Skocz do zawartości

Witam :) Opowiem Wam swoją historie.


Bronek

Recommended Posts

Witam! W końcu zebrałem się na odwage, żeby tutaj dołączyć. Chciałbym podzielić się z Wami moją historią, jak zacząłem swoją przygodę z kucykami :)

Od zawsze coś mnie ciągnęło do kucy. Gdy tylko widziałem jakieś reklamy, obrazki, mignięcia z MLP to coś 'gryzło mnie w mózg'. No ale wiadomo - jak niby można oglądać kucyki, przecież to niedopuszczalne! Dlatego walczyłem z tym,  no ale przeznaczenie wygrało (na szczęście).

Kiedy poszedłem do technikum, zyskałem sporo czasu z darmowym Wi-Fi, (codziennie muszę sporo czekać na autobus). Ciągle kucyki 'gryzły mnie w mózg', więc pewnego razu włączyłem sobie Equestria Girls ('bo to już nie kucyki'), żeby zobaczyć 'jakie to głupie'. No i zaczęło się... Obejrzałem wszystkie części Equestria Girls, a potem wziąłem się za serial. 

Gdy przestałem z tym walczyć, wreszcie przestałem czuć gryzienie i zaznałem spokoju ducha. Minęło może z pół roku zanim przyznałem się sam przed sobą, że jestem brony. A przed innymi nie przyznam się nigdy.

Mam liczną rodzine, ale jakoś ciągle udaje mi się to ukrywać, choć niektórzy już pewnie coś podejrzewają. Często bywa ciężko, gdy np. wracam do domu ze słuchawkami w uszach,  oni pytają się jakiej muzyki słucham, a ja słucham piosenek z MLP :D I co mam powiedzieć? Mówię 'prywatne sprawy'. To wtedy się pytają jaki rodzaj,a ja na to 'nie umiem określić'.

Obecnie jestem tak zakonspirowany, że nawet tutaj mam inny nick niż zwykle. Gdyby ktoś się dowiedział to byłaby porażka. Nawet w telefonie wchodzę na incognito. Paranoja!

Tak to z grubsza wygląda... Wszystko dlatego, że jest to takie nieakceptowalne społecznie. Dlaczego musi tak być? :(

 

A jaka jest Wasza historia?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka
13101585_657384844400223_1167900898_n.pn
Pozdro.
a co do mojej historii to zacytuje klasyk 

"Prawdopodobnie dzięki jjayjokerowi kiedy zrobił swój 24 h stream z kucami na początku stwierdzam "co to za gówno dla małych dziewczynek" ale potem mnie zaciekawiło to jakoś tak samo z siebie i zobaczyłem 1 sezon potem 2 sezon i take dalej samo szło :) " - OBEY ThugzSmokersxD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pana panie były prezydencie. 

Kocham takich świerzaków jak ty. Po prostu, no kocham <3 Zawsze ta sama historia ^^ Przechodzą od wszystkich etapów bycia bronym: Zaprzeczenie, Wyparcie, Akceptacja, Fascynacja,, Obsesja i tak aż do staroponiaków jak ja <3 Zapisz sobie w kalendarzu datę zakupu pierwszej figurki. Tak czy siak leci okejka za Księżniczkę Bekonu na avatarze. To wcale nie jest nie akceptowalne społeczne, uwierz mi ludzi średnio interesuje co lubisz :v Ja mam teraz na sobie bluzkę z kucykami z Croppa, byłam tak w szkole i na korepetycjach z matmy u mojego korepetytora i nikt mnie nie zabił, nie gwałcił, nie zwracał uwagi. 

Pytanka na początek:

Ulubiony kuc ?

Zainteresowania ?

Gdzie mieszkasz  ?

Muzyka ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, to ja mam tutaj taki nik i nikt inny :) 

Witam.
U mnie to było, że byłem tym truty od 4 lat 10 - 14, aż pooglądałem i się zaczęło. Dzięki Poker (nie ma go na tym forum).
Może też coś się zapytam?
1. Ulubiony zespół muzyczny?
2. Ulubiony film?
4. Lubisz historię?
5. Widzisz, że nie ma 3.
7. A teraz zniknęła 6.

Baw się dobrze na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu StarostaXD napisał:

Witam pana panie były prezydencie. 

