Skocz do zawartości

Naszywki


Dziu

Recommended Posts

Tak więc... To jest coś czym zajmuję się ostatnio. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłam ale od razu się wciągnęłam. Średnio wyszycie jednego... kucyka zajmuje mi dwa do trzech dni, nie mają więcej niż 9cmx9cm. Doskonałe nie są, ale jeszcze się uczę, więc jest nadzieja na przyszłość :D

Rarity

Pinkie Pie

Applejack

Rainbow Dash

Flutterbitch

Twilight's Morning

French Rarity

Spike

Pinkie Partying

Happy Applejack

Green Timid

Fluttershy

Jak tylko zrobię zdjęcia pozostałym kucykom wrzucę je tutaj.

Jeśli chcesz zamówić to wejdź tutaj: My Little Embroidery

Są tam wszystkie moje prace oraz link jak zamawiać z pełną instrukcją i cennikiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziękuję za miłe słowa, nie spodziewałam się :flutterblush:

Ile chcesz za sztukę? :3

Siostra mówiła "sprzedawaj po 5zł minimum!" (ona płaciła za materiał xD) więc jeśli chcesz to się możemy na GG umówić: 9394809 albo PW ^^

Teach me ?

Nic trudnego :twilight2: Wystarczy bawełna, mulina, kalka, igła, obrazek i chęć :D (i trochę wolnego czasu oczywiście)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale technika szycia :P

Hmmm... To już by było trudniej wyjaśnić, bo wszystko robię na czuja, nie mam żadnego ściegu, wzoru ani nic podobnego (nie licząc "ramki" czy jak to nazwać, tam ścieg jest... cóż... do wyszywania kwiatów kaszubskich, czego uczyłam się w szkole xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tak rysować kredkami (totalne beztalencie jestem) a tu proszę ktoś je wyszywa (tu bym poległ na MAXA :P)!

Wyszywanie nie jest takie trudne, raczej czasochłonne :lyra2:

Fajniutkie, kupowałbym.

Jeśli chcesz to mogę ci coś wyszyć, jestem otwarta na propozycje i biorę 5zł od naszywki chyba, że masz urodziny (ostatnio dwie wyszyłam w ramach prezentu) :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trudnym uczniem :P Ale jeśli chcę to potrafię się nauczyć :) Szyć nie zacznę bo nie mam zamiłowania do tego ( ostatnio szyłem w w w w w w a no tak w 3 klasie podstawówki woreczek z grochem xD ale powiem że to nie było takie złe wręcz odprężające :) ).

Szycie, a właściwie wyszywanie (szyje się na maszynie, wyszywa ręcznie) jest odprężające. I całkiem szybko idzie przy dobrym filmie albo przyjemnej muzyce. Najgorsze jak się igła w palec wbije i trzeba ją wyciągać :twilight4: Kiedyś wstawię tutorial jak się to robi :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ojej, dawno nie aktualizowałam. W czasie wyjazdu do Fracji zrobiłam kilka naszywek, nie mam zdjęć wszystkich, ale wrzucę dwie:

[attachment=423]

[attachment=424]

Obydwie zrobione dla koleżanek na zamówienie. French Rarity jest moją ulubioną, nie wiem, czy widać to na zdjęciu, ale jest naprawdę piękna (nie naszywka, obrazek xD).

My Little Embroidery to mój blog, gdzie wrzucam moje wszystkie naszywki z krótkim opisem. Jakby ktoś chciał zajrzeć to zapraszam, choć jest jeszcze w surowym stanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...