Skocz do zawartości

Poszukiwana osoba która zrobi bannerki/Zostanie postacią


PrinceKeith

Recommended Posts

Witajcie!

Zaczęłam tworzyć forum pbf opierające się o alice human sacrifice. Niestety mój cudowny grafik nie ma czasu by zrobić mi bannery. Więc poszukuję osoby która by takie zrobiła. Mam już je mniej więcej rozmyślone więc po prostu dostaniesz obrazek i będziesz dorabiać napisy. Poszukuję również osoby która wcieliłaby się na forum w postać Lena oraz osoby co wcieli się postać Miku. Chciałabym by osoby te znały się na pbf i miały sporo pomysłów. Bo choć nie przypadnie im adminowanie to jako osoby "wybrane" będziecie proszeni o pomoc w różnych rzeczach. To tyle, dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Seluna napisała, może to zrobić "człowiek z ulicy", ale też nie widzę przeciwwskazań, aby zrobił to grafik za 5-20zł, co kto woli :D

Grafik ma zawsze jakiś swój styl, ale to osoba zlecająca podaje wymagania, a jedyne co wyczytałem, to to, że dasz obrazek i trzeba dorobić napisy, plus moje pytanie płaciłeś coś temu grafikowi za banerki, czy wszystko na wspólną korzyść? Bym zapomniał wymiary banerka, bo nie wiem w jakim miejscu strony chcesz to umieścić, czy na dole, na górze, a może po boku stronki, zawsze można ustawić rozmiar " 468x60 " i próbować się do niego odwoływać, też nie ma problemu.

 

Wybaczcie mój brak talentu, ale cóż poradzić grafikiem to ja nie jestem ;/

 

Spoiler

KN39RB4.png

Spoiler

DcGKvgM.png

Spoiler

x9VgYuV.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak na wymianę, to z tego co pamiętam rozmiar " 468x60 " jest najczęściej używany, więc z takim rozmiarem nie ma problemu, ja mogę zaoferować takie banerki jak powyższe plus jakieś udziwnienia na prośbę autora, ale nic więcej nie jestem w stanie zrobić. Plus jako, że nie jestem jakimś znawcą użyłem po prostu jakiegoś obrazka z neta po wpisaniu pewnej frazy i tak wyszło, ale jeżeli masz grafikę można pokombinować, oczywiście jeżeli chcesz zlecić to takiemu amatorowi, jak ja, to nie wyjdzie to jakoś za dobrze ;p

 

W sumie to tutaj widzę banerki 220*50

 

Szczerze mówiąc, to odradzam się jako osobę tworzącą grafikę, lepiej znaleźć kogoś kto się na tym zna i dobrze mu to wychodzi.

 

468x60:

Spoiler

TEhynPS.png

220x50

Spoiler

iZFCIwr.png

 

Edytowano przez Polox
Nowy rozmiar...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...