Skocz do zawartości

Equestria Times 2/2016 (11)


Dolar84

Recommended Posts

ok%C5%82adka_web.jpg

 

Witamy ponownie!

 

Zgodnie z tradycją (niechcianą) trafił nam się drobny poślizg. Jednak po raz kolejny udało nam się pokonać wszelkie przeciwności i dostarczyć Wam kolejny numer Equestria Times. Na dodatek zdecydowanie większy niż poprzedni - w sumie od pierwszego wydania zdołaliśmy osiągnąć średnią 20 tekstów na numer. Nieźle, co?

 

Tym razem jak zwykle dostarczamy Wam recenzji fanfików, pewnej ilości artykułów fandomowych i felietonów, a także nieco rzeczy spoza świata pastelowych taboretów. Naturalnie nie należy zapominać o takich rzeczach jak wieści, opowiadania konkursowe czy wreszczie komiksy po raz kolejny dostarczone przez SoulsTornado.

 

Tyle słowem wstępu - zapraszamy do lektury!

 

Dolar84

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i widzę:

Cytuj

Broń XX wojenna

w artykule o girls und panzer. I zaczynam liczyć. Liczę i za Lunę nie wychodzi mi 20. Przed drugą wojną było na pewno więcej (lub mniej, jeśli liczyć tylko te duże).

 

Swoją drogą, fajny numer. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny numer za nami. Po raz kolejny były recenzje ciekawych fanficów, przyjemnie zaprezentowane przez Dolara hity z początków fandomu, no i bardzo ciekawe teksty Ghatorra o TCB. No i oczywiście wpiórwiony Poor Sleep :rariderp: Za ostrzeżeniem Dolara w stopce, darowałem sobie czytanie czegokolwiek o Girls und Panzer. Dzięki ci, Władco Łopaty :D 

 

A i jeszcze pochwalę dobór komiksu w gazetce. Without Magic uważam za jeden z ciekawszych dzieł i fajnie się ono rozkręca. 

 

Także ten, dobry rozdział i czekam na kolejne!

 

A i zrobiliście ze swojego korektora dwie osoby:

Spoiler

KbW7Xxo.png

 

:ming: 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Sun napisał:

Czytam, czytam i widzę: Broń XX wojenna

w artykule o girls und panzer. I zaczynam liczyć. Liczę i za Lunę nie wychodzi mi 20. Przed drugą wojną było na pewno więcej (lub mniej, jeśli liczyć tylko te duże).

To nawiązanie do bardzo zabawnego błędu, który trafił się kiedyś w Brohoofie (co ciekawe, został przepuszczony przez korektę).

 

59 minut temu Niklas napisał:

A i zrobiliście ze swojego korektora dwie osoby:

Bo robił za dwóch, stąd ta pomyłka. Zresztą, pobierał też pensję za dwóch. Na szczęście zwróciłeś nam uwagę na ten błąd, więc naczelni usuną ten przecinek, zabiorą mu drugą pensję i Souls nie kupi sobie wymarzonego ferrari.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak zrobić idealne schabowe dla twoich głodnych rosiczek".

 

10 godzin temu Gandzia napisał:

Bo robił za dwóch, stąd ta pomyłka. Zresztą, pobierał też pensję za dwóch. Na szczęście zwróciłeś nam uwagę na ten błąd, więc naczelni usuną ten przecinek, zabiorą mu drugą pensję i Souls nie kupi sobie wymarzonego ferrari.

 

Cieszę się, że mogłem pomóc. KU CHWALE LEPSZEGO EQUESTRIA TIMES!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie powiem, żebym czytał ET jakoś regularnie, raczej przeglądam niekiedy, jak akurat znajdę chwilę czasu, i to właśnie robiłem, po czym nie bardzo uwierzyłem własnym oczom. To recenzja mojego opowiadania pojawia się tutaj, a ja nic o tym nie wiem? :rarity4: Po bliższych oględzinach stwierdziłem, że jednak chodzi o moje. Ciekawe.

W każdym razie, nie miałem pojęcia, że jest w nim kącik o starych grach. Dwie z trzech opisywanych znam. Jedną z nich ukończyłem. Czekam na więcej i muszę przejrzeć starsze numery, trochę nostalgii poczuć, a kto wie, może starą amigę nawet odpalę w domu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...