Skocz do zawartości

Koncert Projektu Equestria na M.E.C. Szukam wokalistki do występu ^^


Mates

Recommended Posts

Cześć ;)

W fandomie jestem krótko; jakieś 8 miesięcy xddd Ale to zlecialo!! Xd

 

W międzyczasie doczekałem się publikacji na Equestria Daily, wielokrotnie na FGE, FP Bronies Polska i kilku innych ;) Teraz zagram koncert na Middle Equestrian Convencion! Spełniają się moje marzenia...

 

W związku z tym potrzebuje wokalistki. Bez ładnego, damskiego wokalu, odpadnie mi z mojego występu jakieś 6 kawałków (szukając magii, reminiscencje, cover cupcakesow, droga do marzeń, fallout Equestria, my Little dashie), a to za duzo! Nie chcę zawieść publiczności, która się pojawi i raczej na pewno nie będzie to 10 osób....

 

Więc jeśli masz;

-Ładny głos

-Jesteś dziewczyną (xD)

-Możesz poświęcić z ponymeeta 1-2 h dla mnie

-będziesz na Middle Equestrian Convencion

 

To proszę, pomóż mi... Bez wokalistki, która wystąpi razem ze mna, koncert też będzie fajny, ale nie aż tak, jak wtedy gdy wystąpi ze mną wokalistka...

 

Sam nie zaspiewam, ani mój hype-man Virtual Wolfy tym bardziej... Uwierzcie mi; byłaby tragedia xDDDD

 

Nie musisz znać moich kawałków. Ogarniecie krótkich spiewanych refrenow dla dobrej wokalistki nie powinno być problemem...

 

Mam nadzieję, że ktoś się zglosi ;)

Czekam i proszę (nawet błagam xdd) zeby jakaś wokalistka się zgłosiła... Bez damskiego wokalu koncert nie będzie tak fajny, a występ na M.E.C-u to spełnienie moich marzeń!

 

Ps.

Nie ważne ile masz lat. Ważne jest to, jak spiewasz ;) Wystarczy mi próbka głosu/twoj kanał YT (jeśli go masz)

 

Ps.2

Pisałem do ytnej na FB, ale wątpię ze sie zgodzi (będzie na M.E.C-u), skoro nie chciała wystąpić z Dzygim na Vistulianie w zeszłym roku ;///

 

Ps.3

Prawdopodobnie dzisiaj-później, praktycznie identyczna informacja/prośba znajdzie się na FGE

 

Liczę na waszą pomoc dziewczyny!;D

Pzdr! ~Mates, Projekt Equestria

 

 

 

 

 

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te... eeeee... Tragedię, to już sam sobie załatwisz. :sparkler: Jak trzeba, to robię to porządnie :v Ale głosu kobiecego i tak ci nie zrobię, nie wyciągnę :P Wyglądało by to (a raczej brzmiało)... lepiej nie opisywać jak xD :sombra:
A jeśli mnie oceniasz na podstawie tamtych próbek, to... Możesz mieć, cholera, rację... Bo nowych nie masz... Dobra, to temat na dyskusję na Skype, jeśli W KOŃCU się na nim pojawisz i pogadasz :/ :rd7:

 

#Zmęczony_Wilq :lazyrainbow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Celly napisał:

Nie bedziemy sie kontaktowac ;-; nie umiem spiewac,kiedys chciałam spełnic marzenie z dzieciństwa o byciu piosenkarką, ale nadal skrzecze albo nawet wyje ;-; nie spiewam. Weź Clocky ;-;

 

"O czymkolwiek marzysz nie chowaj głowy w piachu, bo wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu."

 

 

 

Mates przecież nie rapuje na takim poziomie, żebyś słabo przy nim wypadła. Nikt tu nie ma dużych oczekiwań. Ja bym chętnie posłuchał koncertu z żeńskim wokalem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Celly napisał:

Nie bedziemy sie kontaktowac ;-; nie umiem spiewac,kiedys chciałam spełnic marzenie z dzieciństwa o byciu piosenkarką, ale nadal skrzecze albo nawet wyje ;-; nie spiewam. Weź Clocky ;-;

 

 

2 minuty temu Salto napisał:

"O czymkolwiek marzysz nie chowaj głowy w piachu, bo wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu."

