Skocz do zawartości

Najgorsze gry wszech czasów


Cipher 618

Recommended Posts

Przydałaby mi się wasza pomoc. Piszę ranking na bloga - 50 najgorszych gier wszechczasów :P Jakie są waszym zdaniem najgorsze gry wszechczasów i dlaczego? Temat posłuży także do dyskusji. E.T.? Limbo of the lost? Nina: Kroniki Agenta? Trylogia Czarnobyl? (nie, nie Stalker.). A może coś innego? Platforma nie ma znaczenia. Miło by było, gdyby pojawiły się jakiekolwiek argumenty (wolałbym uniknąć postów gdzie pada tylko tytuł). Swoje tytuły podałem, ale żeby zaświecić przykładem:

 

E.T. - gra tak zła, że zakopano ją na pustyni. Była wręcz niegrywalna. 

Limbo of the Lost - synonim plagiatu. Autorzy brali co się da: wnętrza budynków z UT 2003, dźwięki z Painkillera... lista jest długa. 

Nina: Kroniki Agenta - jedna z pierwszych "kioskowych" premier. AI, błędy, koszmarna grafika, idiotyczne projekty poziomów... 

Trylogia Czarnobyl - trzy idiotyczne FPSy. Autorzy korzystając z sukcesu Stalkera stworzyli własnego mutanta. AI - koszmar. Ilość błędów i niedoróbek przekraczała poziom promieniowania w "sercu" reaktora (ciężarówka, która wystrzeliła w powietrze - jechałem na jej pace). 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta playlista ma w sobie ~86 najgorszych gier razem z nieco wulgarnym(ale pasującym) opisem co jest z nimi źle. Do wyboru do koloru. Z tych starszych gier to jest cała seria AVGN na yt.

 

 

Ja sam niestety nie grałem w złe gry (mało gram), wiec nic konkretnego nie podam.

Edytowano przez Silicius
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Maluch Racer,

Crap polskiej produkcji, wyścigi Fiatami 126 p... Grafika co prawda w 3D, ale o kant dupy ją rozbić :P  Zajęła zaszczytne miejsce w "Kaszanka zone" CD Action z mega ocenką 1/10, albo 0,5/10 (nie pamiętam dokładnie xDD)

 

-Poldek Driver

To samo co wyżej, nawet chyba tych samych "mistrzów", też było w "Kaszanka zone", tylko że tym razem wyścigi Polonezami! xD

Naprawdę?! xD :derptongue:

 

-Gothic 3-Zmierzch Bogów (to dodatek nie podstawka, podstawka była O.K!), który robiła ponoć jakaś firma zajmująca się produkcją opon xDDD Bugów było tyle, że głowa mała! :POptymalizacja była taka "fajna", że mi się zacinała gra, na Radku 1gb. 2gb ram DDR 3 i procku 4 rdzeniowym AMD :PP Podstawka chodziła bez problemu, na najwyższych. Tej gry chyba najbardziej nie trawię, a to dlatego, że byłem głupi i kupiłem oryginał... :P Chyba za prawie 6 dych :PP

 

-No i Tibia (będą za to hejty pewnie na mnie xDDD)(nie obrażając jej fanów oczywiście, a na bank jest ich tutaj dużo), bo jest w 2d, widok od góry, grafika pikselowata, nie ma dźwięku i w ogóle jest do dupy :PP

Grałem, jak coś! :P

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

-Gothic 3-Zmierzch Bogów  

Ja zdaję sobie sprawę, że Zmierzch Bugów był niegrywalny, ale po wgrani patch jest całkiem ok. A i jak jeszcze raz obrazisz Gothic'a to już nigdy nie nagrasz żadnego rapu...nigdy.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak raz z kolegą zagraliśmy w Big Rigs, by sprawdzić czy rzeczywiście taka jest (w sensie niegrywalna), bo trochę nie wierzyliśmy nagraniom. Jednak wszystko okazało się prawdą :rariderp:

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka takich pozycji.

 

1. Far Cry 2.

 

Może nie określę go najgorszą grą wszech czasów, ale biorąc pod lupę inne części ( FC1,3,Blood Dragon,4) wychodzi masakrycznie słabo. Można nad tą grą trochę posiedzieć ale strasznie szybko się nudzi i niestety nie wyszła taka, jak oczekiwano.

