Skocz do zawartości

Kiedy będą następne odcinki VI sezonu ????


mishka

Recommended Posts

Szczerze to dla mnie to jest bez najmniejszego sensu.

 

Serial celuje w małe dziewczynki. Te zaś w wakacje nie chodzą do szkoły, a są też za małe na wyjazdy na wakacje np. nad morze czy coś. Owszem, są wyjątki. Kiedy więc jest szkoła - emitują, a w wakacje przestają?

 

Mi to wisi. MLP oglądam bardziej z przyzwyczajenia, aniżeli z tego, że tak super oczekuję odcinka, więc poczekać, poczekam. Ale nie rozumiem tylko celu takiej polityki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu BiP napisał:

Bo emitują te odcinki dorośli, którzy pewnie chcą też wyjechać na wakacje...

To akurat było głupie wytłumaczenie. Czyli uważasz, że przez wakacje nie będzie w takim razie w telewizji nic? Poza tym, czy Ty myślisz, że oni muszą przy emisji tych odcinków być? Robi to studio, które i tak musi tam być przez cały czas. Bo i tak w zamian za to MLP, będzie co innego. Nie MLP, to np. jakiś serial wyemitują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty myślisz, że ktoś ci będzie tłumaczył i nagrywał to wszystko podczas urlopu :v A oglądasz też inne seriale poza mlp? Ja tak i zauważyłem, że wszystkie seriale nie tylko te dla dzieci mają przerwę na czas wakacji i tu niespodzianka... Jest tak od wielu lat, jeszcze zanim powstała pierwsza generacja mlp... Tak więc, to nie jest kwestia wduszenia jednego guzika w studio, przez jakiegoś woźnego...

 

Ps "uważasz, że przez wakacje nie będzie w takim razie w telewizji nic?"

Tak... Powtórki seriali w tym też mlp :v  Jak co roku :facehoof:

Ps2 "To akurat było głupie wytłumaczenie."

Jakie pytanie, taka odpowiedź :dunno:

Edytowano przez BiP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo są też takie, które startują właśnie latem i mają się dobrze"

Nic dziwnego, skoro te wysoko budżetowe filmy i seriale są wstrzymane, to ludzie z nudów obejrzą nawet jakieś słabe seriale, których nikt by nie ruszył we wrześniu, podczas emisji innych seriali. Więc mają się dobrze, bo nie mają konkurencji :dunno: 

Ps są to seriale nakręcone kilka miesięcy wcześniej, a w wakacje tylko ktoś wciśnie "play" w studio i leci... 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu BiP napisał:

"Bo są też takie, które startują właśnie latem i mają się dobrze"

Nic dziwnego, skoro te wysoko budżetowe filmy i seriale są wstrzymane, to ludzie z nudów obejrzą nawet jakieś słabe seriale, których nikt by nie ruszył we wrześniu, podczas emisji innych seriali. Więc mają się dobrze, bo nie mają konkurencji :dunno: 

Ps są to seriale nakręcone kilka miesięcy wcześniej, a w wakacje tylko ktoś wciśnie "play" w studio i leci... 

 

dokładnie, nic dodać nic ująć :P

Edytowano przez mishka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Bronek napisał:

A ktoś wie kiedy będzie polski dubbing do kolejnych odcinków? Narazie jest dopiero do 3 odcinka... Zacząłem oglądać z dubbingiem i jakoś nie chce mi się przerzucać na angielski :/

 

Ktoś się pytał MiniMini na Facebooku i odpowiedzieli, że dopiero jesienią.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2.07.2016 at 22:30 karlik napisał:

Ktoś się pytał MiniMini na Facebooku i odpowiedzieli, że dopiero jesienią.

łożesz..... a myślałem, że dadzą radę na lato

przynajmniej nie będę co kilka dni zaglądał tu w nadziei, że dowiem się kiedy będą odcinki po polsku :crazytwi2:

Edytowano przez labarou85
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...