Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja XVII


Dolar84

Recommended Posts

30 minuty temu Sakitta napisał:

Liczy się za to słowo "koniec".

A ja myślę, że jednak nie...

17.04.2016 at 18:00 Dolar84 napisał:

A że "Koniec" się nie liczy (...)

Wycinek z rozmowy na PW, mam nadzieję, że @Dolar84 się nie obrazi za jego upublicznienie. :D

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foley

 

Pamięć mam jeszcze całkiem całkiem: [Konkurs] Konkurs Literacki - edycja specjalna "Come my minions, rise for your Master!" strona 3:

 

link

 

 

Cytuj

Słowo "Koniec" jest wliczane normalnie do treści. Nie są do niej wliczane wyłącznie tytuł, tagi i nick autora. (Tak, przypisy też są wliczane).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem słowo "Koniec" możecie dodawać dowolnie - nie liczy się do liczby słów tak samo jak tytuł, tagi nick autora. Piszę tutaj bo dostałem już PW z takim pytaniem.

 

Natomiast wszelkie przypisy już się liczą normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to nie wiem, jakim cudem znalazłem dość czasu by to napisać. No ale udało się, choć spaliłem wcześniej 2 pomysły (bo wyszły komedie). Znaczy tak, wymyśliłem, ale nie zacząłem ich pisać. 

Zatem łapcie:

Poświęcenie [Past Sins][Alternative perspective]  słów  999 (albo 1000)

 

Nie wiem, czy to aby na pewno był dobry pomysł, ale, zainspirowany First Hours, postanowiłem również opisać scenę past sinsów z innej perspektywy. Postawiłem na tą, w której:

Spoiler

Twilight ma zostać powieszona. 

Oczywiście, jak zapewne czytelnicy pamiętają, Twilight jest tam pobłogosławiona.

Nie wiem, czy mi się to dostatecznie udało, ale co tam. Przyznam też, że ten limit 1000 słów nieco przeszkadzał. 

Dialog Spell Nexusa z Twilight został zaczerpnięty z oficjalnego tłumaczenia. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepiona [Pamiętnik] [Odrobina romansu] 

999 słów (ze wszystkim)

 

Mam tak, że najpierw napiszę tekst, a później wycinam i zmieniam zdania. Z reguły działa (co to było wywalić 100-200 słów). Tym razem musiałem wywalić ponad 500 słów tak, żeby zachować sens :crazytwi3:  Odbiło się na całości, a w szczególności końcówce. 

 

Fabuła? W zasadzie brak. Ot kiczowaty/tandetny pamiętnik z elementami romansidła. Ostatnie miejsce jest moje! :hmpf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu The Lord High Protector napisał:

Dzień dobry. Można?

...And Justice for All

[Slice of life]

 

\m/

 

Pozdrawiam

Przykro mi...

6 minut temu Triste Cordis napisał:

@falconek Przykro mi, ale chyba zostaniesz zdyskwalifikowany. :twiblush2: Miało być dokładnie dwa tagi. Szkoda. Im większa konkurencja tym lepiej.  

Nie tylko on, Cordis.

 

Swoją drogą, może by trochę zmienić reguły tego tagowania? "Niech treść już niezmienną pozostanie po publikacji, ino żeby można było dotagować oraz odtagować, w miarę podszeptów gawiedzi jako przed, tak i po publikacji." Trochę głupio zaraz dawać dyskwalifikację za takie głupotki, choć wyraźnie było powiedziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamykamy konkurs - miło widzieć, że tym razem frekwencja dopisała :D. Oceny jak zwykle postaramy się dostarczyć do dwóch tygodni.

 

Co do tej sytuacji powyżej - nie byłem w temacie, a teraz opowiadanie Falconka ma dwa tagi. Myślę, że możemy powstrzymać się od dyskwalifikacji, ale tylko pod warunkiem, że zgodzi się na to większość pozostałych uczestników konkursu - proszę o wypowiedzi w temacie, macie na to dwa dni.

 

Edit: Analogicznie to samo tyczy się Lorda High Protectora, pod warunkiem że uzupełni brakujący tag w ciągu dwóch dni i zgodzą się na brak dyskwalifikacji pozostali uczestnicy konkursu.

 

Decydujcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przymknąć na to oko. To tylko tagi. Nie zmieniano treści opowiadania czy oddawano tekstu do korekty. 

 

A gdyby tak dodać do regulaminu jakiś wpis, że w przypadku złych tagów (za mało/za dużo - tylko i wyłącznie to) można to poprawić pisząc w poście:

 

- wywaliłem "x" tagów (tu lista)

- dodałem tag (tu nazwa)

 

Wpis taki, pojawiłby się tylko i wyłącznie w poście. Ewentualnie autor mógłby wysłać taką informację poprzez PW. To raptem kilka prac. 

 

Szkoda wywalać tekst, któremu ktoś poświęcił mnóstwo czasu, tylko dlatego, że tagi są złe.   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

któremu ktoś poświęcił mnóstwo czasu

Nie przesadzajmy, przecież to raptem tysiąc słów. :rainderp:

 

A co do naszych dwóch pechowców... No ludzie, nie róbmy sobie jaj, każdy wie, że jest tylko jedno oczywiste rozwiązanie: (zawiera obrazki, więc spoiler)

Spoiler

http://img13.deviantart.net/530f/i/2012/116/5/d/r_dash_5000_crush__kill__destroy__swag__by_elmodesigns-d4wyeby.jpg

 

 

No dobra, niech Wam będzie...

 

http://iambrony.steeph.tp-radio.de/mlp/gif/163435%20-%20animated%20just_kidding%20pinkie_pie%20reaction_pony%20rubber_chicken%20tagme.gif

 

W końcu większa konkurencja to większa zabawa, nie? :rdblink: Poza tym, "to tylko tagi". Może następnym razem uda nam się przepchnąć "to tylko limit słów", więc idziemy w dobrym kierunku. A potem może nawet uda się "to tylko gore" i w końcu będzie się można zabawić z flakami i krwią. :evilshy:

 

Swoją drogą, cwane rozwiązanie... Dolcze nie chce dysować, więc daje zdecydować tłumowi, wiedząc, że nikt nie będzie się chciał wychylać i tym samym podpaść.:burned:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...