Skocz do zawartości

Najgorsze gry wszech czasów


Cipher 618

Recommended Posts

Kolejność przypadkowa.

Unturned - słaba kopia Minecrafta, który i tak jest zły. Po prostu nudząca gra, gdzie cały czas trzeba martwić się o ,,paski".

Wszelkie quizowe gierki ze stron typu gry.pl - Nawet gdy to odkrywałam, wydawało mi się być kiczem.

FNAF - Nie rozumiem fenomenu. Tylko jumpscary i fandom składający się z knujących dziwne teorie 10 - latków.

Minecraft  - Nudy. Bo ile można kopać w kwadratowych klockach, czy to diamentowym mieczem czy ręką.

Helldivers - Pobrałam z PS Plus, i już od razu się zawiodłam. Tak to jest jak się pobiera darmówki.

CS:GO - Fajna gierka, ale społeczność i popularność tej gry męczą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Might and Magic: Heroes VI - tona bugów, gra niegrywalna całkowicie przez pierwsze miesiące po premierze, fatalny balans, regres pod każdym możliwym względem  w stosunku do poprzedniej części, komputer, który oszukuje (armia z dupy, brak strat po walce, tajemnicze odrodzenia). Do tego bohaterowie wyglądają jak kupa. Plusem jest fabuła, która jak na hirki jest całkiem ciekawa. Ścieżka dźwiękowa taka sobie. Ogółem - gra byłaby średnia, gdyby nie była hirołsami. A tak jest słaba.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :) Obejrzałem kilka odcinków "zagrajmy w crapa" i prawdę mówiąc gość przegina z przekleństwami. Wciska je na siłę, byle było jak najwięcej. To miało być śmieszne, czy co? Tak czy inaczej przypomniałem sobie o wielu tytułach :) Wszelkie "Trabi / Poldek / Maluch Racery", Eurocops czy "symulatory"... Idealne tytuły.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Jak dla mnie jedna z gorszych gier to Metin2 .. eh Metin, swiat wyglada jakby ktos z wiaderka wyrzucil kawalek ziemii na kaluze i zasadzil drzewko, ustawil 4 domki na kostce brukowej i nazwal to miastami xD ja wiem .. moze technologia, moze srodki, ale kurwa .. taka maniane odyebac? Tak czy tak .. gralo sie ^^ 

AKTUALNIE moze nie najgorsza, ale wg mnie w zla strone idzie League of Legends, kiedys o wiele lepsza gra, co nowszy update wieksza dziecinada i jazda na kase - ale to zrozumiale, no ale szkoda, szkoda.

Call of Duty MW3 - to samo co MW2 z lekkimi ulepszeniami w MP, ale szczerze mówiac bylem fanem serii i mimo kalki kupilem ta czesc, singla faaaajniee sie gralo, chetnie wracam : ) ale slabo ogólnie im wyszlo, nie wiem jak z nowymi czesciami, chetnie bym przetestowal ale brak czasu.

Na pewno by sie znalazla jeszcze masa gier, ale to bylyby raczej juz totalne krapiszcza i nawet nie ma co Ich wymieniac, wyzej wymienione to byly/sa get kultowe.

 

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ciastek O, ja się zgadzam. Nigdy nie rozumiałam fenomenu Metina :wow: Grafika paskudna, świat pusty i biedny, postacie poruszają się jak...nawet nie wiem do czego to porównać, ale wygląda to co najmniej groteskowo. No i bardzo nikły wybór klas postaci. Domyślam się, że Metin 2 wszedł na rynek kiedy inną opcją była tylko Tibia, ale odkąd ja go znam to istniało o wiele więcej ciekawych gier MMO RPG jak chociażby Forsaken World czy 4story, a nawet Nostale. O tym, że teraz jest masa o wiele lepszych gier z tego gatunku to chyba nawet nie trzeba wspominać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka tak jak z muzyka, zespoly które mialy jakas okazje wybic sie raz i zaczepic przycmily mase pokrewnych .. a nawet lepszych. No I "mamy" Nirvane (która kocham zeby nie bylo) i nieznanych Melvins którzy Jak dla mnie sa w niektorych aspektach lepsi :D

 

Ale co do gier .. nie znam historii powstania Meetina, nie Wiem czy wymyslil gre 16 latek z kolegami z klasy czy 25 letni koles, ale moglaby sie grupa lepiej postac JA WIEM ze takie czasy, ale skoro Silnik gry pozwolil postawic 1 drzewo na wyspe to czemu nie zrobili nie wiem .. lasów? Jakis lokacji konkretnych a niee .. Jak dla mnie crap, do wyboru klas sie nie przyczepiam bo to tam malo wazne, ale jak dla mnie pod wzgledem Budowy Swiata i rozwiazan Metin lezal, lezy i bedzie lezec : / cóz .. jestem grafikiem, mapperem, no i poczatkujacym skrypterem wiec patrze na to tez .. hmm doglebnie, inaczej wiadomo xD 

Edytowano przez Ciastek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem pierwszy rozdział Limbo of the Lost. Chryste Panie... Od czego by tu zacząć błędów wyliczenie?

 

1. Gra jest bardzo niestabilna. Musiałem nieźle pokombinować żeby w ogóle się uruchomiła. Teraz działa, ale co 20-30 minut zalicza zgon. Raz zapomniała, że ma save'y:rarity3:Zapisywanie co +/- 5 minut pomaga. 

