Skocz do zawartości

Enemy Front (multi)


BiP

Recommended Posts

Witam, szukam chętnych do wspólnej gry po sieci w tę grę, która jest obecnie dostępna w najnowszym numerze "CD-Action". Gra jest wyśmienita, całkowicie po polsku i ze wszystkimi DLC. Jeśli jacyś chętni się znajdą, to proszę się tu wpisywać, lub na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... grę kupiłam dosyć niedawno, też z DLC które dodaje 4 postaci i bronie. Na razie męczę Heavy Rain, ale jak wreszcie będę mogła podłączyć internet do konsoli to pewnie zagram w multi. Mam problemy z otwarciem portów, nie mogę wejść w ustawienia routera i przydałoby się by ustawił mi to ktoś, kto się zna. Jest w Enemy Front taka możliwość, by gracze konsolowi grali razem z tymi korzystającymi z komputerów czy niezbyt?

 

W ogóle... dziwna sprawa z tym multi. Widziałam dwie wersje historii. Pierwsza wersja to było coś takiego, że multi wyłączyli, druga była taka, że wprowadzono serwery dedykowane oraz patch. Wynikałoby z tego coś takiego, że gracze po prostu nie pobrali patcha, pomyśleli, że multi nie ma, 1/10 i sobie poszli. Jak w końcu z tym multi jest? Da się grać, nie da?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Sun napisał:

skoro mowa o multi, to jak wygląda sprawa z iloscią ludzi na serwerach? Gra ktoś w to, czy pustki?

No dzisiaj tylko kontrolnie zajrzałem na multi i zauważyłem zero serwerów, ale jest możliwość ich utworzenia, dlatego szukam jakiś chętnych do gry.

3 godziny temu Socks Chaser napisał:

Jest w Enemy Front taka możliwość, by gracze konsolowi grali razem z tymi korzystającymi z komputerów czy niezbyt?

Nie wiem, nie sprawdzałem tego, ale raczej nie, w BF które mają zdecydowanie bardziej dopracowane multi, tego nie dają, więc co dopiero taka niszowa produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu BiP napisał:

Nie wiem, nie sprawdzałem tego, ale raczej nie, w BF które mają zdecydowanie bardziej dopracowane multi, tego nie dają, więc co dopiero taka niszowa produkcja.

 

Cóż... jakby ktoś miał na konsoli to zawsze może napisać. :3 Problem jednak z tym, że nie mogę internetu podłączyć. Według poradników trzeba wpisać IP w przeglądarce ale u mnie nic się nie dzieje. Szczytem moich osiągnięć było wejście na stronę diagnostyczną routera...

 

Szkoda jednak... jakby nie patrzeć... zapłaciłam za sam single. ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS4, gdzie za multi muszę płacić, ale nie da się wpłacić pieniędzy na konto PS4, bo jest ono nie autoryzowane i mój bank nie zatwierdza takich transakcji. Ja ostatnio chciałem kupić grę w ten sposób, to po kilku próbach, dostałem telefon z banku, że kartę mi zablokowano i czy czasami nie zgubiłem karty. Dlatego nie gram przez internet, na konsoli, ale o dziwo w WoT, gram za free i to przez multi :dunno:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu BiP napisał:

Ja mam PS4, gdzie za multi muszę płacić, ale nie da się wpłacić pieniędzy na konto PS4, bo jest ono nie autoryzowane i mój bank nie zatwierdza takich transakcji. Ja ostatnio chciałem kupić grę w ten sposób, to po kilku próbach, dostałem telefon z banku, że kartę mi zablokowano i czy czasami nie zgubiłem karty. Dlatego nie gram przez internet, na konsoli, ale o dziwo w WoT, gram za free i to przez multi :dunno:

 

 

Mimo wszystko... jeśli konsola ma taką funkcję to nie ma sensu jej ignorować i trzeba korzystać. Na moim kompie to mało co pójdzie. Steam nie mam, a teraz to chyba połowa gier wymaga. ;/ Gdy kupowałam mój komputer w 2008 to był komputer do gier z 500GB miejsca, 2GB RAM, kartą graficzną dobrą. A teraz to nawet w podstawówkach na informatyce dzieci sobie bazgrają na paincie mając lepszy sprzęt od mojego. Dlatego kupiłam konsolę. A tu... internetu nie mogę podłączyć. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz BiP napisał:

No właśnie w tym rzecz, że się nie da...

 

Trochę źle się wyraziłam i mówiłam bardziej patrząc na moją sytuację.

