Skocz do zawartości

[Rozwiązane][PROBLEM] Sygnatura


Rory Mercury

Recommended Posts

Mam rysunek który chcę wstawić w sygnę spełnia wymagania wielkościowe a i tak otrzymuję taki komunikat " Unable to retrieve signature image dimensions for %s, please try another image. i Unable to retrieve signature image dimensions for %s, please try another image". O co chodzi?

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu Ratchet napisał:

Mam rysunek który chcę wstawić w sygnę spełnia wymagania wielkościowe a i tak otrzymuję taki komunikat " Unable to retrieve signature image dimensions for %s, please try another image. i Unable to retrieve signature image dimensions for %s, please try another image". O co chodzi?

 

Mam to samo. Niestety na tym silniku ten problem jest na prawdę dziwny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu PervKapitan napisał:

I jak Ci się udało?

Udało. Okazało się że trzeba najpierw wrzucić obrazek na jakiegoś hosta a potem dać tylko link i tez dobrze wklejony :) tak jak wspomniałaś :) ja to po prostu źle robiłam :)

Edytowano przez Ratchet
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Tego typu błąd występuje również, gdy chce się wstawić obraz z dziwnym linkiem, który nie ma końcówki np. ".png" - a zamiast tego jakieś losowe litery czy cyfry.

 

Osobiście zawsze zamieszczam wszystkie moje obrazy czy gify na Imgur'ze, gdzie w prosty sposób mogę przechowywać obrazy w sieci i łatwo uzyskać do nich prosty link, który nie generuje tego typu problemów.

Edytowano przez Rikifive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...