 

2. Assassin's Creed: Syndicate

 

Jak jesteśmy już przy seriach i przy Ubisofcie, nie może zabraknąć tej gry. Po bardzo udanym Black Flag'u coś musiało się spieprzyć ( o innych częściach Multiplayer tutaj nie mówię). Na plus klimat i odwzorowanie Londynu. Na minus? Wszystko inne. Monotonne misje, gorszy system walki, mniej możliwości naszego zabójcy to tylko kilka wad najnowszej części serii.

 

3. Rayman: Raving Rabbids.

 

Ubisoft... znowu. Mówi się, po co naprawiać coś, co nie jest zepsute. No coś, Ubisoft podjął taką próbę i... popsuł. Kiedy cały świat czekał na Raymana 4 po dużym sukcesie 3 poprzednich głównych części, postanowiono porzucić jednak pracę nad tą grą i wymyślić coś nowego tylko z tą samą postacią. Nie była to jakakolwiek gra z fabułą jak poprzedniczki tylko zestaw minigierek z tytułowymi kórlikami ( rabbids)- zmutowanymi królikami- czyli najbardziej irytującymi stworzeniami, które kiedykolwiek powstały w grach. Pozycję Rayman'a całe szczęście uratowały kolejne gry: Origins, Legends oraz Adventures. Jednak ciągle na świecie jest mnóstwo osób, które z nadzieją oczekują 4 części, niegdyś porzuconej.

 

4. Call of Duty: Infinite Warfare.

 

Tutaj nawet nie będę komentował. Zrobili z CoD'a HALO. Świetnie tylko po co? Liczba dislike'ów na trailerze najnowszej części CoD'a mówi sama za siebie ( ok. 90% to oceny negatywne).

 

To wszystko ode mnie, mam nadzieję, że pomogłem.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu White Hood napisał:

Ja zdaję sobie sprawę, że Zmierzch Bugów był niegrywalny, ale po wgrani patch jest całkiem ok. A i jak jeszcze raz obrazisz Gothic'a to już nigdy nie nagrasz żadnego rapu...nigdy.

Wgrywałem patche, nic  nie pomagało, przepraszam ziomek xDD Jak poczułeś się urażony, to sorry  :P Ale wyraziłem tylko swoje zdanie...

Ogólnie Gothic jest pro, wychowywałem się na tym :P

Pokój i pzdr :D

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kał i Druty: Przebudzenie Forsy :Illuminati:

2. Creativerse - Darmowa, ale co z tego jak gra jest właściwie porzucona, mało rozwijana. Wystarczy Minecraft cofnąć do początków Beta, dodać trochę "nowoczesnej technologii", zmienić szatę graficzną i mamy powyższą gierkę. Nie warta zachodu.

3. Simcity - Wysadzę im elektrownię atomową, to może EA ruszy dupę z krzesła elektrycznego. :soa3:

4. Five Nights at Freddy's - Jeśli ta gra Ciebie nie straszy oraz nie masz zainteresowania jej fabułą, nie masz po co jej ruszać.

5. Titanfall - Jeśli wydałeś na nią ponad 200zł to żałuj, gdyż nie była tyle warta.

6. Counter Strike: Global Offensive - Za bycie najbardziej gównianą grą.

7. Overwatch - Za aferę o cenie do dupy. :kappa: Blizzard to jak pokrzywdzony pies. Im bardziej go bijesz, tam bardziej się kuli, a jak pokaże się oszust kiełbasa to szczeka.

I tak kupię. :takemoney: Beta ograna, opinia - doskonała.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Lucas said:

5. Titanfall - Jeśli wydałeś na nią ponad 200zł to żałuj, gdyż nie była tyle warta.

6. Overwatch - Za aferę o cenie do dupy. :kappa: Blizzard to jak pokrzywdzony pies. Im bardziej go bijesz, tam bardziej się kuli, a jak pokaże się oszust kiełbasa to szczeka.

I tak kupię. :takemoney: Beta ograna, opinia - doskonała.

WTF Lucas?

