Dabrowski

Hearts of Iron IV

Recommended Posts

7 minut temu, ConQrM napisał:

Mam giereczkę od jakiegoś czasu (czytaj 423h:lunaderp:) i dzisiaj właśnie skończyłem swoją kampanię Rzeszą, jak dotychczas moją najbardziej udaną. Oto rezultat:

Ukryj treść

ECA94B980979C422DAA74F559EE4CEE35F7D00DF

B72326033A241BED7DC3AB951EF83A9FF923FC4F

Muszę kupić sobie dodatki...

@ConQrm mam wszytkie wydane expasiony i nie żałuje oczywiście najlepszym jest Przebudzenie Tygrysa, gdzie skupili się na Azji, którą uwielbiam zaś jeśli chodc chodzi o mechanikę to 1 dodatek dodaje punkty autonomii, dzięki którym gra puppetami ma sens bo puppet może wybić się na niezależność, ale i odworotnie możemy jakiś kraj uzależnić od siebie i dyplomatycznie stworzyć puppet bez konfy pokojowej.2 DLC Śmierć lub Hańba dodaje nową opcję dyplomatyczną do ogólnej gry -  uzyskanie licencji na sprzęt wojskowy - dzięi czemu nic nie zdziw się jeśli zobaczysz w Polskim Wojsku w grze Tigery lub Pantery, bo ta opcja zezwala na produkcję sprzętu obcego przez nasze fabryki koszt  za to wyrażony jest w cywilniaczkach 

• +1 1

1 godzinę temu, Zandi napisał:

@ConQrm mam wszytkie wydane expasiony i nie żałuje oczywiście najlepszym jest Przebudzenie Tygrysa, gdzie skupili się na Azji, którą uwielbiam zaś jeśli chodc chodzi o mechanikę to 1 dodatek dodaje punkty autonomii, dzięki którym gra puppetami ma sens bo puppet może wybić się na niezależność, ale i odworotnie możemy jakiś kraj uzależnić od siebie i dyplomatycznie stworzyć puppet bez konfy pokojowej.2 DLC Śmierć lub Hańba dodaje nową opcję dyplomatyczną do ogólnej gry -  uzyskanie licencji na sprzęt wojskowy - dzięi czemu nic nie zdziw się jeśli zobaczysz w Polskim Wojsku w grze Tigery lub Pantery, bo ta opcja zezwala na produkcję sprzętu obcego przez nasze fabryki koszt  za to wyrażony jest w cywilniaczkach 

Właśnie wiem to wszystko, dlatego muszę kupić sobie dodatki :D

Teraz rozpocząłem sobie nową gierkę Wielką brytanią i celuję by zdobyć 2 osiądgnięcia: puppet master i one empire

14 minut temu, ConQrM napisał:

Właśnie wiem to wszystko, dlatego muszę kupić sobie dodatki :D

Teraz rozpocząłem sobie nową gierkę Wielką brytanią i celuję by zdobyć 2 osiądgnięcia: puppet master i one empire

to mam dlaciebie smutna wiadomosćna gwiazdkę wychodzi kolejne DlC tym razem skupiione na bitwach morskich będziesz mógł nazwać pancernik

2 godziny temu, Zandi napisał:

to mam dlaciebie smutna wiadomosćna gwiazdkę wychodzi kolejne DlC tym razem skupiione na bitwach morskich będziesz mógł nazwać pancernik

O "Man the guns" wiem od dawna, na bieżąco śledzę Paradox Community ;) nie jest to żadna zła wiadomość, przy aktualizacjach zawsze jest trochę free contentu, a dodatki można dokupywać stopniowo np. najpierw Tigera bo najważniejszy, potem TFW itd.

Swoją drogą, nie wiem czy wiesz ale pancernik można nazwać już w vanili :P

Najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądało trenowanie flot i skrzydeł, jak będą działać miny oraz mechanika stockpilowania ropy

10 minut temu, ConQrM napisał:

O "Man the guns" wiem od dawna, na bieżąco śledzę Paradox Community ;) nie jest to żadna zła wiadomość, przy aktualizacjach zawsze jest trochę free contentu, a dodatki można dokupywać stopniowo np. najpierw Tigera bo najważniejszy, potem TFW itd.

Swoją drogą, nie wiem czy wiesz ale pancernik można nazwać już w vanili :P

Najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądało trenowanie flot i skrzydeł, jak będą działać miny oraz mechanika stockpilowania ropy

ale Vanila to mod w modach już można było Puppetować bez konfy juz przed 1 dlc

14 minut temu, Zandi napisał:

ale Vanila to mod w modach już można było Puppetować bez konfy juz przed 1 dlc

Vanila to gra bez dodatków, z definicji. Mod to pewnie chodzi ci o "vanila extended" czyli rozszerzona podstawka.

no tak ;P ale naVanili nie mozesz nazwać lini pancerów a w mFG bbedziesz mógł

(Dziwne że nikt tego tu jeszcze nie zrobił więc ja to zrobię)

Zagrałem sobie trochę na modyfikacji, która powinna wszystkich na tym forum zaciekawić, czyli

Equestria at War

Spoiler

CC7A21C6007866852069E149C70CA5FC7F8C00A3

I muszę przyznać że jest to jedna z najlepszych modyfikacji (jeśli nie najlepsza) do HoI4

Modyfikacja zmienia grę przede wszystkim nową mapą, rozbudowanym drzewkiem technologii oraz niesamowitym, wręcz szaleńczym poświęceniem w rozbudowę fabuły świata. Jest ponad 40 unikalnych drzewek, wiele krajów ma sekretne ścieżki oraz gigantyczną bazę grafik generałów, przywódców i doradców częściowo fikcyjnych, częściowo kanonicznych. Dodatkowo mod jest stale rozwijany - developerzy planują dodać nowy kontynent i kto wie co jeszcze?

Mają nawet swoją Wiki:

http://equestria-at-war.wikia.com/wiki/Equestria_at_War_Wiki

A tu link do moda:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1096009291&searchtext=equestria

Tu 2 screeny z końca mojej gry Equestrią:

Spoiler

E09F79AA56FB3AB60A1F0BBFA70324D08C3FD0C6

21FC42C0E7D56CCD0D3F1203389BD6FF071E2979

• +1 2

własnie kusi mnie by zakupić  bo 71,99 to nie aż tak drogo a znowu szykują sie poważne zmainy i nowe jednostki w Marynarce

Dnia 9.02.2019 o 02:31, GlaceCordis napisał:

28 lutego wychodzi nowe DLC Man The Guns

Kurczę, już nie będę mieć wszystkich dodatków...

Pewnie i tak sobie kupię ale zaczekam na jakąś promocję letnią czy zimową

23 minuty temu, ConQrM napisał:

Kurczę, już nie będę mieć wszystkich dodatków...

Pewnie i tak sobie kupię ale zaczekam na jakąś promocję letnią czy zimową

a ile ci brakuje bo ja musze tylko zakupić ten dodoadet i spodziewam się że niedługo w dziale pojawi się temat o Imperator rome bo premiera jest za 2 miesiące agr można już kupić na steam za 150 na gogo za około 200 zł

Edytowano przez Zandetsu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się