Skocz do zawartości

Wasze przezwiska


twister

Recommended Posts

Dabrowski mimo że mam na nick Dąbrowski w sensie przez ą

W szkole mówią mi po imieniu bo trudno wymyślić mi ksywę z powodu Imienia i Nazwiska

Czasem wołają na mnie Mączyński od piłkarza jak ktoś pierwszy raz słyszy moje nazwisko bo mam na nazwisko Miączyński :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syriusz, Syrek - przez to że długi czas miałam konto na facebooku jako Syriusz Black a w tym okresie poznałam wielu znajomych (którzy w sumie przez to nawet imienia mojego nie znami) i zaczęłam szkołę średnią, więc tak zostało :v albo też różne zdrobnienia, modyfikacje od Perv - Pervi, Perwol itp. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W 2 klasie gimnazjum do mojej klasy dołączyli gościa którego wyrzucili z kilku szkół i miał często problemy z policją.Czasami byłem agresywny i porywczy, pewnego razu zobaczył jak zaatakowałem i pobiłem kolege wtedy właśnie otrzymałem swój pseudonim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.07.2016 at 14:39 AsMax napisał:

Nazywają mnie sześciopak ponieważ jako jedyny że szkoły posiadam sześć palców w prawej ręce.

 

 

Pics or didn't happen :v 

 

Nie mam przezwiska, od zawsze mówiono na mnie tak jaki mam nick 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W klubie mlp na zapytaj onet wołali na mnie Jęzor. Bo strasznie dużo pisałem a do tego miałem na avku Fluttershy z językiem na wierzchu :P

W technikum babeczka nazwała mnie wodzirejem klasy i się tak przyjęło ze jestem Wodzirej i od tego wołają na mnie Władziu bo łatwiej wymówić :P (trochę też od tego że lubię cytat z Chłopaki nie płaczą "No to Władziu za bezpieczny weekend" i często go powtarzam xd) Więc raz jestem Wodzirej, raz Władziu albo po prostu Kondzio (po imieniu) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako tako nie posiadam przezwisko. Kiedyś było to Kolano, ale rzadko. Oprócz tego siostra nazywała mnie Żarówa po Kacprze, duszku, bo miałem wg niej taką głowę jak on, a on był przezywany przez swoich złych braci w ten sposób. Dodatkowo też nazywała mnie Ewżen. Długo potem dowiedziałem się, że to czeskie imię Evžen.

 

Nicków w Internecie używam naprawdę sporo. Jeśli myślicie, że mnie spotkaliście, bo ktoś ma podobny nick, to na 99% się mylicie. Bo praktycznie co strona, to inny nick. Niekiedy one do siebie pasują, ale głównie bierze się to z tego, że lubię za dużo rzeczy. Zbyt wiele zainteresowań, przez co mam kaprys na taką nazwę i taką daję.

 

A, zapomniałbym. W liceum nazywali mnie Roman, ale nie jest to moje imię. Oprócz tego jeszcze na studiach byłem Złożony. Dlatego, że gadałem o tym, iż lubię zdania wielokrotnie złożone.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...