Skocz do zawartości

Co z meetami w Krakowie?


Komar Jazdek

Recommended Posts

16 godzin temu Wonsz napisał:

Najlepiej jakbyś zapytał na grupie Bronies Kraków, albo jakby @sz6sty się wypowiedział, gdyż nie jestem z Krakowa, a sam byłem tam tylko na dwóch meetach, wszystkie miały miejsce w zeszłym roku.

 

Wiesz, wydaje mi się, że nawet nie ma po co pytać. Pewnie jak będzie kolejny większy w Krakowie to ( z serii Krakowski Ponymeet) to sz6sty tutaj wejdzie jak zwykle i to ogłosi kilka miesięcy przed. Chodź niestety mam obawy, że szybko ( o ile w ogóle) to nie nastąpi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bawić się w jasnowidza, bo wszystko i tak zależy od Sz6stego, ale obawiam się, że w związku z PCG, które jest organizowane z dużym rozmachem nie ma on czasu na ogarnięcie meeta w Krakowie w najbliższych miesiącach, choć liczę, że może na jesieni uda się coś zorganizować na pięciolecie fandomu krakowskiego.

 

Swoją drogą - na jesień zeszłego roku były 4 lata, mamy już połowę roku, za chwilę stuknie 5 lat. Jak tak myślę sobie jak szybko ten czas leci, to 5 lat nie wydaje się być długim okresem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wonsz, @Komar Jazdek, przed PCG nie będzie przez nas nic organizowane. W wakacje na pewno będzie to co zawsze, czyli meety basenowe, spotkania w Cybermachinie, może uda się kolejny muzealny, czy też inne małe wydarzenia (małe czyli do 20 os.). Informacje o tym najlepiej zdobyć na grupie Bronies Kraków.

Co do większych spotkań, wszystko zależy czy będą ludzie chętni do pomocy przy organizacji (i czy mój dług po PCG będzie cztero, czy tylko trzycyfrowy ;) ).
Meet rocznicowy będzie, ale w jakiej formie jeszcze nie wiem.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...