ALE ŻEBY TU WRZUCAĆ OWERŁOCZA???

no i Titanfallem się zgodzę: 50 gb ściągasz tylko po to by ... stwierdzić, że gra jest do bani xD

 

1. Robocraft - za zmianę całej gry z free2play na "zapłać by w ogóle poczuć frajdę z gry" + za dupną optymalizację.

2. World Of Tanks - za wkurzanie graczy (i to mocno).

3. Counter Strike: Global Offensive - za bycie najgłupszą grą na świecie.

I w sumie więcej nie wiem/nie pamiętam. Ja jestem szczęśliwym człowiekiem i jak wiem, że gra nie jest fajna to w nią nie zagram/nie kupię :P

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co aj bym dodał od siebie, z gier, w które grałem?

W sumie Heroes 4, które po części 2 i 3 były dla mnie solidnym rozczarowaniem. Zarówno graficznie (trójka ładniejsza), jak i grywalnościowo.

Co poza tym? 

Myślałem o Falloucie 4, ale on am tylko zepsutą fabułę i system dialogowy. System rozwoju postaci w sumie nie ejst zły, a Crafting i power armory to naprawdę świetna robota.

Dodałbym też Call of duty, za to co zrobili z marką, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Jak na razie, jedyną wadą tej gry jest właśnie tytuł Call of duty. 

Dlatego, z gier, w które grałem, sugeruje tylko Herosy 4. No i wsumie world of tanks można dodać. Co prawda, gra byłaby nawet dobra, gdyby poprawić kilak rzeczy: Balans czołgów, system spotowania, system losowania, system strzałów i trafień, balans nacji, obsługę wielu rdzeni i coś jeszcze, o czym zapomniałem. 

Edytowano przez Sun
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu 1stChoice The Firstu napisał:

3. Rayman: Raving Rabbids.

Nie zgodzę się. Należy tu dodać dopisek "PC". UbiSoft popełnił dwa błędy:

 

1. Użyli w nazwie słowa "Rayman". Wiadomo, miało to przyciągnąć fanów Raymana, ale wyszło inaczej (dziwi to kogoś? ;) ). Taka ciekawostka. Activision zapytało wybraną grupę graczy czy są zainteresowani  FPSem o współczesnej tematyce. Nazwa - Modern Warfare. Na "tak" było mniej niż 50%! Ale gdy zapytano czy są zainteresowani (to samo, ale...) Call of Duty: Modern Warfare - ponad 80% 

 

2. Wydali to na PC. To imprezowa gra na Wii, która nawet w pojedynkę potrafi rozbawić do łez. Jedna z lepszych to kino - kontroler to telefon. Gdy nie ma "ochroniarza" należy dosłownie przyłożyć pad do ucha. Gdy paker wchodzi do środka należy błyskawicznie schować "telefon" i napisać smsa (wciskanie losowych przycisków). Dla ostatniej osoby spadnie na łeb lodówka, krowa, kowadło... Część druga i trzecia wymiata. Serio, kupa śmiechu. A na PC? Tylko kupa. Wyjątkowo śmierdząca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*wszech czasów

 

A jak dla mnie, jedną z gorszych gier, w jaką grałem, był...

Skyrim

fabuła, grafika, model wszystkie, od walki przez chód aż po ekwipunek jest całkowicie spierniczony, pełno bugów, zero klimaty (jak dla mnie), beznadizejność wszystkiego, gówniane postacie i w ogóle brud.

Nie brałbym nawet za darmo.

 

I jeszcze może nie jako najgorsza, ale najbardziej overrate, czyli Overwatch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Pawlex said:

Widocznie mamy tu same growe francuskie pieski, którym jeden bug w grze wystarczy by nazwać ją "Najgorszą grą wszechczasów". :kappa:

No niektórzy tacy jak @Talar od gry wymagają nie wiem czego.

Znaczy ja na przykład trochę pograłem w HOMM IV i nie sądzę by to była najgorsza gra na świecie, może nie jest ona tak dobra jak dwójka czy trójka, ale aż tak zła to nie jest.

Wspominanie tutaj Overwatch'a jest także przejawem hejtu. Gra już odnosi sukces na open becie, a niektórzy nie lubią jak gra, w którą nie grali, odnosi sukcesy i hejtuje ją niezależnie od tego jest bardzo fajna jest dla większości innych graczy.

