Skocz do zawartości

Z Archiwum Drżypłoszki - mapy dawnych lat


asie

Recommended Posts

qR4m

 

Witajcie! To znowu ja, wasz znienawidzony ukochany administrator serwerów Minecraft na modach, w których główną rolę odgrywały nieduże pastelowe koniki.

 

Dziś mam dla was coś specjalnego - coś, co miało zaczekać na 4. urodziny Fluttercrafta (to już 14 lipca!), ale nie jestem wystarczająco cierpliwy. Otóż posprzątałem trochę na dysku i zapakowałem w przystępną formę mapy i paczki prowadzonych przeze mnie i Bohena (a w przypadku nie-drżących głównie Bohena) serwerów. Zawierają one kopie map (lub mapy, w zależności od tego, ile posiadamy) oraz przystosowane do działania paczki. W paczkach unikałem aktualizowania modów poza klienckimi, jeśli nie było to konieczne, aczkolwiek zostały dodane też nieliczne mody (wyłączenie ognia, poprawka do RedPowera i spadającego piasku w 1.4.7, dodanie NEI i minimapy do poza tym vanillowej paczki BronyCrafta).

 

Aby skorzystać z archiwów, należy pobrać launcher MultiMC i użyć w nim przycisku stworzenia nowej instancji (lewy górny róg), w którym to można załadować z pliku lub adresu URL paczkę. (Oczywiście, konieczna jest legalna kopia Minecrafta.) Wszystkie paczki zawierają w sobie potrzebne mapy. W przypadku Fluttercrafta 1.0, 3.0, 5.0, BronyCrafta i TwiCrafta mapy były zgrywane po wyłączeniu serwerów, natomiast w przypadku Fluttercrafta 2.0 i 4.0 musicie zadowolić się ostatnimi kopiami z mojego dysku. Mapy nazywałem na bazie informacji, jakie posiadałem, jednak nie gwarantuję, że daty zgadzają sie ze stanem faktycznym.

 

Proszę o tworzenie mirrorów, gdyż transfer na moim serwerze jest ograniczony! Życzę ciepłego powrotu do wspomnień sprzed (kilku) lat.

 

Download: (Ze względu na brak miejsca na VPSie, linki nie są już sprawne. Proszę pytać o udostępnienie kopii "na żądanie", jeśli zaistnieje taka konieczność.)

 

 

Jeśli chodzi o mapę serwera Fluttercraft 4.3, proszę pisać do Bioware55. Z tego, co mi wiadomo, mapa CelestiaCrafta nie przetrwała do dnia dzisiejszego. Mapa Sunrise Fields też nie ma kopii. Co do reszty serwerów nie posiadam informacji.

Edytowano przez Siekierkaarin!~
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

... Halo? Ktoś tu jeszcze jest?

 

Dorzucam jedną rzecz, którą w sumie miałem ale nie zarchiwizowałem: skiny graczy! Z uwagi na kwestie prywatności zdecydowałem się na usunięcie z nich pseudonimów właścicieli; rzecz jasna, zachowują oni prawa autorskie do swoich OCków.

 

https://asie.pl/files/Skins_of_Fluttercraft.zip

Edytowano przez asie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...