Skocz do zawartości

Witam


nicoś

Recommended Posts

14 minuty temu wopybookLight46 napisał:

Chodzą pogłoski że fandom upada. Czy to prawda ?

I tak, i nie. No cóż, fandom lata świetności ma już za sobą, ale jest mu jeszcze daleko do upadku. Ja żałuję, że dopiero niedawno dowiedziałem się że w ogóle jest takie coś, a serial oglądam od początku. Ale po co się dołować? Trzeba trochę go rozruszać i odkopać pare tematów, a przy tym założyć kilka nowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Rainbow Guitar napisał:

I tak, i nie. No cóż, fandom lata świetności ma już za sobą, ale jest mu jeszcze daleko do upadku. Ja żałuję, że dopiero niedawno dowiedziałem się że w ogóle jest takie coś, a serial oglądam od początku. Ale po co się dołować? Trzeba trochę go rozruszać i odkopać pare tematów, a przy tym założyć kilka nowych.

Dobrze powiedziane. Jest jeszcze masa ludzi, którzy chcieliby na pewno brać w tym udział. Ja na ten przykład dołączyłem dość niedawno, ale chciałbym np. pójść kiedyś na meeta, albo coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Gringo37 napisał:

Dobrze powiedziane. Jest jeszcze masa ludzi, którzy chcieliby na pewno brać w tym udział. Ja na ten przykład dołączyłem dość niedawno, ale chciałbym np. pójść kiedyś na meeta, albo coś takiego.

Na fejsie są grupy w różnych miastach: np: Warszawa bronies,bronies Poznań itp, dołącz do którejś z nich (w zależności jak blisko masz do tego miasta lub mieszkasz tam).Minimeety są generalnie co sobotę, na tych grupach wszystko jest napisane.

Dobra koniec off-topowania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Rapid napisał:

Na fejsie są grupy w różnych miastach: np: Warszawa bronies,bronies Poznań itp, dołącz do którejś z nich (w zależności jak blisko masz do tego miasta lub mieszkasz tam).Minimeety są generalnie co sobotę, na tych grupach wszystko jest napisane.

Dobra koniec off-topowania :P

To wiem. Tylko dla mnie ciężko byłoby wbić tak samemu jak nikogo nie znam:flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spóźniłem się , ale lepiej poźno niż wcale towarzysze

 

(Standardowy szablon)

Dziwne Pytania w wydaniu Dąbrowskiego:

 

1.TT33 czy M1911 czy ViS?

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM) czy Ambars M1A2 

3.Co uważasz za bardziej sentymentalne : MN1891 czy Springfield 1903? 

4.Budyń czy Parówki (standardowe pytanie egzaminacyjne)

5.W jakie gry grasz o ile grasz?

6.Wódka , Piwo czy Wino? (jest jedna poprawna odpowiedź)

7.Skrzypki Al Capone'a czy ППШ41?

8.Вы знаете кириллицу ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie spóźniłeś. Tematy w tym dziale służą do takich właśnie celów. (przynajmniej mój temat do tego służy )

 

1. Nie znam się na broniach ,grałem tylko między innymi w takie gry jak WoT, ale moja intuicja mówi mi że M1911.

2. Skoro T-80 posiada rakiety kierowane, no to, to.

3. Nie wiem chyba MN1891.

4. I to, i to.

5. Głównie to Minecraft i Terraria.

6. Jestem niepełnoletni.

7. Chyba  ППШ41.

8. Nie które znaki, ale chciałbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu wopybookLight46 napisał:

 

6. Jestem niepełnoletni.

 

A co to ma rzeczy :DDD?

 

1.No jasne że tak

 

2.A co do czołgu to ATGM są spamem na ruskich czołgach , kazdy je ma , za to Abrams M1A2 ma niezniszczalny pancerz ale traci na reszcie , gdy takich T-80 mozna w tej samej cenie wystawić o wiele wiecej :P

Po prostu doktryna Jakości vs Zmasowanego ataku , jak to bywa miedzy Rosją a USA

 

Ruskie mają rakiety na wszystkim

Transportery z rakietami (beznadziejnymi ale jest ich dużo :D) Czołg obowiazkowo jakąś dziadowska rakiete musi mieć , jeepy z rakietami , piechota z rakietami , nawet amfibie i desantowe mają rakiety. Ruskie mają fetysz z tymi rakietami

 

aaaa i jeszcze helikoptery sprzed 50 lat  , które są beznadziejne nie licząc tego że mają na sobie z 80 rakiet małego kalibru...

 

Właśnie i jeszcze artyleria rakietowa , której USA oprócz strategicznej do likwidowania pojedyńczych celów nie ma , zas ruskie stawiaja na grad (dosłownie ;D) rakiet , araby montują te wyrzutnie rakiet z helikopterów na samochodach ale to ciekawostka , tego jest po ZSRR tak dużo że każdy szanujący się afgańczyk posiada coś takiego

 

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy. Przecież każdy jest ciekaw jak zacząłem z mlp.

 

A więc, wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu. Mój młodszy brat cały czas ogląda program mini mini. A ja jak np. jem obiad to sobie zerkam, a co tam nie które bajki są nawet fajne. I pewnego razu, to był okres 3-go sezonu, zobaczyłem dwa odcinki. Do dziś pamiętam, to był "bezsenność w ponyville" i "akademia wonderbolts". Zainteresowany po tajemnie na telefonie wszedłem na dm i zacząłem oglądać od nowa jak leci 1. 2. 3. i 4. sezon. Miałem szczęście, bo akurat gdy skończyłem 3. sezon to wyszedł za razem 4. sezon, więc nie musiałem długo czekać. Teraz troche czekałem na 5. sezon, ale nie wytrzymałem i już chciałem oglądać z polskimi napisami, ale znalazłem polski dubbing. Ciekawe. Teraz skoro mystheria22 taak się wlecze to będzie baardzo długie czekanie na sezon 6. Nieeeeee !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...