Skocz do zawartości

Co myślicie o moim OC ?


Recommended Posts

Chciałbym się spytać co myślicie o wyglądzie mojego OC.

Całą historię itp. muszę jeszcze przemyśleć , zależy mi jedynie czy wygląda On w miarę normalnie :).

Imię: GrimPatriot (nie wiem czy jest to poprawnie , a co do imienia to dałem Grim bo jestem raczej osobą ponurą , cichą a Patriot ponieważ jestem patriotą :).

I tak wiem , że jego CutieMarkt to pruski orzeł .

img_20160524055855_GrimPatriot02_zmniejszamy_pl.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pierwsze primo, o którym rzecz jasna wspomniałeś, ale dlaczego nie dorobiłeś mu bardziej rozbudowanego charakteru? OC będzie się kształtować i zmieniać w tym temacie, bo chyba nie zamierzasz tworzyć niepotrzebnie nowych, prawda? W kilku miejscach kontury są trochę poszarpane, ale nie ogólnie nie jest źle.

 

Osobiście czekam na bardziej szczegółowy opis i historię tego kuca, bo sam jego wygląd prezentuje się całkiem ciekawie.

 

Chwilowo wstrzymuję się z oceną, poczekam na bardziej szczegółowe informacje.

 

Rozumiem, że to będzie twoja PonySona? - takie tylko moje przypuszczenie z tego wątku:

Cytuj

"Grim bo jestem raczej osobą ponurą , cichą"

 

 

Otrzymujesz ode mnie motywacyjną Fluttershy!

KkMechG.png

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie .

Wiem , że do zrobienia go użyłem oczu i pyszczka klaczy , ale jakoś męskie odpowiedniki mi się nie podobają . Mam nadzieję , że wygląda chociaż trochę jak facet :)

Jestem jeszcze amatorem , wszystkie swoje błędy będę próbował naprawić .

13 godziny temu Agleć ^^ napisał:

Wiesz, że zastosowałeś oczy przeznaczone dla klaczy?
A tak poza tym z wyglądu bardziej przypomina wysoko postawionego urzędnika III Rzeszy, aniżeli prawdziwego patriotę :v 

Co do tego , że wygląda jak wysoko postawiony urzędnik III Rzeszy to może być spowodowane dla tego , że mieszkam na Śląsku i prawdopodobnie zmienię CM na orła Sląskiego :) . I mundury noszone przez hitlerowców mimo wszystko całkiem mi się podobają :P

 

12 godziny temu Polox napisał:

Więc pierwsze primo, o którym rzecz jasna wspomniałeś, ale dlaczego nie dorobiłeś mu bardziej rozbudowanego charakteru? OC będzie się kształtować i zmieniać w tym temacie, bo chyba nie zamierzasz tworzyć niepotrzebnie nowych, prawda? W kilku miejscach kontury są trochę poszarpane, ale nie ogólnie nie jest źle.

 

Osobiście czekam na bardziej szczegółowy opis i historię tego kuca, bo sam jego wygląd prezentuje się całkiem ciekawie.

 

Chwilowo wstrzymuję się z oceną, poczekam na bardziej szczegółowe informacje.

 

Rozumiem, że to będzie twoja PonySona? - takie tylko moje przypuszczenie z tego wątku:

 

 

Jestem dopiero na początku nauki o II Wojnie Światowej a do niej chciałem nawiązać historię swojego OC.

PonySona to chyba za dużo powiedziane . Większość swoich cech podarowałem Mu , ale ma On też cechy , których ja nie mam ale chciałbym mieć :)

np: posiada On czarne włosy a ja niestety ich nie posiadam :fluttercry2:

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie opinie i postaram się do nich ustosunkować :rdblink:

Wydaje mi się , że jeszcze dużo pracy mi pozostało do dotarcia do celu :destiny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza błędami wizualnymi, o których wspomniała reszta oraz brakiem rozwiniętego życiorysu, Twoja OCka prezentuje się obiecująco. Nie popieram zbytnio tworzenia modeli kuców za pomocą Pony Creatora, jednak dobierając mądrze elementy można stworzyć ładną postać. Daj mu jakąś fajną historię, bo ten kuco patriota już sam się prosi o wzmiankę o przodkach. Taa ... Polska to nie Equestria, but who cares? :MJTQO:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu LeqTune napisał:

Poza błędami wizualnymi, o których wspomniała reszta oraz brakiem rozwiniętego życiorysu, Twoja OCka prezentuje się obiecująco. Nie popieram zbytnio tworzenia modeli kuców za pomocą Pony Creatora, jednak dobierając mądrze elementy można stworzyć ładną postać. Daj mu jakąś fajną historię, bo ten kuco patriota już sam się prosi o wzmiankę o przodkach. Taa ... Polska to nie Equestria, but who cares? :MJTQO:

To dopiero szkic mojej przyszłej pracy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu mi się bardzo podoba. Nie jest przesadzony, ale jest oryginalny. Bardzo ładny ^^ Ale mimo wszystko jak poprzednicy mówili - lepiej zrób mu ogierowy pyszczek i oczy. W końcu się przyzwyczaisz, bo to naprawdę dziwnie wygląda xD

A i jeszcze co do brody, to powinna się zaczynać na konturach pyszczka, bo wygląda jakby broda wychodziła mu z szyi. 

Ładny design, ciekawe jaką będzie miał historię ^^ (zainteresowanie WWII zapowiada się obiecująco)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dorzucę niczego nowego, ale wiedz, że jestem kolejną osobą, której podoba się wizualny koncept twojego OC'ka ^^ Bardzo ładny, nieprzesadzony, przyjemny dla oka i ciekawy. 

