Skocz do zawartości

Lineage 2


Bezik

Recommended Posts

Ale klienta pobrałeś z strony servera? Bo ja tam pobrałem po rosyjsku, musiałem zmienić język, więc ostrzegam jakby co xd DA jest bardzo dobry, a co do sentymentów - Warlordem grałem z dwa lata, więc wiem jak to jest :D Dzisiaj już raczej nie wejdę, bo jak się okazuje, muszę rano wstać, ale jutro wieczorem chętnie pogram - pewnie ok. 20 się pojawię, bo prawo jazdy mnie porywa wcześniej. Ogólnie się porozmawia w L2, będzie na to trochę czasu :D Shillien Oracle już zrobiony, teraz tylko czekać aż dobre buffy mu wbiję i będzie bardzo dobry exp. Może jeszcze jutro zrobię z 2ch bufferów i warlorda, pod którego wszystkich podłączę w cata i będzie super exp. Chociaż nie biję zbyt dużego levela, bo chcę, byś mnie dogonił ^^ Ew. jutro mogę bufferem za Tobą polatać i nawet nimi leczyć, bo będę potrzebował dla nich jak najwięcej expa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W launcherze był do wyboru EN/RU i też trochę byłem zaskoczony jak wszedłem do gry, ale po omacku znalazłem w opcjach angielski ;p Pewnie jeszcze pogram dziś, ale póki co to idę czytać Czarnoksiężnika (Another worlds :> )

@EDIT

Ehheh, jakoś tak chciałem mieć już za sobą początki w L2, ale nie chciało mi się expić tego 19lvl żeby sobie klasę wyrobić... Wpadłem na taki pomysł :> Momentami trzeba było pauzować video, jak coś zajmującego po obydwu stronach było, ale nie było źle :D (pewnie bym tak pociągnął dłużej, tylko spać czasem trzeba)

btw, nie macie czasem małych laggów? Ja cały czas mam czas reakcji na poziomie dosyć wysokim :( Przy logowaniu jest napisany ping, to wg tego mam ping w okolicach 160.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, drugą klasę też można kupić? (pierwszą już zrobiłem ;p Aktualnie mam 23 poziom). Jak tak sobie myślę o robieniu tych trzech questów.. Chętnie bym je porobił, dla przypomnienia i powspominania, ale jak bym musiał utłuc kilkanaście mobów, nie kilkaset.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 6stej musiałem wstać (jak przez cały tydzień szkolny z wyjątkiem czwartku), więc nie siedziałem do tak późna ;p grr... Do tej pory grałem raczej późno i tego nie problemu nie miałem, ale dzisiaj po południu chciałem sobie zagrać... Po jakiś 10 próbach wejścia na moje konto sobie odpuściłem (wpisuję login, hasło, enter i 'You have been disconnected from the server.') Jakieś 40 minut temu też sobie chciałem wejść, kilka nieudanych prób i w końcu wszedłem na serwer, poexpiłem sobie te trzydzieści minut z hakiem (teraz 27 poziom mam jak coś) koło Dion i mnie wywaliło.. Znowu się zalogować nie mogę. Też masz czasem takie problemy? (czytałem na ich forum że nie jestem sam.. Że w zasadzie to tylko ruscy tam normalnie mają.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Wyciągam z odmętów archiwum.

 

Grywa ktoś jeszcze w L2? Odkąd mam kompa wróciła mi chęć do wspólnego grania, a że Lineage był moja ulubioną grą lata temu, stąd pomysł by znów sprobować swoich sił. Jacyś chętni? Osobiście preferuje Gracie Final. Myślałem o Interlude, ale nie ma paru fajnych elementów, dodanych do GF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...