Skocz do zawartości

[REQUEST][OC] Ponysona współlokatora Grzesia xD


Mates

Recommended Posts

Siemanko! :D

Sprawa jest prosta:

Mam najlepszego współlokatora na świecie, bo nie dość że mu nie przeszkadza, że jestem bronym, to jeszcze kiedyś oglądał MLP i produkcje StalinaCWHC :)

Więc pomyślałem,że napiszę tu req na jego Ponysonę, bo nie umiem rysować i nigdy nie umiałem :PPP

 

Wygląd:

A zróbcie mu jednorożca :) Pracuje przy konserwacji maszyn w fabryce, trzyma różne narzędzia, pracuje nimi, a kuce nie mają rąk, tylko kopyta xDDD Little Pip miała róg, to Grzesiu też będzie miał :) Oprócz tego może być oczywiście uśmiechnięty, ale nie za szeroko :P

Poza? Dowolna, byleby nie stał dęba, ani nie leżał na plecach :) Co do cutiemarka: najlepiej jakiś klucz francuski i zębatka :) Coś, żeby się kojarzyło z naprawą maszyn :)

Kolor tej ponysony może być jakimś nie oczo-jeb### odcieniem zielonego :) A grzywa ciemny blond, bo taki Grzesiu ma kolor włosów :) Uczesanie dowolne, tylko żeby nie miał kudłów xDD

 

Akcesoriów i innych bajerów nie musi być :)

 

Nie mam czym zapłacić... Wiem, że za niektóre req trzeba płacić $$, ale ja naprawdę nie mam, bo mam ciężko teraz :PP Na PCG, albo VIII Wrocławskim piwko postawię xDDD

 

Termin jest na jak-najszybciej-możecie, ale nie poganiam XDD Do następnego weekendu byłoby super :D Jak ktoś może wcześniej, to spoko :D

W razie jakichkolwiek pytań/jakbym czegoś nie napisał, to piszcie tu w temacie :D

 

Może jak Grzesiu zobaczy siebie jako kuca, to w końcu dołączy do stada?xD Nie namawiam go, ale PMV-ki i reszta fandomu mu się podobają xD Nawet śmiał się z "Smile HD" xDD

Piszcie jak coś i pzdr :D Czekam na wieści :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...