Skocz do zawartości

Co śpiewa o 22 we Wrocławiu?


Szonszczyk

Recommended Posts

Takie tam nagrywane z balkonu:

Spoiler

 

 

Jak myślicie co to może być?

Co mam z tym fantem zrobić?! Pomuszcie!

Piszcie szybko, bo nie daje mi to draństwo spać!!!

Jak offtop, to offtop ...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Hurric4nePL said:

No chyba ich nie pozbierasz i nie wyrzucisz ?

Chyba nie ma szans ... za dużo ich jest. Z jedna nawet byłyby problemy, a co dopiero z setkami :D

 

51 minutes ago, Hurric4nePL said:

Niestety musisz się przyzwyczaić, obyś tylko nie zwariował :crazytwi3:

One dały mi duuuuuużo czasu bym się przyzwyczaił ... od jakiegoś miesiąca już tak "śpiewają", albo lepiej: "drą się" :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaby. Najgłośniej tu słyszę żaby. I jestem zaskoczona, bo po tym parkingu, o ile to faktycznie parking, wnoszę, że mieszkasz conajmniej na obrzeżach miasta, ale jednak osiedlu. Nie wiem czemu żaby wybrały sobie takie miejsce. Masz tam jakiś zbiornik wodny, albo otwarty kanał? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka Taki mam widok za oknem (którego w filmiku nie widać):

Spoiler

P60601-1410412.thumb.jpg.164db66bf69b01a

 

 

9 minutes ago, WilkU said:

Oj tam nie masz najgorzej... :rainderp:

Ale czy ja marudzę? Jest fajnie ... jest to o wiele bardziej przyjemne niż mieszkanie blisko drogi lub słuchania "dubstepu" puszczanego przez sąsiadów.

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się zamienić? Ja posłucham żabek a ty będziesz słuchał knajpy 24h która jest pod moim blokiem.Będziesz słuchał o 3 w nocy Kurw* Spier**** naje*ać ci   albo Polacy nic się nie stało.Można oglądać też ciekawe pojedynki ^^  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Major Degtyarev napisał:

Chcesz się zamienić? Ja posłucham żabek a ty będziesz słuchał knajpy 24h która jest pod moim blokiem.Będziesz słuchał o 3 w nocy Kurw* Spier**** naje*ać ci   albo Polacy nic się nie stało.Można oglądać też ciekawe pojedynki ^^  

Podpisuję się pod tym, tak samo miałem w poprzednim mieszkaniu, z tym, że zamiast knajpy był trzepak a obok sklep z dostępem do trunków wszelakich. Interwencje policji 2 razy dziennie nic nie pomagały bo tylko mieli ubaw jak policja się zjawiła. A cała szajka była mimo wszystko trzymana za mordę przez blokowego kryminalistę, który o dziwo ojca mojego bardzo szanował bo kiedyś oglądał jak w piłkę ręczną grywał tata więc moja rodzina tu była nietykalna. Tyle, że owy kryminalista już za kratki wrócił za brutalne morderstwo także chwała Bogu, że się wyprowadziłem bo teraz to co przejdę koło tamtego bloku to słyszę komentarze odnośnie mojej osoby :rainderp: Raz rozmawiali, że by mi włosy żyletką ogolili. No polecam :v Teraz mam całodzienne koncerty ptaków i uważam to za dobry deal xD

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Takie tam nagrywane z balkonu:

  Ukryj zawartość

 

 

Jak myślicie co to może być?

Co mam z tym fantem zrobić?! Pomuszcie!

Piszcie szybko, bo nie daje mi to draństwo spać!!!

Jak offtop, to offtop ...

 

To jest background sound z bagien z Gothica.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Taki mam widok za oknem

 

Oł. Tego się nie spodziewałam :P Ale w takiej sytuacji to żabki ani trochę mnie nie dziwią, ale...przyznam, że chętnie bym się zamieniła z tobą. Mi nad ranem ptaki śpiewają, ale normalny człowiek wtedy śpi i ich nie słyszy xD A widok masz sto razy ładniejszy niż ja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...