Skocz do zawartości

Lubisz nie lubisz odpowiedz na pytanie poprzednika


Rory Mercury

Recommended Posts

Nie i na szczęście przez 5 ostatnich lat szkoły nie ćwiczyłem na nim i przez pierwszy rok akademicki z powodów zdrowotnych.

 

Lubisz podróżować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bo technologia ogłupia ludzi. Ale samą w sobie tak. Tylko gdyby szła w lepszym kierunku jakimś. Np. pomaganie w leczeniu? Zamiast zarabianiu grubej kasy i robieniu z kupujących idiotów.

 

 

Lubisz architekturę? To, jak budynki są zbudowane? Swoją drogą kiedyś miałem coś takiego, że jak patrzyłem na ciekawy element budowli jakiejś, to już to przerabiałem na "jak to zrobić w The Sims" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo wg mnie są zbyt nudne. Są zbyt przewidywalne i niskiego lotu. Wszystkie kończą się identycznie -.- Tylko dwa mi się podobały chyba.

 

Swoją drogą pytanie do jakiegoś konesera horrorów:

Spoiler

Czy ktoś wie jak się nazywał film, w którym był jakiś gostek, który pojechał do bardzo starego miasta, nie wiem z jakiego powodu, potem poszedł do jakiegoś zamku, w którym były jakieś duchy i była tam jakaś pozytywka. Na końcu wiem, że był pociąg i potem dziecko z nim szło za rękę (jako duchy), bo chyba pociąg go przejechał czy coś. Chyba chciał uratować swoje dziecko przed klątwą jakąś, ale nie wiem, nie pamiętam. Wiem, opis epicki :D

 

A DRUGI:

Rodzina jedzie sobie dokądś samochodem. Ojciec twierdzi, że pojadą na skróty. Ale droga się zaczyna powtarzać. Jadą prosto, ale w kółko. Rodzina zaczyna wychodzić z auta, zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

 

Lubisz tymbark?

Edytowano przez Gryfeł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Gryfeł napisał:

Nie, bo wg mnie są zbyt nudne. Są zbyt przewidywalne i niskiego lotu. Wszystkie kończą się identycznie -.- Tylko dwa mi się podobały chyba.

 

Swoją drogą pytanie do jakiegoś konesera horrorów:

  Ukryj zawartość

Czy ktoś wie jak się nazywał film, w którym był jakiś gostek, który pojechał do bardzo starego miasta, nie wiem z jakiego powodu, potem poszedł do jakiegoś zamku, w którym były jakieś duchy i była tam jakaś pozytywka. Na końcu wiem, że był pociąg i potem dziecko z nim szło za rękę (jako duchy), bo chyba pociąg go przejechał czy coś. Chyba chciał uratować swoje dziecko przed klątwą jakąś, ale nie wiem, nie pamiętam. Wiem, opis epicki :D

 

A DRUGI:

Rodzina jedzie sobie dokądś samochodem. Ojciec twierdzi, że pojadą na skróty. Ale droga się zaczyna powtarzać. Jadą prosto, ale w kółko. Rodzina zaczyna wychodzić z auta, zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

 

Lubisz tymbark?

Nic mi to nie mówi sądząc po opisach to filmy z dwa tysiące któregoś roku ja tylko klasyki ery VHS lata 70/80 

 

Tak lubie ale rzadko pije bo teraz przezucilem sie na wodę niegazowaną 

 

Lubisz minecrafta? ( Jak to można lubić ?)

Edytowano przez UziBass
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...