 

2. Fabuła - cholera wie o co chodzi. Intro: jakiś facet spada "do piekła"? ("Pożyczone" z filmu Spawn).  Póki co, trzeba z niego uciec. Może się rozkręci? (kogo ja oszukuję). 

 

3. Zagadki - krótko :rarity3:W pewnym momencie utkwiłem w martwym punkcie. Sprawdzałem wszystko - stoły, szafki, półki z książkami (komentarz: "książki, książki i oh... jeszcze więcej książek") YT pomogło: "na półce z książkami znajduje się książka kucharska, druga półka od dołu" Mistrzostwo polowania na piksele

 

4. "Humor" i nieudolne łamanie czwartej ściany - kilka tekstów było zabawnych ("I should say: eye, eye, captain" - do gościa mającego szklane oczy). Większość jest irytująca. Poza tym, co za dużo to niezdrowo.  

 

5. Backtracking - nie oszukujmy się, jest w każdej przygodówce, ale dobrze zrobiony nie przeszkadza. Przykład - Syberia. Klikniesz dwa razy, animacja zostaje pominięta. Tutaj nie masz wyboru. Musisz podziwiać postać, która wlecze się przez całą lokację. 

 

6. Brak mapy, notatnika, archiwum rozmów... brak wszystkiego, co powinno znajdować się w przygodówce. Zapamiętaj co miałeś zrobić i co gdzie jest. Drugi rozdział rozgrywa się głównie w katakumbach z Painkillera. Pamiętacie ten niestabilny most? Zrobili z niego trzy miejscówki. Różnią się tabliczką i ustawieniem kamery. Gubię się non stop.  

 

7. Nie da się pominąć rozmów. Ech...

 

Zobaczymy co mnie czeka dalej. Ukończę to "cudo" choćby włosy pod pachą miały mi osiwieć. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu Triste Cordis napisał:

Ukończyłem pierwszy rozdział Limbo of the Lost. Chryste Panie... Od czego by tu zacząć błędów wyliczenie?

 

1. Gra jest bardzo niestabilna. Musiałem nieźle pokombinować żeby w ogóle się uruchomiła. Teraz działa, ale co 20-30 minut zalicza zgon. Raz zapomniała, że ma save'y:rarity3:Zapisywanie co +/- 5 minut pomaga. 

 

2. Fabuła - cholera wie o co chodzi. Intro: jakiś facet spada "do piekła"? ("Pożyczone" z filmu Spawn).  Póki co, trzeba z niego uciec. Może się rozkręci? (kogo ja oszukuję). 

 

3. Zagadki - krótko :rarity3:W pewnym momencie utkwiłem w martwym punkcie. Sprawdzałem wszystko - stoły, szafki, półki z książkami (komentarz: "książki, książki i oh... jeszcze więcej książek") YT pomogło: "na półce z książkami znajduje się książka kucharska, druga półka od dołu" Mistrzostwo polowania na piksele

 

4. "Humor" i nieudolne łamanie czwartej ściany - kilka tekstów było zabawnych ("I should say: eye, eye, captain" - do gościa mającego szklane oczy). Większość jest irytująca. Poza tym, co za dużo to niezdrowo.  

 

5. Backtracking - nie oszukujmy się, jest w każdej przygodówce, ale dobrze zrobiony nie przeszkadza. Przykład - Syberia. Klikniesz dwa razy, animacja zostaje pominięta. Tutaj nie masz wyboru. Musisz podziwiać postać, która wlecze się przez całą lokację. 

 

6. Brak mapy, notatnika, archiwum rozmów... brak wszystkiego, co powinno znajdować się w przygodówce. Zapamiętaj co miałeś zrobić i co gdzie jest. Drugi rozdział rozgrywa się głównie w katakumbach z Painkillera. Pamiętacie ten niestabilny most? Zrobili z niego trzy miejscówki. Różnią się tabliczką i ustawieniem kamery. Gubię się non stop.  

 

7. Nie da się pominąć rozmów. Ech...

 

Zobaczymy co mnie czeka dalej. Ukończę to "cudo" choćby włosy pod pachą miały mi osiwieć. 

To powodzenia bo będziesz zapie.....lał na galerze z twórcami Hansem i resztą, długo z niej nie zejdziesz ooojjjjjj długo już NrGeek się o to postara, będziesz jadł płyty z grą i popijał pudełkami 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu ToxicMasterUzi napisał:

To powodzenia bo będziesz zapie.....lał na galerze z twórcami Hansem i resztą, długo z niej nie zejdziesz ooojjjjjj długo już NrGeek się o to postara, będziesz jadł płyty z grą i popijał pudełkami 

Skoro gracz dostaje bilet na galerę, to NRGeek powinien mieć karnet na dożywotnie czyszczenie pokładu, wioseł i klopów :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Triste Cordis napisał:

Skoro gracz dostaje bilet na galerę, to NRGeek powinien mieć karnet na dożywotnie czyszczenie pokładu, wioseł i klopów :NjdaT:

On ich wszystkich biczuje a tych od BLAST to nawet wioseł nie dał rękoma machają i w dodatku każdy na osobnej galerze wypełnionej cegłami 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...