Skocz do zawartości

Nieformalny Fluttercraft Reunion na Pony Congress 2016?


asie

Recommended Posts

Zbliża się kucykowy konwent w Elblągu - Pony Congress 2016. Mam dość niedaleko (miasto to samo), więc uznałem, że fajnie byłoby się spotkać z dawnymi graczami na konwencie (lub w mieście po konwencie), jeśli tam przybędą.

 

Wiem, ze bedzie Wizio, a moze i Bohen. Ja moge byc w kazdej chwili - nie mam zbyt daleko. Z tego co wiem, bedzie tez na pewno pare innych VIPow serwera.

 

Ktos jeszcze bedzie? Jesli tak, to moge przyniesc laptopa z archiwaliami i mozemy powspominac wspolnie - a mam tego sporo, od screenow po mapy, a nawet krotkie nagrania audiowizualne.

 

PS. Zapytam od razu - czy istnieje potrzeba stworzenia kolejnego Fluttercrafta w sezonie wakacyjnym? Wiem, ze serwer Decadeda/Zegarmistrza ma sie bardzo dobrze, wiec nie chce sie na sile wpychac. Wiem tez, ze FC 5.0 nie cieszyl sie duza popularnoscia, ale to po czesci tez moja wina (niezbyt idealne dobranie modow, ruszenie zbyt szybko, malo czasu ze wzgledu na okres przedmaturalny, no i start w listopadzie a nie w jakims lipcu).

Edytowano przez Siekierkaarin!~
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

For historical record: Nie wyszło. (No, poza tym, że w końcu spotkałem się z Cygnusem.)

 

Jakby ktoś chciał kopię map z jakiegoś serwera, udostępnię - wystarczy wysłać PW. Lista dostępnych backupów jest tutaj, aczkolwiek nie zawsze są to kopie idealnie z ostatnich chwil serwera (najbardziej widać to przy Fluttercrafcie 2.x).

 

PS. Jeśli ktoś by kiedykolwiek pytał o przyszłość Fluttercrafta - nie sądzę, aby Fluttercraft 6.0 kiedykolwiek powstał. Powodów jest wiele (spadająca popularność Minecrafta, mniejszy fandom - oba te punkty FC 5.0 pokazał już dość wyraźnie - ale też ociężałość nowych wersji gry z modami czy istnienie Legends of Equestria), ale raczej bym na to nie liczył. No, chyba, że StormStar coś znowu zacznie działać w tym kierunku...

Edytowano przez asie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...