Skocz do zawartości

Naszywki


Dziu

Recommended Posts

Zakładam że przelew, chyba, że jesteś z okolic Gdańska, wtedy możemy się spotkać i dokonać wymiany. O pozostałych płatnościach właściwie jeszcze nie myślałam, ale jeśli naprawdę będziecie zainteresowani to się tym jak najszybciej zajmę. Ciekawe, czy mogłabym je wysyłać w kopercie, jak pocztówki... w końcu duże nie są... jeszcze pomyślę. Jak tylko dowiem się więcej o przesyłaniu ich, od razu napiszę, tymczasem zastanawiajcie się, wybierajcie obrazki i piszcie jeśli jakąś chcecie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Jako że zastanawiam się nad kupnem nowego plecaka czyli kostki,to bym i przy okazji kupił z jedną naszywkę chociaż,w sumie to widzę że one są dość tanie nawet a widać że dużo pracy w nie wkładasz :fluttershy4: Hmm,tylko kurde nie wiem czy by się dało jakoś przelewem zapłacić czy coś w ten gust bo ja jestem z Ciechanowa jarz :OTE2F:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę pracy w nie wkładam :rd6: ale to przyjemna praca :twilight2: Dane dotyczące zapłaty są w pierwszym poście, ale żebyś nie musiał szukać powtórzę: płaci się przelewem (właśnie dlatego, że większość bronies i pegasis jest z całej polski jak nie świata xD), numer podam gdy skontaktujesz się ze mną prywatnie z zamiarem złożenia zamówienia :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, naprawdę masz talent i chęci (mi by się tego nie chciało :rainderp:), jeden z bardzo niewielu działów gdzie jest coś innego niż rysunki. Wyszyj Lunę, tak po prostu, chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądać :P. Może nawet kiedyś coś zamówię ^.-? Edit : YAY 100 Post, z tej okazji darmowy cydr u mnie w domu :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, naprawdę masz talent i chęci (mi by się tego nie chciało :rainderp:), jeden z bardzo niewielu działów gdzie jest coś innego niż rysunki. Wyszyj Lunę, tak po prostu, chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądać :P. Może nawet kiedyś coś zamówię ^.-?

Edit : YAY 100 Post, z tej okazji darmowy cydr u mnie w domu :fluttershy4:

Chyba tak zrobię. Jak wyszyję Rainbow (którą skończę najpewniej jutro) to zrobię Lunę :TWcU3: Może się komuś spodoba i ją przygarnie.

Też się sobie dziwię, że mi się chce, ale w sumie jak się ma co przy tym robić (oglądam Lekko Stronniczy) to czas szybko schodzi.

Gratuluję 100 posta :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Piter Wan Kenobi

Jeju, miałem zamawiać już dawno a wyleciało mi z głowy całkiem. Pieniądze teraz mam, więc chcę złożyć zamówienie tak na serio. Skoro tak lubisz to robić i Ci to wychodzi, to pomogę i zamówię Fluttershy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zamówić to super, choć kolejka wciąż rośnie, więc swoje zamówienie możesz otrzymać nawet w okolicach wakacji. Najlepiej będzie jeśli zapoznasz się z tą stroną http://mylittleembroidery.blogspot.com/search/label/Jak%20zam%C3%B3wi%C4%87 i później wyślesz mi na maila niezbędne informacje ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi
Jeśli chcesz zamówić to super' date=' choć kolejka wciąż rośnie, więc swoje zamówienie możesz otrzymać nawet w okolicach wakacji. Najlepiej będzie jeśli zapoznasz się z tą stroną http://mylittleembroidery.blogspot.com/search/label/Jak%20zam%C3%B3wi%C4%87 i później wyślesz mi na maila niezbędne informacje ^^[/quote']

No dobrze, chociaż w sumie wolałbym porozmawiać na ten temat na gg. Tak czy siak bardzo fajna sprawa to jest, oryginalny pomysł i to jest ważne ^^. Myślę że taka naszywka fajnie będzie wyglądać na plecaku. A kwota też nie jest jakaś droga i dlatego opłaca się kupić. Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia w dalszym robieniu naszywek :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...