Skocz do zawartości

[PW] Co z drugą Sunset w Equestria Girls?


Recommended Posts

Ziemska Sunset zapewne istnieje. Skoro są dwie całego mane 6 to i nasza bohaterka również ma zapewne sobowtóra. Mnie bardziej zastanawia, czy jej obecność na ziemi nie powinna wywoływać jakichś większych anomalii między światami. Poza tym Sunset inaczej np. reagowała na 'wyssanie' z niej magii przez Sci-Twi. Jako jedyna nie padła prawie zemdlała na ziemię. No i jeszcze ta późniejsza przemiana. Zapewne wszystkiego dowiemy się z 4 części Equestria Girls. 

Spoiler

Albo i nie XD

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Hasbro jest zainteresowane poruszaniem wątku z Sunset. Po trzeciej części EG ten zabieg wydaje się być zbyt oklepany. Jednak raczej scenarzyści mogliby ugryźć temat z innej strony, a możliwości jest naprawdę wiele. Ale co tu wymagać od fabuły pisanej na kolanie?

Edytowano przez LeqTune
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos fabuły pisanej na kolanie, mam wrażenie czasami, że im dalej w las (mam na myśli serial) tym bardziej się gubią we własnej fabule, idzie tam wyczaić dużo sprzeczności XD Ale nie o tym.
W ogóle mi się obiło o uszy, że będzie jeszcze jakiś film MLP. Że nie Equestria Girls, tylko coś innego. I tak się zastanawiam, czy na przykład ten film z kolei nie mógłby być o kucykach w Equestrii i dla odmiany Sunset przychodzi do nich xD

I też tak często myśle, jak Sunset tam wgl, może ona się wcześniej pozbyła swojego klona? xD Bo to ciekawe. Bo w sumie ona tam nie została wygnana do tego świata? Syreny chyba były wygnane. A ona se po prostu uciekła. I żyje. Kurde, a jej klon? No ciekawi mnie co robi xD I wgl skoro jest dobra, to czemu nie wróci do Equestrii? Nie ogarniam czasem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Desperate_inhabitant napisał:

Syreny chyba były wygnane

Tak zgadza się.

7 minut temu Desperate_inhabitant napisał:

I wgl skoro jest dobra, to czemu nie wróci do Equestrii?

Bo teraz tam mieszka, nikt jej nie zabrania powrotu, ale też nikt jej tego na narzuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 części dowiedzieliśmy się dużo o klonie Twilight. Jest duże prawdopodobieństwo, że w 4 części dowiemy się czegoś o klonie Sunset Shimmer. Hasbro tak tego nie zostawi.

Tematem nowej części ma być las Everfree, więc klon Sunset będzie pewnie tylko wspomniany. Myślę, że to będzie taka zapowiedź pod koniec filmu - tak jak na koniec 2 części o Twilight.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serialu klacze zmieniły się w Zefirki, więc zapewne nasze młode żeńczynie (pierwotna wersja dzisiejszego słowa "kobiety") za podobną sprawą zmienią się we skrzaty... czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Skrzywiona napisał:

W serialu klacze zmieniły się w Zefirki, więc zapewne nasze młode żeńczynie (pierwotna wersja dzisiejszego słowa "kobiety") za podobną sprawą zmienią się we skrzaty... czy coś?

To byłoby straszne :crazytwi:

Niestety jest to całkiem prawdopodobne :fluttercry2:

Nowy film nosi tytuł "Legends of the Everfree". Nie zdziwie się jak coś się takiego stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Bronek napisał:

To byłoby straszne :crazytwi:

Niestety jest to całkiem prawdopodobne :fluttercry2:

Nowy film nosi tytuł "Legends of the Everfree". Nie zdziwie się jak coś się takiego stanie.

A co jeśli tytuł odnosi się do bardziej przyziemnej rzeczy, jak prawdzowego lasu znajdującego się w świecie humanków? Osobiście obstawiałbym jako las everfree puszcze Białowieską, gdyż jest to najdzikszy las Europy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...