 

24.05.2016 at 15:14 Teurt napisał:

Mam nadzieję , że wygląda chociaż trochę jak facet :)

 

No tu cię muszę zasmucić. Nie, nie wygląda jak facet. Wygląda jak klacz z brodą :flutterblush: Niestety będziesz musiał się przyzwyczaić do kucowych ogierów, bo obecnie to jakieś gender nam tu prezentujesz :P 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grr. Nie daje się spacji przed przecinkami i kropkami, tylko po.

Co do historii OCka, to jest ona krótka i lekko chaotyczna. Nie jest najgorsza, lecz nie zapada w pamięć. Wydaje mi się trochę za mhroczna na cukierkowo słodki świat kolorowych osiołków, ale co kto woli. Brakuje też opisu zdobycia znaczka. Staraj się nie używać imiesłowów przysłowkowych (tych takich dziwnych czasowników [np. używając], zakończonych na -ąc, -łszy, -wszy), jeśli nie miałeś ich jeszcze na lekcjach polskiego. Uważaj na powtórzenia, bo klika się wkradło.

 

Pssst, na obrazku krawat nie łączy się z kołnierzykiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde już mnie ktoś ubiegł w podaniu błędów, ale cóż brniemy w to dalej...

 

Zacznę od nowego obrazka twojego ocka, a więc nie mogę się za bardzo przyczepić, ale to dlatego, że obrazek jest dość niewielkich rozmiarów, czy wstawisz może większą wersję tego ocka, bo zakładam, że taką masz, prawda?

 

No to teraz od strony historii, tak jak napisała koleżanka wyżej, interpunkcja mimo, że poprawnie zastosowana w niektórych miejscach, to jakoś całkowicie gubiłem się patrząc ", na coś takiego ."

 

Kolejną sprawą bardzo szybko kończysz zdania, co sprawia, że historia traci cały swój klimat i z czegoś, co mogłoby nas zaskoczyć wychodzi czytanie robota, a to z kolei wprowadza niepotrzebny chaos do historii. Bardzo ubolewam na końcu, ponieważ, nawet pomijając te błędy wyczuwam zgrzyt, był patriotą, no ale co zrobił?

Patriota, który siedział sam w domu i oglądał brutalne strony, a bynajmniej obecnie tyle o nim wiemy. Zrobiłeś bardzo ciekawy zarys postaci, ale ta historia kompletnie nie pasuje i psuje cały odbiór twojego ocka, a wręcz powiedziałbym, że do niego zniechęca.

 

Jednak jeden malutki plusik za pogląd, który jak twój bohater, ja również popieram.

 

Reasumując w moim odczuciu odbiór postaci po tej historii jest delikatnie mówiąc zaburzony i mam nadzieję, że ją jeszcze dopracujesz, czego również szczerze tobie życzę.

 

Jednak, aby poprawić ci nastrój masz tutaj Motywacyjną Fluttershy V2:

Spoiler

XBVnqA1.png

 

Edytowano przez Polox
ERROR852 - BŁĘDY STYLISTYCZNE
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne opinie ,na forach udzielam się od niedawna i muszę się tego nauczyć.Orłem z polskiego nigdy nie byłem ,ale mam jeszcze wiele lat nauki w szkole ponadgimnazjalnej.Co do historii to nie potrafię wyobrazić sobie ciekawej historii w świecie MLP nie nawiązując do teraźniejszości.:flutterblush:

Wakacje się zaczynają więc spróbuję bardziej zagłębić się w historię , poczytać dobrych książek i nauczyć się pisać ciekawe historię.:squee:

I jeszcze te większy obrazek (chyba to miałeś namyśli) :

Bez nazwy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protip: spacja jest po przecinku i kropce, nie przed nimi.

 

Dobra, skupmy się na postaci: Jest ona fajnie zrobiona, lecz jak dla mnie nie łączy się miejscami i niewiele wynika z niektórych rzeczy. Jej mrok jest spoko i w moim odczuciu niepasowanie do świata kolorowych salcesonów jest niezbyt ważne( zawsze można stworzyć własny świat( który będzie mhroczny)), dlatego tym się nie przejmuj, popracuj lepiej nad zwięzłością fabuły i tyle jak na razie, jak to zrobisz zajmij się innymi aspektami, lecz wszystko po kolei.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od niedawna interesuję się rysowaniem itp. dlatego muszę kupić sobie tablet. :P 

Mam nadzieję, że na wakacje będę miał czas i chęci na poprawę :).

Co do opowieści to nie mam pomysłu na ciekawą opowieść, jeśli miałbym opisywać ją w świecie Equestrii to wystarczy, że wyobrazicie sobie smutnego szesnastolatka siedzącego na komputerze, który wychodzi na dwór co jakiś czas. Ale to nie musi być opowieść o mnie. Teraz o tym pomyślałem :P ale byłem głupi. Spróbuję coś wymyślić :).

Dziękuję za wszystkie opinie :squee:.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie wiem postać fajna ale. No właśnie musi być jakieś ale. Oczy są jakieś takie nie komponujące się z resztą ciała, grzywa taka mała ułożona sprawia wrażenie jakiegoś użędasa III Rzeszy (choć może na si łe dopatruje się czegoś co jest/może być źle ). Lecz mimo tego o czym wspomniałem OC jest bardzo fajne i nieszablonowe. Gratulacje twórczości :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...