Skocz do zawartości

[zapisy] Jak powstała Equestria


nicoś

Recommended Posts

Kluczowym działaniem Matki Natury było postawienie człowieka na nogi. To zatrzęsło całą planetą... Co z innymi stworzeniami? Jest rok 3016. Tym razem to kucyki zaczęły ewoluować. Czas by znalazły sobie bezpieczne miejsce ,gdzie będą mogły się rozwijać. 

 

Tu wkraczacie wy. Jesteście kucykami. Macie już wypatrzone bezpieczne miejsce, czyli planetę Wenus. Żaden człowiek tam na razie nie mieszka.

 

Tu podajecie:

 -zainteresowany/a magią (przyszły jednorożec)

-zainteresowany/a lataniem (przyszły pegaz)

-zainteresowany/a rzemiosłem (przyszły ziemski kucyk)

-nazwa

 

Karta postaci:

Imię:

Nazwisko:

Wiek: (w przeliczeniu na nasze to możecie od 20 do 30)

Rasa: (kucyk ziemski, jednorożec, pegaz)

Wygląd: (kolor sierści, ogona, itp.)

Zainteresowania:

Edytowano przez wopybookLight46
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Mephisto The Undying napisał:

Czy aby na pewno Wenus to dobry wybór? Gęsta atmosfera pełna trującego dwutlenku węgla, ciśnienie miażdży sądy kosmiczne a temperatura topi ołów. 
To nie są dogodne warunki chyba. 

 

Trzeba by zrobić terraformację, ostudzić jądro i postawić dobre pole magnetyczne jeszcze. Powiedzmy, że da się to zrobić magią to w takim razie potrzeba by dużej ilości energii, populacja jednorożców to powiedzmy 1/3 gatunku. No i jeden dzień na Wenus trwa 243 Ziemskich dni. Ma ktoś ochotę na Marsa? To lepszy wybór, mniejsze koszta, potrzeba mniej energii, przyjaźniejsze warunki atmosferyczne, są lodowce czyli łatwiej będzie uzyskać wodę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu bleflar2 napisał:

Czy można grać człowiekiem?

Ludzie będą występować okresowo.

 

3 godziny temu Mephisto The Undying napisał:

Czy aby na pewno Wenus to dobry wybór? Gęsta atmosfera pełna trującego dwutlenku węgla, ciśnienie miażdży sądy kosmiczne a temperatura topi ołów. 
To nie są dogodne warunki chyba. 

Przyszłe kucyki miały już dość czasu żeby wymyśleć zaklęcie na tyle potężne żeby dopasować ciśnienie atmosferyczne do ziemskiego ciśnienia, wytrącić z atmosfery szkodliwe związki i obniżyć temperaturę...

 

2 godziny temu Katastrof napisał:

 

No i jeden dzień na Wenus trwa 243 Ziemskich dni. Ma ktoś ochotę na Marsa? To lepszy wybór, mniejsze koszta, potrzeba mniej energii, przyjaźniejsze warunki atmosferyczne, są lodowce czyli łatwiej będzie uzyskać wodę.

... oraz przyśpieszyć planetę i stworzyć osłonę która sprawi że materia nie poleci w przestrzeń przez to przyśpieszenie. Mars został już podbity przez ludzi w 2030 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu bleflar2 napisał:

To znaczy mogę czy nie?

Raczej nie. Dlaczego?

5 godzin temu wopybookLight46 napisał:

Jesteście kucykami.

That's why.

 

16 minut temu bleflar2 napisał:

A no i zapomniałeś powiedzieć jaką mają ludzie technologię.

Skoro są o dobre tysiak lat do przodu względem nas, to jasne jest, że kosmiczną. No chyba, że spełni się jedna z teorii spiskowych i ludzie cofną się w rozwoju.

8 minut temu Mephisto The Undying napisał:

Znacznie łatwiej było by powiedzieć że po prostu znalazły planetę w kosmosie. Było by łatwiej oraz ciekawiej 

Tyle że wenus jest bliżej ziemi niż jakaś tam planeta. Z innej jednak strony w tamtych czasach ludzie mogliby panować już nad całymi galaktykami.

 

Ogólnie czekam na jakąś kartę postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Clocky napisał:

Jakaś karta postaci or something?

myślę że klasy pegaz jednorożec kucyk ziemski wystarczą. Można też dodać zainteresowania, wygląd i cechy charakteru.

 

14 minuty temu bleflar2 napisał:

To znaczy mogę czy nie?

A gdzie będą mieszkać przez ten czas? Oczywiście zakładając że jakimś cudem im się to uda. A poza tym. Jak ludzie się zorientują że Wenus się nadaję do zamieszkania do od razu tam przylecą. 

Podbity? Chciałeś powiedzieć skolonizowany.