 

A nie dałoby się na przykład kartą? Przyznam się, że nie znam się zbytnio na tym. Karty nie używam, konta nie mam, jak wypłatę dostaję to w kopercie, jak coś zamawiam przez internet to biorę płatność przy odbiorze. Ale raczej powinna być możliwość by kupić Playstation+ bez użycia konta bankowego. Poprzez Paypal, PaySafeCard?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko kartą można płacić, masz kasę na koncie, podajesz numer karty, imię, nazwisko itd, a następnie kwotę do pobrania i tu zgrzyt, bo bank wymaga potwierdzenia transakcji, której ze strony PS4 nie ma, a dla banku jest to sygnał, że karta mogła zostać skradziona i blokuje ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz BiP napisał:

No właśnie tylko kartą można płacić, masz kasę na koncie, podajesz numer karty, imię, nazwisko itd, a następnie kwotę do pobrania i tu zgrzyt, bo bank wymaga potwierdzenia transakcji, której ze strony PS4 nie ma, a dla banku jest to sygnał, że karta mogła zostać skradziona i blokuje ją.

 

Czyli lipa...

 

Ale odchodząc od tematu kupna Playstation+... jak ci się podobał tryb single w Enemy Front?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Socks Chaser napisał:

Jest w Enemy Front taka możliwość, by gracze konsolowi grali razem z tymi korzystającymi z komputerów czy niezbyt?

 

To żeś koleś pojechał. Jak pociąg transsyberyjski. Nie ma i szybko nie będzie możliwości żeby PCtowcy pograli jednocześnie, na jednym serwerze z konsolowcami. Po pierwsze, problemem jest nieco inna architektura PC i konsoli, co przekłada się na inny kod i tu już jest problem. Poza tym, byłby problem z balansem, gdyz multi na konsole jest balansowane oddzielnie, niż multi na PC. Wynika to z faktu, że są różnice w kontrolerach. Pad nigdy nie dorów na klawiaturze i myszy w FPSach, nie ważne co byś chciał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu Sun napisał:

To żeś koleś pojechał. Jak pociąg transsyberyjski. Nie ma i szybko nie będzie możliwości żeby PCtowcy pograli jednocześnie, na jednym serwerze z konsolowcami. Po pierwsze, problemem jest nieco inna architektura PC i konsoli, co przekłada się na inny kod i tu już jest problem. Poza tym, byłby problem z balansem, gdyz multi na konsole jest balansowane oddzielnie, niż multi na PC. Wynika to z faktu, że są różnice w kontrolerach. Pad nigdy nie dorów na klawiaturze i myszy w FPSach, nie ważne co byś chciał. 

 

"Chciała" jak już. Bez obrazy, ale avatarem jest takie coś jak "płeć" i warto czasami zwracać na to uwagę by nie było takich głupich błędów. ;3

 

Chciałam się upewnić by mieć 100% pewności. Jeśli dobrze pamiętam miało być coś takiego w Counter Strike: Global Offensive (mogę się mylić), ostatecznie z tego zrezygnowano.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Socks Chaser napisał:

 

"Chciała" jak już. Bez obrazy, ale avatarem jest takie coś jak "płeć" i warto czasami zwracać na to uwagę by nie było takich głupich błędów. ;3

 

Ale gafę palnąłem. Mój błąd, nie spojrzałem i z przyzwyczajenia pisałem w formie męskiej. Niemniej, póki konsola nie dostanie myszy i klawiatury, to raczej multi się nie zmieni. Bo by konsolowcy musieli mieć całą masę ułatwień. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Sun napisał:

Ale gafę palnąłem. Mój błąd, nie spojrzałem i z przyzwyczajenia pisałem w formie męskiej. Niemniej, póki konsola nie dostanie myszy i klawiatury, to raczej multi się nie zmieni. Bo by konsolowcy musieli mieć całą masę ułatwień. 

 

Nic się nie stało.

 

Ogólnie to... na konsoli jest to całe wspomaganie celowania. Ale mimo to nie ma co liczyć na jakieś potyczki z masą "quick scope", zabijaniem przeciwników kręcąc się w kółko itp. I właśnie między graczami konsolowymi a komputerowymi jest ta przepaść, że padem się gra trudniej w np. FPS. Ale były plany by CS:GO był multiplatformowy więc chciałam się się zapytać.

 

Jeśli chodzi o takie mniej znane gry w które mało osób gra to warto zainteresować się Singularity. Jest też Syndicate z 2012 roku, ale tutaj to już nie wiem jak jest z multiplayer... a raczej sieciowym co-op. ;3 Ale 150 tysięcy sprzedanych kopii pozwala przypuszczać, że tłumów się nie uświadczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką udało mi się zagrać w multi. Jak dla mnie, to nie ma tam takiej dynamiki jak w serii BF, ale jest spoko grafika, mapy nie są duże, dzięki czemu dochodzi do ciągłej wymiany ognia i nie trzeba daleko biegać, aby spotkać wroga. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...