Kocham takich świerzaków jak ty. Po prostu, no kocham <3 Zawsze ta sama historia ^^ Przechodzą od wszystkich etapów bycia bronym: Zaprzeczenie, Wyparcie, Akceptacja, Fascynacja,, Obsesja i tak aż do staroponiaków jak ja <3 Zapisz sobie w kalendarzu datę zakupu pierwszej figurki. Tak czy siak leci okejka za Księżniczkę Bekonu na avatarze. To wcale nie jest nie akceptowalne społeczne, uwierz mi ludzi średnio interesuje co lubisz :v Ja mam teraz na sobie bluzkę z kucykami z Croppa, byłam tak w szkole i na korepetycjach z matmy u mojego korepetytora i nikt mnie nie zabił, nie gwałcił, nie zwracał uwagi. 

Pytanka na początek:

Ulubiony kuc ?

Zainteresowania ?

Gdzie mieszkasz  ?

Muzyka ?

 

tak kminie ale potem czytam 5911585f763e779871b1059bbc056360.png . Wiesz jeśli dziewczyna/kobieta interesuje się kucykami to w sumie nic dziwnego ale jeżeli chłopca/faceta to interesuje to jest coś nie halo pewnie pedał albo gej albo jeszcze inne coś , tak działa nasze społeczeństwo więc nie radzę porównywać dziewczynek/kobiet lubiących kuce do chłopców/faceta lubiącego kuce to całkowicie 2 inne rzeczy(?) .

kobieta/dziewczyna = słodkie rzeczy / barbie / kuce /itp
Facet/chłopak = twardy / transformesry / piłka nożna / itp,

Może słabe porównanie ale taka prawda . Jeśli ktoś umie to wytłumaczyć lepiej niech napisze czy coś . 
Dobra nie zróbmy z tego off-topkek'a to zadam pytanie żeby nie było .

Ulubiony film?
Inne zainteresowanie oprócz kuców ?
Ulubiony rodzaj/typ gier ?

Edytowano przez OBEY thugzSmokerxD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu OBEY thugzSmokerxD napisał:

tak kminie ale potem czytam 5911585f763e779871b1059bbc056360.png . Wiesz jeśli dziewczyna/kobieta interesuje się kucykami to w sumie nic dziwnego ale jeżeli chłopca/faceta to interesuje to jest coś nie halo pewnie pedał albo gej albo jeszcze inne coś , tak działa nasze społeczeństwo więc nie radzę porównywać dziewczynek/kobiet lubiących kuce do chłopców/faceta lubiącego kuce to całkowicie 2 inne rzeczy(?) .

kobieta/dziewczyna = słodkie rzeczy / barbie / kuce /itp
Facet/chłopak = twardy / transformesry / piłka nożna / itp,

Może słabe porównanie ale taka prawda . Jeśli ktoś umie to wytłumaczyć lepiej niech napisze czy coś . 
Dobra nie zróbmy z tego off-topkek'a to zadam pytanie żeby nie było .

Ulubiony film?
Inne zainteresowanie oprócz kuców ?
Ulubiony rodzaj/typ gier ?

 

Mówiąc to sam pokazujesz, że wierzysz w te stereotypy. Uważasz, że większość na forum to kobiety? Jesteś w błędzie. A więc myślisz, że większość się ukrywa z tym, co lubi? Tez jesteś w błędzie! Oni także kupują sobie koszulki i z nimi łażą. Mój kolega w liceum miał prawie same koszulki z kucami i też żył.

Nie wiem ile masz lat, ale zgaduję, ze jesteś w gimnazjum, skoro masz takie kompleksy na punkcie tego co lubisz. Bo w gimnazjum to wyśmieją nawet to, że żyjesz. Naprawdę nie powinieneś się tym aż tak przejmować. Poza tym jeżeli brać stereotypy na poważnie to nawet kobieta, według tego co piszesz, może być "wyśmiana" za oglądanie kuców, bo jest to dla dzieci, a nie dla 20-letnich kobiet. :v 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie wierzę w stereotypy piszę tylko jak jest . Tak naprawdę nikogo nie obchodzi co robisz z życiem prywatnym (no dopóki nie będziesz kazać komuś wierzyć w swój światopogląd) ale IT'S TIME TO STOP bo zaraz tu będzie OFF-TOPKEK a tego nie chcemy .

Ponawiam pytania .

Ulubiony film?
Inne zainteresowanie oprócz kuców ?
Ulubiony rodzaj/typ gier ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokolei...

Ulubiony kuc - hmm trudne pytanie. Na początku najbardziej, podobała mi się Sunset Shimmer, ale nie wiem czy można ją liczyć jako kuca :D

Muzyka - szczerze to przed MLP wcale nie interesowała mnie muzyka :) Kiedy oglądałem Equestria Girls kilka piosenek wpadło mi w ucho. Teraz słucham tylko piosenek z MLP.