A no i zapomniałeś powiedzieć jaką mają ludzie technologię.

nie możesz być człowiekiem bo ludzie będą "mobami agresywnymi i neutralnymi".

Akcja rozpocznie się w jednej z farm hodowlanych.

Właśnie o to chodzi. Ludzie się zorientują i będą chcieli zbadać to zjawisko.

Ludzie posiadają technologię zbliżoną do Star Wars.

13 minuty temu Mephisto The Undying napisał:

Znacznie łatwiej było by powiedzieć że po prostu znalazły planetę w kosmosie. Było by łatwiej oraz ciekawiej 

Ja uważam że ta planeta jest idealnie blisko Ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz wopybookLight46 napisał:

 

Ludzie posiadają technologię zbliżoną do Star Wars.

Ja uważam że ta planeta jest idealnie blisko Ziemi.

Jeśli mają technologie jak w Star Warsach, znacznie łatwiej było by znaleźć inną, podobną klimatem do ziemi planetą. 
Wenus może i jest idealnie blisko ziemi, ale za to niezbyt idealnie blisko słońca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu bleflar2 napisał:

Czyli nie mogę być zły?

A poza tym. Wiesz że ci ze star wars pod pewnymi względami byli słabsi od nas teraz?

Nie, bo zło jest złe. Jak jesteś zły, to jesteś smutny, a smutek jest smutny, bo jest zły. (Pinkie Logic)

Wiesz jak to z tymi ludźmi jest. Raz nad wozem, raz pod wozem. Żeby iść w przód musisz coś poświęcić. Takie to pocieszne XD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu bleflar2 napisał:

Znaczy zostanę zabity na mięsko lub walnięty kilofem bo przypadkiem się przypałętałem podczas kopania?

będą tury spokoju i ataku. W czasie tury spokoju nic nie będziesz mógł zrobić

 

tak dla jasności.

Karta postaci:

Imię:

Nazwisko:

Wiek: (w przeliczeniu na nasze to możecie od 20 do 30)

Rasa: (kucyk ziemski, jednorożec, pegaz)

Wygląd: (kolor sierści, ogona, itp.)

Zainteresowania:

Edytowano przez wopybookLight46
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu bleflar2 napisał:

Jak to będzie wyglądało?

 

Gdy dojdziecie do określonego momentu np. wywalicie Lunę na księżyc , ja powiadomię was że ludzie zauważyli błysk na niebie i wysłali ludzi żeby to sprawdzili. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już wiesz to co chciałeś wiedzieć to możesz się zapisać, jeśli jesteś zainteresowany. Karta postaci jest już założona.

 

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem że go pominąłem, nagle każdy mnie zasypał i ciężko było to ogarnąć.

 

Jak zapiszą się co najmniej trzy osoby, to będziemy mogli zaczynać.

 

Edytowano przez wopybookLight46
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cisza. Jak makiem zasiał.

 

Jesteście zajęci innymi sesjami i dlatego nie możecie się tu zapisać, czy ta sesja to klapa i zaraz pójdzie to do kosza?

 

Tak pytam, bo chcę wiedzieć ,czy mam poczekać ,czy raczej nic z tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.07.2016 at 21:44 bleflar2 napisał:

Czyli nie mogę być zły?

A poza tym. Wiesz że ci ze star wars pod pewnymi względami byli słabsi od nas teraz? (nie mówię tu o statkach kosmicznych i gwiazdach śmierci)

 

Czy mamy płyn, który jest w stanie odbudować tkanki z poważnych ran, nawet wewnętrznych? Czy jesteśmy w stanie podróżować z prędkością większą niż światło? Czy posiadamy pogodowy system planetarny, który pozwala regulować klimat? Czy mamy droidy medyczne, działające jak wykwalifikowani lekarze i pielęgniarki? 

Mam tego więcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu bleflar2 napisał:

Jasne. Takie wykwalifikowane były że nie umiały uratować Amidali mimo że nic jej nie było. W dodatku zamiast zrobić Vaderowi przeszczep skóry okuli go w pancerz. I robili to wszystko bez znieczulenia.

Nie, Ale mamy trochę rzeczy których oni nie mają.

Nie pomogły, bo nie chciała żyć. Fizycznie była zdrowa. Jeśli opierasz swoje zdanie tylko na filmie, to ja radzę zamilknąć.

Jakie to rzeczy? 

Edytowano przez Arcybiskup z Canterbury
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu bleflar2 napisał:

Jasne. Takie wykwalifikowane były że nie umiały uratować Amidali mimo że nic jej nie było. W dodatku zamiast zrobić Vaderowi przeszczep skóry okuli go w pancerz. I robili to wszystko bez znieczulenia.

Nie, Ale mamy trochę rzeczy których oni nie mają.

Bleflar, ziomku koleżko, idź lepiej do swoich starcraftów i zergów a uniwersum gwiezdnych wojen zostaw komuś kto sie na nim zna XDDDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...