Skocz do zawartości

Wieczność [Oneshot][Poetry][Sad]


Recommended Posts

Hej konikowe ptysie.

Postanowiłem coś ze swoim życiem zrobić i wyprodukowałem drobny wierszyk. Jak chęci nie odejdą i natchnienie to napiszę coś dalej w tej serii jeśli ma to jakikolwiek sens. Pierwszy raz tu jestem w pisarskiej części forum to jak źle otagowałem niegodnie czy coś to dajcie znać.

 

Wiersz pt. "Wieczność" w poniższym linku:

 

Wieczność

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Prlixu napisał:

Nie jestem jakimś poetą ale to jest naprawdę spoko ale mogło być troszkę dłuższe ale i tak propsy. :spitfire2:

Miło że się podobało ^^ Planuję robić krótkie 3 zwrotkowe utwory ale za to ich więcej naprodukować. Takie małe rozkminy na dane tematy czy problemy postaci.

Dziękuję ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
13 godziny temu FrozenTear7 napisał:

Hej konikowe ptysie.

Postanowiłem coś ze swoim życiem zrobić i wyprodukowałem drobny wierszyk. Jak chęci nie odejdą i natchnienie to napiszę coś dalej w tej serii jeśli ma to jakikolwiek sens. Pierwszy raz tu jestem w pisarskiej części forum to jak źle otagowałem niegodnie czy coś to dajcie znać.

 

Wiersz pt. "Wieczność" w poniższym linku:

 

Wieczność

Nie znam się na poezji, ale to jest najlepszy wiersz jaki znalazłem na tym forum. Zacny! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Dolar84 napisał:

Dodaj proszę jeszcze tag obowiązkowy. Jeżeli planujesz wrzucać do tego tematu więcej tego typu wierszy, to proponuję dać samemu tematowi jakiś zbiorczy tytuł + tag [Seria] a poszczególne utwory tagować już wewnątrz posta.

Okay oczywiście pominąłem obowiązkowe :D Naprawione. A co do serii to jak będę wrzucał kolejne rzeczy to wtedy pozmieniam strukturę tematu. Póki co pozostawię stan jaki jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...