Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
1stChoice

Legends of Equestria- Ogłoszenia, oficjalny wątek.

Recommended Posts

Jeśli czujesz się na siłach i chcesz zostać członkiem zespołu tworzącego MMORPG Legends of Equestria- to dobry moment! Aktualnie prowadzone są rekrutacje.

* Projektant interiorów i respów- tworzenie nowych lokacji i wzbogacanie ich.

* Artyści efektów wizualnych- w tym cząsteczek, wyglądu umiejętności i nadawaniu życia środowisku, stworzonym przez projektantów świata oraz wzbogacanie animacji.

* Programiści systemowi- ludzie odpowiedzialni za system walki, ich działanie oraz ogólną mechanikę gry.

Wymagania: 

Zalecane ukończone 18 lat.

Znajomość języka angielskiego.

Znajomość języka C# i środowiska Unity, Unity 3D.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz e-mail pod adres: [email protected] W treści powinna znajdować się próbka Twoich prac, stanowisko, które chcesz zająć i kilka słów o sobie i dlaczego jesteś zainteresowany dołączeniem do ekipy.

Zapraszam również do rejestracji na forum http://forum.legendsofequestria.com/ by być na bieżąco!

Edited by 1st

godzinę temu Fluth napisał:

nie odnajduje strony

http://www.legendsofequestria.com

chyba o to chodziło?

Przedstaw może tę grę i powiedz kiedy startują serwery.

Dzięki, literówka została poprawiona. To co wstawiłeś to strona główna.

Gry chyba nie trzeba przedstawiać, tworzymy własnego OC'ka i rozwijamy go. Są 3 klasy postaci i każda ma własne umiejętności ( pegaz, jednorożec, kuc ziemny).

Chodzi Ci o stałe start serwerów czy weekend testowy? Niestety ani pierwsza, ani druga data nie jest konkretnie określona. Zagwarantuje jedno- w te wakacje na pewno spotkamy się razem w grze ^^. 

• Upvote 1

Guest

Niby drugi raz słyszę o tej grze i nic o niej nie wiem ale już wiem jedno - na pewno się w niej spróbuję :derpfly:

Edited by Guest

7 godzin temu Lyra57N napisał:

Macie wg zamiar spolszczyć LoE? Czy trzymacie się tylko ang wersji?

Nie ma oficjalnego spolszczenia LoE ani w przygotowaniu ani w planach.

Jednak kiedy wyjdzie już ostateczna wersja gry będzie można podziałać coś samemu. Sam jestem zainteresowany stworzeniem spolszczenia i może się do tego zabiorę.

Edited by 1st

Zgodnie z obietnicą w te wakacje ekipa LoE ma dla was coś specjalnego!

Po pierwsze- OSTATNI Testowy weekend! Zgodnie z moją wcześniejszą obietnicą będziemy mogli zagrać w grę jeszcze w te wakacje- od 29 do 31 lipca, będzie możliwe zagranie w naszą ulubioną kucykową grę.

Po drugie- Została ogłoszona premiera gry- będzie to grudzień tego roku. I to już nie na weekend- ale na stałe. Dodam, że na początku dostęp do gry będzie limitowany, z czasem limit ten przeminie.

@FirstChoice tak spytam, bo rozumiem jesteś mocno ogarnięty o co chodzi w tej grze. Ma to być MMO tylko czy to będzie bardziej coś w stylu robisz swojego kuca gonisz po Equestrii gadasz z ludźmi i zabijasz czas czy bardziej jak w normalnych MMO lvlujesz zdobywasz eq, jakieś rajdy i dungeony? Zastanawiam się jaką to formę przyjmie.

24 minuty temu FrozenTear7 napisał:

@FirstChoice tak spytam, bo rozumiem jesteś mocno ogarnięty o co chodzi w tej grze. Ma to być MMO tylko czy to będzie bardziej coś w stylu robisz swojego kuca gonisz po Equestrii gadasz z ludźmi i zabijasz czas czy bardziej jak w normalnych MMO lvlujesz zdobywasz eq, jakieś rajdy i dungeony? Zastanawiam się jaką to formę przyjmie.

MMORPG. Tworzymy postać i dążymy do jej rozwoju. Exipmy- Będą od tego różne lokacje, podziemia itp. Oczywiście nawalenie potworków to nie będzie jedno zajęcie do expienia, oprócz tego są questy i w przyszłości mają być wprowadzone znajdźki. Zawsze można odpoczać od tego i zoorganizować spotkanie z znajomymi, pozwiedzać okolice, czy kupić np. nowy kapelusz na ozdobę dla swojego kuca. :D

Okay ^^ Bo ja tam grywam od pewnego czasu tylko w MMO po 5-8h dziennie czyli jestem fanem ostrego grindingu i się zastanawiam czy takie LoE mnie zaspokoi :D
Ale nie brzmi to źle będę musiał nie zapomnieć żeby wpaść na ten testowy weekend.
Btw Ty masz jakaś rolę tam w ekipie LoE czy po prostu siedzisz w temacie?

13 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Okay ^^ Bo ja tam grywam od pewnego czasu tylko w MMO po 5-8h dziennie czyli jestem fanem ostrego grindingu i się zastanawiam czy takie LoE mnie zaspokoi :D
Ale nie brzmi to źle będę musiał nie zapomnieć żeby wpaść na ten testowy weekend.
Btw Ty masz jakaś rolę tam w ekipie LoE czy po prostu siedzisz w temacie?

Znajomego z ekipy mam :D Dlatego znam terminy otwarcia gry przed oficjalnym ogłoszeniem.

Niezłe wtyki :D A już myślałem że tak jako jakiś lead programmer jesteś i dlatego tak wszystkich zachęcasz :lol:

1 minutę temu FrozenTear7 napisał:

Niezłe wtyki :D A już myślałem że tak jako jakiś lead programmer jesteś i dlatego tak wszystkich zachęcasz :lol:

Zachęcam wszystkich bo fajnie było by sobie pograć razem polską ekipą.

( już sobie to wyobrażam na czacie "POLSKA PRZEJMUJE EQUESTRIE!!!!!111one11!").

Witam,dawno mnie tutaj nie było i prawdopodobnie wyszedłem z wprawy w pisaniu Ale mniejsza z tym.

Mam pytanie czy ma ktokolwiek informacje którego grudnia wyjdzie "pełna" wersja gry LoE?

Z tego co pamiętam to oficjalna premiera miała być właśnie w grudniu Ale to jedyne co pamiętam.

Więc jeśli znajdzie się jakąś poczciwa duszyczka i mi pomoże był bym bardzo wdzięczny :)