Skocz do zawartości

5-lecie Wrocławskiego Fandomu


Venti

Recommended Posts

Cześć!
Jak pewnie wiecie (lub nie) nasz Wrocławski fandom obchodzi w tym roku 5. rok istnienia, w związku z czym wypadałoby zrobić jakiegoś okolicznościowego meeta.
Tutaj pojawia się moje pytanie: wolelibyście meeta w pełni zorganizowanego (jak VIII Wrocławski), czy może, co osobiście uważam za lepszą opcję, kameralny meet bez specjalnej organizacji, w pełnym gronie z tortem i jakimiś grami?

Czekam na odpowiedzi z uzasadnieniami dlaczego tak a nie inaczej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu The Silver napisał:

Zorganizowany. Więcej się będzie dziać, lud się zbierze. No ale to moje zdanie :fluttershy4:

Problem jest taki, że niezbyt jest jak go zorganizować. Musiałby to być październik-listopad, a przygotowania dopiero od września, kiedy to będę miała mnóstwo pracy i nauki, bo przeprowadzka i nowa szkoła :| 

Z drugiej strony w grudniu będzie wigilijny, więc trzeba będzie jeszcze jego zorganizować.

 

28 minuty temu Mates napisał:

 

Zorganizowany. IX Wroclawski zróbcie Xd będę na bank, mam do was godzinę pociągiem ;)A kameralne spotkania, to macie co weekend w Burdel Kingu ;p

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Te w BK się nie liczą, to jest poza systemem. IX Wrocławski preferuję robić na wiosnę-lato przyszłego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...