Zainteresowania - nie mam na nie zbytnio czasu i pieniędzy :( Lubię czasem zagrać. Kiedy mam ochotę uczę się po trochę C++. Też oglądam czasem zagraniczne seriale. Moim marzeniem jest Htc Vive :D, ale niestety biedak ze mnie :(

Ulubiona gra - Heroes of the Storm

Ulubiony film - nie ma, jest tylko serial The Flash

Gdzie mieszkam - mała wieś Rafałówka około 10 km od Białegostoku

Czy lubię historie - kiedyś lubiłem, bo miałem fajnego nauczyciela. Teraz w technikum tak średnio. Nie lubię jako przedmiotu, ale np. ciekawostki historyczne to tak.

To chyba wszystko :) Dziwnie się składa, że więcej jest bronies od pegasis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Witam.

 

59 minut temu StarostaXD napisał:

Witam pana panie były prezydencie. 

 

 

 

Też od razu miałem skojarzenie do Komoruskiego.

 

A tak już wracając do tematu.

 

Z tym określaniem gatunku muzycznego to naprawdę czasami trudno powiedzieć jaki ( bo mogą być pomieszane).

 

Osobiście podoba mi się rock/metal z nutką muzyki klasycznej.:fluttershy4:

 

I niech Fluttershy będzie z Tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w tym dziwnym/ciekawym fandomie :D Jak chcesz z kimś pogadać o codziennych pierdołach, to pisz do mnie. Właśnie; pora zagrać w karty przeciw ludzkości, może jesteś chętny? :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

Chciałbyś więcej pytanek?

 

 

 

 

Także ten, dobrej zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
12 godziny temu OBEY thugzSmokerxD napisał:

Facet/chłopak = twardy / transformesry / piłka nożna / itp,

Football i Kucyki <3 

Elo! 

1. Jaszczomp czy Bocian? 

2. Łabędź czy Kaczka? 

3. Parówka? 

4. Lubisz Toruńskie Pierniki?

5. Ulubiona przekąska? 

6. Interesujesz się sportem/Oglądasz jakiś sport w TV?

 

Życzę miłego pobytu na forum :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Polox napisał:

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

Chciałbyś więcej pytanek?

 

 

 

 

Także ten, dobrej zabawy :)

Hmm chyba nie robiłem własnego OC, bo nie wiem co to może być :( Kojarzy mi się to tylko z ubezpieczeniem samochodu. Sorry...

Ulubiona potrawa - nie mam takiej. Jestem wszystkożerny i lubię prawie wszystko. 

Technologia - trochę się interesuję. Czasem czytam jakieś newsy i sporo czytałem o VR. A tak poza tym to uczę się w Technikum Elektrycznym na kierunku Technik Informatyk.

Gry komputerowe - jak już pisałem moja ulubiona to HotS. Grałem też w Wiedźmina 1 i 2, ale na 3 ma za słabego kompa. Przeszedłem też Gothic'a 1, ale 2 jakoś mnie nie wciągnęła. Kiedyś grałem w CS z bratem na LAN'ie. Dawno temu przeszedłem Sacred, a nie dawno trochę zagrałem w Skyrim. Sporo też czasu spędziłem grając w Soldat.

Kosmos - trochę tak. Nieskromnie powiem, że mam bardzo inteligentną rodzine. Mamy dziwny zwyczaj, że czasem dyskutujemy o kosmosie, jego rozszerzaniu się, czarnych dziurach, różnych teoriach (np. wieloświatów), innych wymiarach,  tunelach czasoprzestrzennych, obcych, czym jest czas, podróżach w czasie. W takich dyskusjach wymyślamy własne teorie :D Polecam takie coś. Czarne dziury to super temat do rozmowy :)

Hmmm cytaty albo motto - może Carpie Diem? Uważam, że celem życia każdego z nas  jest odczuwanie przyjemności, ale także przygotowanie się na to, co będzie po śmierci. Bóg zesłał nas na Ziemie, abyśmy nauczyli się pokory. Pod względem biologicznym mamy za zadanie się rozmnożyć, ale to tylko przedłużanie gatunku. Radość - według mnie to jest celem naszego życia i sensem istnienia.

Mitologia - znam głównych bogów mitologii greckiej i rzymskiej, ze słowiańskiej słyszałem tylko o światowidzie. Tak ogólnie mitologie to ciekawa sprawa, ale jakoś specjalnie się tym nie interesuję.

