Skocz do zawartości

Slender


Pawlex

Recommended Posts

Dołączona grafika


Slender. Gra, która od niedawna przeraża cały internet. Już z samego tytułu gry możecie zgadnąć, kogo tam znajdziemy ;)

Gra polega na tym, aby znaleźć osiem notatek. Banał, co nie? No właśnie nie. Jeżeli chcecie osobiście przekonać się na czym polega problem, ściągnijcie i osobiście zagrajcie :D


http://slendergame.com/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Heh... ściągnąłem tą grę z 2 dni temu, uruchomiłem ją, zobaczyłem drzewa i ze strachu od razu wyłączyłem (tak, jestem cholernie strachliwy jeżeli chodzi o gry typu horror). Może dzisiaj odwarze się ją włączyć? Wiem tylko tyle, że gra z chwili na chwilę robi się coraz to... ciekawsza ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wie jak grać, to ta gra jest naprawdę prosta :P

A tak baj de łej, Slender został zrobiony w kilka dni na jakiś konkurs i jak widać nieźle to wyszło. Dobrze ze zdobyla popularnosc dzieki zagranicznym "zagrajmerom" bo gra jest niczego sobie :P Do tego teraz pełno o tej grze i o samym slender manie na NEINgagu.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieg z dzikim wrzaskiem w kierunku obiektu strachów, to jest to, co Warmeny lubią najbardziej. Ale tylko przy kumplach, bo dostają zawału. Samemu nie ma co się drzeć, można pobiec po cichutku :rainderp: Slender, Witch(?) i masa innych gier/modów. Nowe hobby, obok czytania creepypast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Slendera widzę jako postać tragiczną.Przez swoją inność został odrzucony od społeczeństwa.Szukał pasji ,więc postanowił zająć się malarstwem ale przychodzi taki typowy gracz i niweczy jego marzenia.Potem postanowił spróbować z poezją i znowu to samo ludzie to jednak są źli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że inaczej się grę odbiera oglądając, jak ktoś inny w nią gra, a inaczej grając w nią samemu. Nie powiem, to poczucie zagrożenia, które ma się podczas całej rozgrywki, to coś wspaniałego - nawet nie trzeba spotkać wroga, wystarczy tylko sama świadomość, że w każdej chwili może ot tak, zniokąd stanąć nam na drodzę. Świetna zabawa... dla kogoś, jak ja, kto lubi tego typu schizujące klimaty. Polecam! A skoro mowa już o takich produkcjach... nie mogę się doczekać wydania pełnej wersji Silent Ponyville, grałem w demo i osobiście jestem zachwycony. Nie wiem, co zadziałało bardziej - magia horroru czy magia kucyków, ale na ostateczny efekt nie narzekam ;] A dla tych spragnionych informacji o Slendermanie: http://www.paranormalne.pl/topic/22907-creepypasta-urban-legends-itp/page__st__45__p__386635#entry386635 Polecam tamten temat, to dosłownie kopalnia różnych tego rodzaju creepy historyjek... :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slender to bardzo fajna gra, dla tych którzy lubią się bać, a noi znalazłem fajną fotke Slendermana a raczej Slenderponyhttp://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFx57W8ymkSRoZIQM_xcXuWMXi_4hCHSbLWJWXcvsKe-Grc5u3&t=1

Chyba Slendermane :D

A co do gry: zebrałem jedną kartkę i wyłączyłem grę, tak się bałem :(

Dziś spróbuję jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że inaczej się grę odbiera oglądając, jak ktoś inny w nią gra, a inaczej grając w nią samemu. Nie powiem, to poczucie zagrożenia, które ma się podczas całej rozgrywki, to coś wspaniałego - nawet nie trzeba spotkać wroga, wystarczy tylko sama świadomość, że w każdej chwili może ot tak, zniokąd stanąć nam na drodzę. Świetna zabawa... dla kogoś, jak ja, kto lubi tego typu schizujące klimaty. Polecam!

A skoro mowa już o takich produkcjach... nie mogę się doczekać wydania pełnej wersji Silent Ponyville, grałem w demo i osobiście jestem zachwycony. Nie wiem, co zadziałało bardziej - magia horroru czy magia kucyków, ale na ostateczny efekt nie narzekam ;]

A dla tych spragnionych informacji o Slendermanie:

http://www.paranormalne.pl/topic/22907-creepypasta-urban-legends-itp/page__st__45__p__386635#entry386635

Polecam tamten temat, to dosłownie kopalnia różnych tego rodzaju creepy historyjek... :crazy:

Dzięki za historyjkę :)

Co do Silent ponyville to mogliby się pośpieszyć :/

Po tej grze on mi się śnił! *spogląda w okno szukając kolesia bez twarzy i w garniaczu*

Ale przez chwile chyba kontrolowałem jakoś sen bo chciałem go zabić xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...