Skocz do zawartości

Gość Ziemowit

Recommended Posts

16 minut temu Poniaczeł Ziemovit napisał:

Ktoś tu się nie zna na piłce :v 

XD, nigdy nie mówiłem, że się znam, więc nie wiem skąd to podejrzenie. Natomiast wyraziłem swoją opinię, a wskaźnikiem agresywności jak dla mnie jest liczba fauli :v 

6 minut temu Pawlex napisał:

Sam już nie wiem co gorsze...

Witaj w Polszy, wspaniały kraj, wspaniała kultura, wspaniali ludzie :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
8 minut temu Pawlex napisał:

Po wygranej jakaś pijana hołota drze się na całe podwórze.

 

Rozumiem to. 

 

Właśnie teraz Rex*Monster*Crusader vNeko napisał:

XD, nigdy nie mówiłem, że się znam, więc nie wiem skąd to podejrzenie. Natomiast wyraziłem swoją opinię, a wskaźnikiem agresywności jak dla mnie jest liczba fauli :v 

Witaj w Polszy, wspaniały kraj, wspaniała kultura, wspaniali ludzie :v

Wiem, żartowałem. To dobrze, że ostro cisnęliśmy i, że chłopaki walczą. Chociaż my zostaliśmy okradzeni z jednego karnego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Rex*Monster*Crusader vNeko napisał:

To bardziej świadczy o braku sukcesu, jeśli na 16 akcji tylko jedna skończyła się golem, to zbytnio pocieszające to nie jest. Aczkolwiek powiem, że mecz całkiem niezły.

 

godzinę temu Poniaczeł Ziemovit napisał:

Ktoś tu się nie zna na piłce :v 

Irlandia Płn. miała dobrą obronę, masz odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Rex*Monster*Crusader vNeko napisał:

To bardziej świadczy o braku sukcesu, jeśli na 16 akcji tylko jedna skończyła się golem, to zbytnio pocieszające to nie jest. Aczkolwiek powiem, że mecz całkiem niezły.

W porównaniu do tego co było na EURO 2012 to duży postęp, dużo przyjęć na główkę. Odpowiedzią na pytanie dlaczego polska strzeliła jednego gola jest to że jedynym atutem reprezentacji Irlandii było ścisłe ustawienie pod bramką i nie dopuszczanie do tego by piłka zbliżyła się do bramki, ewentualne spowolnienie lecącej piłki tak by bramkarz z łatwością ją złapał. Po tylu atakach udało się przełamać tą mocną obronę i tak wygraliśmy. Irlandczycy albo drewniacko grali albo polacy dostali jakiegoś pobudzenia, o i tak to było.

 

To takie omówienie szczegółowe bo wyżej też jest odpowiedź.

Edytowano przez Rapid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie chce mi się rozpętywać shitstormu, bo idealnie się wkręcacie :v

12 minuty temu Rapid napisał:

Po tylu atakach udało się przełamać tą mocną obronę i tak wygraliśmy.

I szczerze to zdanie mnie śmieszy. Bo obrony nie przełamaliśmy, po prostu Irlandczycy raz spóźnili się z obroną i Milik tą "furtkę" wykorzystał, a potem wszystko wróciło do normy( bo raz przełamaną obronę można przełamać drugi raz, za to okazja jest niepowtarzalna).

Właśnie teraz Kuracyja napisał:

Tymczasem Niemcy prowadzą 1:0 z Ukrainą.

Chwała dumnemu narodowi Niemieckiemu :v Szczerze jak patrzę na ten mecz to mi się przypomina taki piękny mecz: III Rzesza kontra Komisariat Rzeszy Ukraina i co się potem stało z Ukraińcami :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Rex*Monster*Crusader vNeko napisał:

Szkoda, że nie chce mi się rozpętywać shitstormu, bo idealnie się wkręcacie :v

I szczerze to zdanie mnie śmieszy. Bo obrony nie przełamaliśmy, po prostu Irlandczycy raz spóźnili się z obroną i Milik tą "furtkę" wykorzystał, a potem wszystko wróciło do normy( bo raz przełamaną obronę można przełamać drugi raz, za to okazja jest niepowtarzalna).

Chwała dumnemu narodowi Niemieckiemu :v Szczerze jak patrzę na ten mecz to mi się przypomina taki piękny mecz: III Rzesza kontra Komisariat Rzeszy Ukraina i co się potem stało z Ukraińcami :v 

No za nogą mu przeleciała, ej ja się w nic nie wkręcam :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperium Gryfów. Zalozcie sobie temat do klotni wspolnych na temat euro bo ten temat jest do czego innego.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ten sędzia denerwował. Ewidentna ręka, a on co? Ludzi liczy? :rapidash2: Jak dla mnie był stronniczy. Mam nadzieję, że wezmą go na dywanik. A co do kibiców - 10 sekund po końcowym gwizdku, w bloku obok wyszło na balkon kilku gości i: "POOOLSKAAA BIAAAŁOOO CZEEERWOOONI!!!" Miłe xD 

 

Zobaczymy co będzie dalej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
7 godzin temu Triste Cordis napisał:

 

Ale mnie ten sędzia denerwował.

 

Szczerze? Należał nam się ewidentny karny.

 

A nazwa Łączy nas Piłka, powinna zostać zmieniona na: Łączą nas dośrodkowania :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu fallout152 napisał:

ostatnio się udało 2:0

Wiesz, wtedy to była tak na prawde dla Niemców trudna sytuacja, bo nagle team z mistrzostw się im rozjechał, a nowy jeszcze się nie zgrał, dlatego teraz może być problem, bo już Niemcy trochę się zgrali( jak na swój normalny poziom to grają strasznie średnio i powinni starać się bardziej). Zobaczymy co nam czwartek przyniesie.

Edytowano przez Rex*Monster*Crusader vNeko
Składnia miejscami boli, ale jestem zbyt leniwy, aby poprawiać :v
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgijski hype bubble znowu pęka, jak to co 2 lata. Ranking FIFA powinien mieć wbudowane jakieś zabezpieczenie (w rodzaju dużo wyższych bonusów punktowych za zajmowanie miejsc w ćwierćfinale i wyżej, rosnące proporcjonalnie i opadające wolniej niż punkty za eliminacje i mecze towarzyskie), wtedy zespół, którego jedynym osiągnięciem w ciągu 30 lat było odpadnięcie w ćwierćfinale na ostatnim mundialu, nie mógłby zajmować 2 miejsca (a w pewnym momencie nawet 1 :lol:) w rankingu powyżej wielokrotnych mistrzów świata i poszczególnych kontynentów. To jest idiotyczne. Śmieszą mnie ludzie twierdzący, że "Belgia ma młody zespół i jeszcze trochę im brakuje do złota", bo ta śpiewka powtarza się od co najmniej 8 lat i co 2 lata jest wielka klapa. Tym razem raczej na pewno wyjdą z grupy, bo mają to ogrania co najwyżej średnią Irlandię i kiepską Szwecję... ale sami są średni, więc też różnie może być. Dalej niż do ćwierćfinału nie dojdą na 200%, już w 1/8 może być różnie. 

 

Tymczasem Włochy... warto im będzie kibicować, nawet bez geniusza Pirlo i boiskowego głupka Balotellego. :derp6:

Edytowano przez Airlick
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
10 minut temu Airlick napisał:

boiskowego głupka Balotellego. :derp6:

Nawet nie wkurzaj mnie Bario Malotellim. Nigdy nie zapomnę jak Liverpool (moja ulubiona drużyna) kupiła go za 20 mln. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...