Więcej pytań? Chyba już nie. Te pytania stają się coraz dziwniejsze...

9 godzin temu Siemowit Dash napisał:

Football i Kucyki <3 

Elo! 

1. Jaszczomp czy Bocian? 

2. Łabędź czy Kaczka? 

3. Parówka? 

4. Lubisz Toruńskie Pierniki?

5. Ulubiona przekąska? 

6. Interesujesz się sportem/Oglądasz jakiś sport w TV?

 

Życzę miłego pobytu na forum :brohoof:

1. Bocian

2.Kaczka

3.Oczywiście, że tak!!!

4.Raczej tak.

5.Jak już pisałem nie faworyzuje żadnego jedzenia. Co się napatoczy to zjem :D 

6.ZAWSZE grałem na WF-ie. W gimbie grałem ze znajomymi w piłke nożną. Oglądam sport tylko, gdy są jakieś mistrzostwa, w których gra Polska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
48 minuty temu Bronek napisał:

6.ZAWSZE grałem na WF-ie. W gimbie grałem ze znajomymi w piłke nożną. Oglądam sport tylko, gdy są jakieś mistrzostwa, w których gra Polska.

Będą w czerwcu :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
19 minut temu Rainbow Guitar napisał:

Świętowidzie*

 

Heh nie wiedziałem o tym. Inni tak powtarzają to ja też :( 

Wszyscy tak jarają się mitologią grecką, a zapominają, że mamy własną, równie ciekawą. Na historii uczą dzieci: "To jest Grecja, to jest Rzym, a tam żyją barbarzyńcy".

A przecież tam też była kultura. Wiadomo, że mniej rozwinięta, ale to nie byli jaskiniowcy. Nie mówi się o tym, bo była to religia pogańska? A inne mitologie to nie pogaństwo?

Dobra nie będe się rozpisywał. Na pewno kiedyś o tym poczytam :)

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzymianie barbarzyńcami nazywali tych, których kultury nie rozumieli. I o polskich wielkich zwycięstwach też dużo w szkole nie uczą, bo czy słyszałeś kiedyś np. o Bitwie pod Hodowem? 400 polskich husarzy pokonało czterdziestotysięczną armię tatarską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
6 minut temu Rainbow Guitar napisał:

Rzymianie barbarzyńcami nazywali tych, których kultury nie rozumieli. I o polskich wielkich zwycięstwach też dużo w szkole nie uczą, bo czy słyszałeś kiedyś np. o Bitwie pod Hodowem? 400 polskich husarzy pokonało czterdziestotysięczną armię tatarską.

Chodziło mi o to, że w szkołach nic nie uczą o tym, co działo się na terenie Polski przed chrztem. Co do bitwy to owszem nie słyszałem. No ale też nie słyszałem żadnych wielkich polskich porażkach ani ludobójstwie dokonanym przez Polaków. Idealny naród?

 

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszyscy nazywają gen. Łupaszkę bohaterem, a kazał mordować cywilów. Z resztą, było dużo takich przypadków, tak samo jak i porażek. A wiesz jak Polska nazywał się przed chrztem? Lechia. Sam już sobie zobacz co to znaczy, bo nie chcę zaśmiecać tematu. Chyba że chcesz pogadać na pw ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

 

11 minut temu Rainbow Guitar napisał:

No właśnie, wszyscy nazywają gen. Łupaszkę bohaterem, a kazał mordować cywilów. Z resztą, było dużo takich przypadków, tak samo jak i porażek. A wiesz jak Polska nazywał się przed chrztem? Lechia. Sam już sobie zobacz co to znaczy, bo nie chcę zaśmiecać tematu. Chyba że chcesz pogadać na pw ;)

Zobaczę, ale już nie dzisiaj :( Mógłbym nawet pogadać na PW, no ale już trochę za późno.

Nazwa Polska pochodzi podobno od plemienia polan zamieszkających dorzecze Wisły...bla bla... Taka jest oficjalna wersja...bla bla... przed chrztem nic nie było tylko las...bla bla...

To przecież, aż smutne :(

Nie wiedziałem, że Polska miała wtedy jakąś nazwę. Czemu nie mogło zostać Lechia? :D

A przypomniało mi się. Jedyne co uczą to legenda o Lechu, Czechu i Rusie (w podstawówce!). Oraz na geografii, że niemal cała Polska była w IX w. pokryta lasami.

Edytowano przez Bronek
Błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...