Skocz do zawartości

Spoilery sezon VI


Littlepip

Recommended Posts

http://www.equestriadaily.com/2016/04/synopsis-for-no-second-prances-revealed.html

 

Nareszcie pojawił się jakikolwiek opis nadchodzącego odcinka. W dużym skrócie i tłumacząc: Starlight Glimmer w dalszym ciągu nawiązuje nowe przyjaźnie, aż trafia na dawniej złego kucyka. Twilight zaś próbuje ją powstrzymać przed tą znajomością.

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tvlistings.zap2it.com/tv/my-little-pony-friendship-is-magic-applejacks-day-off/EP013304160138?aid=zap2it

 

Ukazali ku naszym oczom ponownie spojler przyszłych odcinków, tym razem mamy opis S06E10- Applejack's ``Day'' Off

Wolno tłumacząc:

Kiedy Rarity udaje się namówić Applejack na wizytę w spa, Twilight i Spike przejmują jej (Applejack) obowiązki na farmie. Praca na Akrach okazuje się to jednak trudniejsza niż przypuszczali.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.equestriadaily.com/2016/04/episode-synopsis-revealed-flutter.html#more

 

A więc nadchodzi..brat Fluttershy. Ponownie, jestem trochę sceptyczny, czy tak późno wprowadzona postać zapewni realnie wyglądające więzi pomiędzy nim a Drżypłoszką, ale to zobaczymy. 

 

W sumie dodam też opis. 

 

When Fluttershy tries to convince her freeloading brother to move out of their parents' house, he moves in with her instead, forcing Fluttershy to stand up to him and help him get over his fear of failure.

 

W wolnym tłumaczeniu kiedy Flutter próbuje przekonać swego brata by odciął się od pasożytowania na rodzinie i zaczął już własne życie nie bojąc się porażki. 

Jeżeli dobrze pójdzie zobaczymy całą rodzinkę w jednym odcinku. 

Edytowano przez Sttark
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się zapowiedź kolejnej płyty DVD z odcinkami salcesonów, tym razem jest to seria "Soarin' Over Equestria" i, jak widać po okładce, traktuje o pegazach. 

 

http://www.equestriadaily.com/2016/05/new-pony-dvd-reveals-new-episode-title.html

 

Widzimy tutaj jednak odcinek, który jeszcze nie był nam znany, a nazywa się on The Fault in Our Cutie Marks. Brzmi jakby CMC miały pomóc w czymś pegazom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuk, chciałem to umieścić...

Wygląda na to, że szykuje się kolejny odcinek nastawiony na coś głębszego. Jak dla mnie miód <3 

Mam tylko nadzieje, że jakoś dobrze wyjaśnią ten spadek formy latania. Było by dziwnie gdyby ni z gruchy ni z pietruchy coś takiego się stało. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S06E08 - "A Hearth's Warming Tail"    Wstępny spojler:  0:03 - 0:050:13 - 0:22

Spoiler

W 0:20 po lewej można zauważyć ojca Dashie.:shock:

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy YAY!!!:fluttershy4:

 

Ej Powiedzcie mi,bo nie wiem?! Czy spełnia się moje największe marzenie i Starlight Glimmer będzie zła?!

Spoiler

 

 

Myślę, że tak! :D:D:D:D Co myślicie?

 

Pzdr

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dano nam poznać tytuły 9 nadchodzących odcinków:  (Potwierdzone przez Big Jim)        moje przemyślenia, a dyskutujcie tutaj.

S06E13- "Stranger Than Fan Fiction"

Spotkamy znanych pisarzy?

S06E14- "The Cart Before The Ponies"

Wyścig?

S06E15- "28 Pranks Later"

Odcinek humorystyczny z Pinkie? Przypomina 99 wiader owsu w wykonaniu Sweetie Belle.

S06E16- "The Times Are a Changeling"

Starlight Glimmer i podmieńce?

S06E17- "Dungeons And Discords"

Discord wraca do gry?

S06E18- "Buck Ball Season"

Rugby?

 

Źródło

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał i czy jest to w ogóle warte uwagi, ale z tego, co mi wiadomo, dwa ostatnie odcinki sezonu wyjdą w listopadzie i będą prawie na 100% nosić tytuł "The Mane 7". Czyżby Starlight znów miała odegrać większą rolę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się opisy dwóch nowych odcinków.

 

S06E13- "Stranger Than Fan Fiction"

Rainbow Dash meets a pony at the Daring Do Convention in Manehattan who hates Daring Do as much as she loves it.

 

S06E14- "The Cart Before The Ponies"

The Cutie Mark Crusaders get the chance to race in the annual Applewood Derby; their teammates Rarity, Applejack and Rainbow Dash take over the competition.

 

W wolnym tłumaczeniu:

Rainbow Dash spotyka na konwencie Daring Do w Manehattanie kucyka, który nienawidzi Daring Do tak bardzo, jak ona uwielbia.

CMC dostają szansę ścigania się w tegorocznych Derbach Applewood, jednak ich partnerki: Rarity, AJ i RD przejmują rywalizację.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zap2It opublikowało kolejny opis.

(podają, że to odcinek 16, ale zostanie wyemitowany jako 15)

 

S06E15- "28 Pranks Later"

Rainbow Dash's excessive pranking gets out of hand; the ponies decide to give her a taste of her own medicine.

 

Tłumaczenie:

Nadmierne psikusy Rainbow Dash wymykają się spod kontroli i inne kucyki postanawiają odpłacić jej pięknym za nadobne.

 

Brzmi znajomo... (a po cichu liczyłam, że to będzie odcinek o Pinkie i może wróci Cheese....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejne dwa opisy.

 

S06E16- "The Times Are a Changeling"

When Spike travels with Twilight and Sunburst back to the Crystal Empire to visit Flurry Heart, they discover the entire empire in a panic due to the reported presence of Changeling spy.

Gdy Spike razem z Twilight i Sunburstem wraca do Kryształowego Imperium w celu odwiedzenia Flurry Heart, zastają zamek pogrążony w panice wywołanej przez pojawienie się szpiega Podmieńców.

 

S06E17- "Dungeons And Discords"

When the Mane 6 leave town, Discord decides to join Spike and Big Mac's role-playing game session.

Kiedy Mane6 opuszczają miasto, Discord postanawia dołączyć do sesji RPG Spika i i Big Maca.

 

Edytowano przez karlik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tytuły pozostałych odcinków (z tvmaze.com):

 

18. The Fault in Our Cutie Marks

19. Buck Ball Season

20. Viva Las Pegasus

21. Every Little Thing She Does

22. PPOV

23. Where the Apple Lies

24. Top Bolt

25. To Where and Back again - part 1

26. To Where and Back again - part 2

 

I promo z paroma nowymi scenami:

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...