Skocz do zawartości

[Rozwiązane][PROBLEM][PYTANIE] Post o głosowych grach RP na TS3


Mates

Recommended Posts

Mam pytanie...

Dlaczego mój post o głosowych grach RP na TS3 został usunięty? Nie zrobiłem nic złego... I wyraźnie zaznaczyłem, że nie robię żadnej promocji kucykowego TS-a, tylko po prostu ew. kanał na nim będzie.

 

Projekt do tej pory spotkał się z zainteresowaniem dwóch użytkowników forum, którym nawet nie zdążyłem odpowiedzieć :P

 

Post był dostępny pod linkiem:

 

Link jak widać nie działa. Ostatnie co mam w powiadomieniach, to jakiś cytat @Decaded, którego nie mogłem wyświetlić...

Proszę o wyjaśnienie sprawy, jeśli to było zgłoszenie posta/usunięcie/ukrycie go, proszę o przywrócenie w.w posta, ponieważ nie było w nim nic złego/łamiącego regulamin!

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

@Mates, jak już podajesz linki do programów, to dawaj je ze strony producenta. http://teamspeak.com/downloads

Instalki mają słabą reputację. Swego czasu mieli praktycznie same zawirusowane programy.

 

Z doświadczenia też wiem, że RP przez TSa wypada bardzo słabo. Ciężko jest poczuć atmosferę. Skype ma lepsze szanse na tym polu, ponieważ można zrobić wideokonferencję, co już daje +1 do klimatu, ponieważ wszyscy się widzą.

 

Niemniej, życzę powodzenia.

 

 

Copypasterino masterino Decorino.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrania się reklamowania stron niepartnerskich bez zgody i wiedzy administracji**.

 

** Strony niepartnerskie to wszystkie serwisy konkurencyjne do MLPPolska, oraz wszystkie fandomowe, które nie mają u nas swojego bannera.

Cytuj

Nie miałem tu robić żadnej promocji kucykowego TS-a. bo nie ma partnerstwa, ale chciałem tylko napisać, że owy kanał do gier RP znajdowałby się właśnie na tym TS. Mam dogadane wszystko z tamtejszą administracją.

Złamanie regulaminu w punkcie 2.5

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
30 minuty temu Zegarmistrz napisał:

Zabrania się reklamowania stron niepartnerskich bez zgody i wiedzy administracji**.

 

** Strony niepartnerskie to wszystkie serwisy konkurencyjne do MLPPolska, oraz wszystkie fandomowe, które nie mają u nas swojego bannera.

Złamanie regulaminu w punkcie 2.5

Dobra, spoko, jak jednak złamałem, to złamałem :PPMoże na Skype spróbuję zrobić to samo, to nie będzie lipy już :P Ale to jak ogarnę swój projekcik :D

Pzdr

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...