World Of Tanks mi się totalnie przejadło, dopóki byłem w klanie i grałem mniej-więcej dobrze to wszystko było ok, a teraz coraz więcej zaczęło zależeć od RNG i jak niby, dobry (chyba) gracz w strzelanki ma się tam odnaleźć gdy strzela idealnie w cel, a pocisk spada pod czołgiem, bo tak działa "noob protection" ... Jakbym się ojca spytał czy "czołgi" są najgorszą grą na świecie pewnie by zaprzeczył (gra już dłużej odemnie).

Z tym, że niby Minecraft jest najgorszą grą wszechczasów muszę się nie zgodzić. To, że banda niedorozwiniętych bachorów drących japy do mikro zaczęły nagrywać po%&** filmiki na yt to sorry, takich mamy dzisiaj "młodych ludzi" (8-12 lat około), że takie rzeczy oglądają (a co gorsze podobają im się te filmiki).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

i hejtuje ją niezależnie od tego jest bardzo fajna jest dla większości innych graczy.

XD

 

Ogarnij się już. Fanbojów Overwatcha jest milion razy więcej, niż hejterów, więc nie rozumiem, dlaczego dostrzeganie tak mało licznej grupy jest dla Ciebie takim problemem. Za każdym razem ściskasz poślady, tłumacząc, jaka ta gra to nie jest zaje*ista. Dla Ciebie może być, ale dla innych nie, więc dam in spokój. Poza tym, bycie takim fanbojem jest bardzo często o wiele bardziej szkodliwe, niż bycie hejterem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu 1stChoice The Firstu napisał:

2. Assassin's Creed: Syndicate

 

Jak jesteśmy już przy seriach i przy Ubisofcie, nie może zabraknąć tej gry. Po bardzo udanym Black Flag'u coś musiało się spieprzyć ( o innych częściach Multiplayer tutaj nie mówię). Na plus klimat i odwzorowanie Londynu. Na minus? Wszystko inne. Monotonne misje, gorszy system walki, mniej możliwości naszego zabójcy to tylko kilka wad najnowszej części serii.

 

E brat ale od syndykatu to ty się odczep :< Fajna gierka, nie idealna nie tak dobra jak inne, ale należy zwrócić uwagę jak zła była poprzednia część. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, aj ze swojej perspektywy powiedziałem, ze to są najgorsze gry, w jakie kiedykolwiek grałem. Nie mówię, że nie ma gorszych, ale ocenianie gier, w które się nie grało, to zły pomysł. No chyba, że, jak w przypadku CoDa, oceniam to, co moim zdaniem (i wielu innych), dyskwalifikuję tę grę, jako CoDa, czyli zaprezentowany pomysł, rozmach, filmowość i futurystyczność, która już wyłazi bokiem. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra na świecie..hm. 

Jaka gra? Domyślam się, że na komputery. Osobiste, nie na konsole. 

No cóż..chyba wygrywa Limbo of the Lost. To już nie tylko zła gra, ale i pomysł obraźliwy w swoim zamyśle. 

 

Inne gry, które wywołują u mnie odruch wymiotny to:

 

Typowe kaszanki robione tylko po to by dołączyć je do płatków śniadaniowych oraz tanich gazet za 9,99 zł. 

Polski Tytus, Romek i Atomek. Intro mega, polecam obczaić. 

Wilczy Szaniec, jako świetna parodia fps'a wojennego. 

 

To w sumie tyle. 

 

Gry które są dobre, ale przereklamowane. 

 

Skyrim. 

Wiedźmin 3. 

Oblivion

Morrowind.


Na razie to tyle. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fallout New Vegas - za dużo wyborów. 

2. Dark Souls - za trudne. 

3. Far Cry 4 - nie podoba mi się. 

4. GTA V - za dużo ludzi to lubi. 

5. Tomb Raider - brzydka grafika. 

 

Spoiler

Powyższe jest satyrą na temat wypowiedzi niektórych userów, wypowiadających się przede mną. Prawdziwą listę chujangi masz poniżej :squee:

1. Air Control - bez sensu, brzydkie, siermiężne i do tego mieli czelność sprzedawać to na steamie. 

2. Wilczy Sz(cz)aniec - gra, która jest tak paskudna, nudna i niedorobiona, że oglądanie schnącej farby jest ciekawsze niż granie w nią. 

 

A w ogóle to obejrzyj sobie wspomnianą wcześniej serię "Zagrajmy w Crapa" u NRGeeka. Koleś ma naprawdę długą listę, naprawdę chujowych gier. 

 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...