Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja XVII


Dolar84

Recommended Posts

Fakt. Jest to zwyczajne niedoczytanie regulaminu, lub doczytanie, ale bez zrozumienia. Ale czasami można być łaskawym, czyż nie? Wiszą nam nieco cydru :D

 

Przy okazji, skoro już poznałem opowiadania wszystkich uczestników, można by się zabawić w wieszczenie zwycięzców. Jednakże nie zrobię tego, gdyż wiersz White Hooda wysyła negatywne wibracje, zakłócające moje próby wejrzenia w przyszłość. Krótko pisząc, nie umiem oceniać wierszy.

Ale może jakieś zakłady otworzymy? :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Sun napisał:

Można podpytać jak idzie sprawdzanie prac konkursowych?

 

Powoli ale stale. Przynajmniej w moim wypadku. Hoffman pewnie ma już wszystko gotowe :D

 

godzinę temu Sakitta napisał:

Nie poganiaj, bo Dolar przez przypadek pozytywnie oceni moje "arcydzieło"

 

We shall see... :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Katastrof napisał:

 

"Jak na razie "Zaginięcie Blaze Mail" jest najgorszym fanfikiem jaki miałem okazję czytać" 

- Organizator konkursu. 

:P

Że niby co? To ja miałem mieć "zaszczytne" ostatnie miejsce :lyra3: A tak na serio - mam nadzieję, że w poniedziałek pojawią się wyniki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Robicie ludziowi nadzieję, że wyniki są, a to tylko kolejne o nie pytania :grumpytwi:

6 godzin temu Katastrof napisał:

"Jak na razie "Zaginięcie Blaze Mail" jest najgorszym fanfikiem jaki miałem okazję czytać" 

- Organizator konkursu.

Skoro o nim wspominasz, to swoje opowiadanie napisałem głównie dla rywalizacji z Twoim. Zobaczymy, kto pisze lepsze wstępy do opowiadań "Noir" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Dolar84 napisał:

Przepraszam, że jeszcze nie ma wyników, ale dopadły mnie pewne, niezależne ode mnie, acz poważne, problemy i choć staram się dokończyć ocenianie, to zajmuje mi to znacznie więcej czasu niż powinno.

 

tumblr_inline_mydzevm0gR1svwyls.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W sprawie wyników - udało mi się (w końcu!) przeczytać i ocenić wszystkie opowiadania. Czekam tylko aż Hoffman podrzuci mi swoje oceny (miał je dużo wcześniej, żeby nie było - całe opóźnienie to wyłącznie moja wina) i nastąpi ogłoszenie wyników. Piszę teraz, żebyście wiedzieli iż nadzieja na wyniki nie musi zostać porzucona. I przepraszam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...