Mates przecież nie rapuje na takim poziomie, żebyś słabo przy nim wypadła. Nikt tu nie ma dużych oczekiwań. Ja bym chętnie posłuchał koncertu z żeńskim wokalem. 

 

Ona kłamie. Nie raz mi śpiewała disco polo aby mnie wkurzyć ale przyznać muszę, że nie fałszuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam potwornie słaby, cienki, piskliwy głos. A to ,,marzenie'' to zwykła dziecieca fantazja :v marzyłam tez o byciu astronomem, weterynarzem, wyśmienitą kucharką, neurochirurgiem :v

Cytuj

Ona kłamie. Nie raz mi śpiewała disco polo aby mnie wkurzyć ale przyznać muszę, że nie fałszuje. 

Lol, nie. To było tylko troche szybsze mówienie :v

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Celly napisał:

Ale ja mam potwornie słaby, cienki, piskliwy głos. A to ,,marzenie'' to zwykła dziecieca fantazja :v marzyłam tez o byciu atronomem, weterynarzem, wyśmienitą kucharką, neurochirurgiem :v

 

Wiem jak to jest z marzeniami w dzieciństwie, ale moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrać jeden koncert. Może nie masz głosu, żeby zostać piosenkarką, ale satysfakcja z występu na scenie też jest coś warta. Nie grałem jeszcze koncertu, ale znajomi którzy grali nie żałują wyjścia na scenę. Nawet jak pod nią było 10 osób... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Salto napisał:

 

Wiem jak to jest z marzeniami w dzieciństwie, ale moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrać jeden koncert. Może nie masz głosu, żeby zostać piosenkarką, ale satysfakcja z występu na scenie też jest coś warta. Nie grałem jeszcze koncertu, ale znajomi którzy grali nie żałują wyjścia na scenę. Nawet jak pod nią było 10 osób... 

 

Ma ładny głos. Spokojna wasza, ja ją namówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Salto napisał:

Ale ona nie jest pewna.  Zresztą dwa głosy to nawet lepiej, bo mnie stresy by było. 

Jak na dwa głosy to jeszcze w miare, bo faktycznie mniej stresu ;-;

Właśnie teraz 1st napisał:

 

No to jak Clocky się zgłosi to nie wiem... będziesz mogła zostać drugim głosem. Albo tancerką :D 

Czy ja wyglądam na kogos, kto umie tanczyc?

 

Zresztą, predzej bym sie rozpłakała zanim bym wyszła na scene. Nawet jesli pod nią byłyby dwie osoby, a na pewno bedzie ich wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Celly napisał:

Zresztą, predzej bym sie rozpłakała zanim bym wyszła na scene. Nawet jesli pod nią byłyby dwie osoby, a na pewno bedzie ich wiecej.

 

Przecież te osoby będą śpiewać gorzej od Ciebie, a chodzi tylko o jakikolwiek wokal, żeby był po prostu. 

 

1 minutę temu Celly napisał:

 

Czy ja wyglądam na kogos, kto umie tanczyc?

 

To właśnie masz okazje się nauczyć. Ja też kiedyś salt nie kręciłem, a jak się uczyłem, to i wstyd był i plecy bolały... 

...i było warto. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Celly napisał:

Czy ja wyglądam na kogos, kto umie tanczyc?

 

Jezu dalej perfidnie kłamie co za baba xD

 

Nie umiesz tańczyć? Boisz się sceny?

 

A nie pamiętasz naszego publicznego tańca pod dworcem Warszawa Wileńska? I potem chwalenie się "Ja i tak znałam te ruchy".

 

Daj ktoś Celly nagrodę największego kłamcy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...