Skocz do zawartości

Slender


Pawlex

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak grałem na Amidze to kolega przyniusł grę Slending ale tylko widziałem okłładkę bo nie grałem. A tak kiedy miałem 7 lat to nawet w programach o zjawizkach paranormalnych bywały o nim wzmianki.


Widzisz t tak jak wy (i ja)jaracie się kucykami to ja jaram się Slendermanem. Też może z punktu artystycznego jest łatwy do naszkicowania i efekt potem wspaniały.
Jestem z rocznika 89 i nie bierz mnie za gimbusa. Ale jak gimbusem byłem to była moda na brutalne gry a szczegulnie mi i kolego do gustu przypadł Rabitt Killer.
Hah a najlepsze jest to że Slender Mana poznałem gdy mój siostrzeniec 7 letni grał w Slendera u szwagra na laptopie. Teraz to jak słyszę Slender to z ust mi cieknie esencja tęczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten... Nie wiem co mnie 'straszy' w SCP:CB, ale imho to najlepsza gra tego typu. Przynajmniej na początku straszy, ale i tak jest fajna i ma ogromne pole do popisu. 2k SCPków. Anesia to rotfl, slendi ma fajną muzykę i 'ciekawe' wariacje, w które tez można pograć... Ale to CB jest najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakiś fenomen?

Mniejsza chodzisz, zbierasz kartki. BOOM Slendi za tobą za pierwszymi 2 razami wzdryga serce potem już tylko chciałoby się mieć jakąś spluwę by odstrzelić mu łeb :D

Airlick masz tyle lat na ile się czujesz :)

Jakiś fenomen jest, skoro gdzie nie zajrzę, tam widzę Slendermana. To było w miarę ciekawe kilka pierwszych razy, kiedy jeszcze nie wiedziałem, o co chodzi.

Drugiej części nie skomentuję, bo wyszedłbym na narzekającego na życie dziada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem 6 i mi się śnił w nocy :lolface:

a mi się śni bardzo często. ba i nawet go spotkałem w rzeczywistości (mój nauczyciel od fizyki wygląda jak slenderman :lolface: ). Więc nie wiem czego wy się boicie (ja się boję tylko tego że zrobi kartkówkę. Bo w zeszłym roku zrobił 8 kartkówek i jeden kolega nie zdał i słuch o nim zaginął)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi żadne koszmary nie śniły się od ponad 4 lat, zjadłem już zęby na Penumbrze(pierwszą część uważam za majstersztyk), sufferingach, Fear, Condemned,Residentach i innych horrorach. Za niedługo planuje kupić Silent Hill, jakie wasze opinie o tym tytule?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Piter Wan Kenobi

Hmm.. jeśli chodzi o Slendera to zauważyłem że jakaś moda na niego się zrobiła,sporo tych filmików z tej gry na youtube jest.Osobiście nie grałem,widziałem filmiki i takie straszne to to nie jest jak dla mnie.Ale to pewnie dlatego że czasem lubię nocą poczytać jakiś strasznych historii itp ;P. No i są straszniejsze gry np taki Dead Space,Fear czy The Suffering.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...