :)

 

A co to  jest OC ? :fluttershy3:

Lubię technologię, nowinki komputerowe, gadżety. Już bardzo dawno nie grałem, brak czasu . 

Kosmos, Lubie czasem pooglądać programy na Discovery, o kosmosie tez. Ale nie mam sprecyzowanych zainteresowań w tym temacie. 

Mitologią się nie interesuje. Moje motto, by  traktować innych tak jak chciałbym by mnie traktowano.  Oraz ze dobro, które daje innym do mnie wróci. 

 

 

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz fluttershypony napisał:

A co to  jest OC ? :fluttershy3:

OC (ang. original character) - tu: po prostu tworzysz takiego kucyka jakiego chcesz! Wymyślasz mu charakter, wygląd itp itd.

 

Tak btw. to również witam na forum i baw się dobrze /)

 

(Ps. Nie możesz pisać parę postów naraz, ponieważ tego zabrania regulamin. Już lepiej by było, gdybyś pisał dłuższe posty niż całą ich serie :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

:)

11 minut temu Pawiosław napisał:

OC (ang. original character) - tu: po prostu tworzysz takiego kucyka jakiego chcesz! Wymyślasz mu charakter, wygląd itp itd.

 

Tak btw. to również witam na forum w się dobrze /)

 

(Ps. Nie możesz pisać parę postów naraz, ponieważ tego zabrania regulamin. Już lepiej by było, gdybyś pisał dłuższe posty niż całą ich serie :))

Bardzo przepraszam, mam nadzieję  ze Admin  mi to wybaczy . Strasznie ciężko chodzi forum na tablecie, jak po południu włącze komputer to poprawie te posty :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu fluttershypony napisał:

Bardzo przepraszam, mam nadzieję  ze Admin  mi to wybaczy . Strasznie ciężko chodzi forum na tablecie, jak po południu włącze komputer to poprawie te posty :flutterblush:

I know that feel, bro /)

 

Jak korzystasz z tabletu polecam zainstalować aplikację Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu Pawiosław napisał:

OC (ang. original character) - tu: po prostu tworzysz takiego kucyka jakiego chcesz! Wymyślasz mu charakter, wygląd itp itd.

 

Tak btw. to również witam na forum i baw się dobrze /)

 

(Ps. Nie możesz pisać parę postów naraz, ponieważ tego zabrania regulamin. Już lepiej by było, gdybyś pisał dłuższe posty niż całą ich serie :))

 

Nie tworzę, ale może spróbuję zrobić;)

16 minut temu Pawiosław napisał:

I know that feel, bro /)

 

Jak korzystasz z tabletu polecam zainstalować aplikację Tapatalk

Ok. dzięki za radę :fluttershy5: Już wiem jak cytować kilka postów w jednym.

 

2 godziny temu Triste Cordis napisał:

Oho, ktoś +/- w moim wieku :) Witaj.

Cieszę się, że jest więcej fanów w moim wieku . Witaj :squee:

 

12 godziny temu Rainbow Guitar napisał:

Witaj Jacku!

Jedno standardowe pytanie:

Jakiej muzyki słuchasz? Możesz też podsć wykonawców. 

PS Używaj opcji cytuj, łatwiej będzie ogarnąć komu odpowiadasz. 

 Lubię różną muzykę od popu do rocku. Ulubiony zespół Goya i Magda wójcik. Lubię również np. Adele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Pawiosław napisał:

Mam parę pytanek:

1. Z jakiego województwa jesteś?

2. Ulubiona gra?

3. Ulubiona książka?

4. Ulubiony konik?

 Z lubelskiego

Bardzo dawno nie grałem w żadne gry, ale kiedyś grałem w Simsy i NFS.

Książki Paulo Coelho "Alchemik"  , "Alef" , " Demon i panna Prym". Bardzo lubię tego autora.

Ulubiony kucyk oczywiście Fluttershy :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 lat! W koncu ktos starszy ode mnie oprócz dolara i spidiego xddd Dawaj Skype! Xdd planujesz robić coś dla fandomu, pisać fiki, robić obrazki/muzę?,pisZ jak coś i witaj na forum! Aha; czym się zajmujesz?(jak było, to przypomnij, nie mogę dużo zmulac, pilnuję teraz z 500000 zł ( praca). Xd

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu fluttershypony napisał:

No mam już 28 lat, ale jak widać i w tym wieku można odkryć w sobie zamiłowanie do mlp ;)

Co Cię skłoniło do MLP:FiM w tym wieku?

 

godzinę temu Mates napisał:

W koncu ktos starszy ode mnie

He, he; ale nie ode mnie :crazytwi:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu fluttershypony napisał: No mam już 28 lat, ale jak widać i w tym wieku można odkryć w sobie zamiłowanie do mlp [emoji6]

Co Cię skłoniło do MLP:FiM w tym wieku?

 

godzinę temu Mates napisał: W koncu ktos starszy ode mnie

He, he; ale nie ode mnie :crazytwi:

Nie odpowiedziales na moje pytania xdd Skype nie musisz dawać jak nie chcesz/nie masz ;p

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Mates napisał:

Nie odpowiedziales na moje pytania xdd Skype nie musisz dawać jak nie chcesz/nie masz ;p

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Dopiero teraz siadłem do kompa.  Skype praktycznie nie używam, ewentualnie GG. Jasne,że mogę coś robić, ale najpierw muszę się rozejrzeć na forum po wszystkich działach, aby zobaczyć co tu wstawiacie. Np. nie wiem co to są te "fiki" , jakieś obrazki, no w wolnej chwili mogę coś zrobić. Zajmuję się handlem.

 

4 godziny temu labarou85 napisał:

Co Cię skłoniło do MLP:FiM w tym wieku?

 

He, he; ale nie ode mnie :crazytwi:

Nudziłem się, przełączając kanały trafiłem na minimini i kucyki, obejrzałem jeden potem drugi odcinek. Uśmiałem się, zobaczyłem, że fajne filmiki i zacząłem oglądać, wciągnęło mnie, poszukałem pierwszych odcinków od początku i tak już obejrzałem pierwsze dwa sezony :fshug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Witaj na forum! Życzę miłej zabawy :)

 

18 minut temu fluttershypony napisał:

Np. nie wiem co to są te "fiki" ,

Fanfici to opowiadania napisane przez fanów zawierające w sobie elementy z uniwersum MLP. Bardzo polecam! Jest to jedna z rzeczy, która wciąż trzyma mnie przy kucykach :cheese: (jak lubisz czytać to polecam Fallout Equestria i Background Pony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...