Skocz do zawartości

Muzyczny Oddział Onkologiczny.


Katastrof

Recommended Posts

Witam serdecznie, postanowiłem wyjść z letargu i znowu robić posty muzyczne na FGE. Co więc tutaj robię moi drodzy? Doskonałe pytanie, a oto odpowiedź na nie:
Kiedy przeglądam internet w poszukiwaniu utworów czasami/zazwyczaj/zawsze znajduję taki badźief, że nie da się tego słuchać. A ponieważ nie chcę zaśmiecać tymi "utworami" swoich postów to postanowiłem wklejać te "śmieci" tutaj. "Dlaczego? Nie możesz zachować tego dla siebie?" pytacie i jest to kolejne trafne pytanie, bo czemu nie. Trochę to robię dla humoru, trochę po to, żeby poznać lepiej to forum (nabijam wam licznik wyświetleń), bo nie mam innego celu a czasem przy nie których to bym pisał i pisał. To co? Zaczynamy?
 

Edycja:

Melodie Miesiąca - Czerwiec (Na razie tylko tyle, pomysł na to przyszedł mi o 1 w nocy...):

 

Spoiler

 #1

 

Na pierwszy ogień trochę luźniej, spokojniej i nudniej. Monotonia tego utworu jest nie do zniesienia, jedyne "zwroty akcji" jakie widzimy to te na filmiku przedstawiającego artystów przy pracy, przy których można dostać padaczki. Aha właśnie, OSTRZEŻENIE! Twórcy zapewne uznali, że mina Trixie jest tak bardzo "kurcze, muszę iść siku, nie wytrzymam", że postanowili puścić jak pracują. Oczywiście 5000x szybciej by nikt nie mógł dojść do wniosku ci się tam dzieje. Użycie jednego sampla przez pół utworu praktyką kopiuj/wklej by następnie powtórzyć to samo podczas drugiej połowy nie jest fajną muzyką.
 

 

#2

 

 

 

 

A to jednen z moich ulubionych typów raczków czyli randomowy utwór elektroniczny i dodany do tego kucykowy obrazek. Ja jasną kobyłę, jak mam skojarzyć dźwięki stękającego dziecka znanego z Vine'sów (0:26-0:50) z "unoszeniem" Twilight? Jak scena z alicornizacji fioletowego jednorożca ma się odnosić do tego utworu? Biorąc oczywiście fakt, że jest to dubstep który nie pasuje kompletnie do tego momentu.

 

 

#3

 

 

Podobną praktykę co "Symfonia dwóch" zastosował "Siódmy element". O ile początek przyciąga uwagę swoim tempem, funkiem i Rarity po trzykroć obracającą lampę, tak właściwie to nic nie ma więcej do zaoferowania. I ok, lubię funk, Ty lubisz funk, wszyscy lubią funk, ale przez kobyła bite 6 minut praktycznie jeden bit! Wystarczyło by jakoś urozmaicić utwór a na pewno był by o niebo lepszy.

 

 

 

 

Więcej wieczorem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniłeś z tytułem xD

Bowiem posiadam drukowaną wersję "Muzycznego Oddziału Onkologicznego - Transplantacji i Przeszczepów". Jest to ponad 100 stron zapisanych cała masą "żartobliwych" pijackich przyśpiewek o silnym charakterze erotycznym.

I uwierz mi, chórek panów na gazie nie jest czymś, co chciałbyś słyszeć. Gwarantuję, że zamieszczone tu przez ciebie utwory są zdecydowanie mniej rakotwórcze, niż takowe wydarzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu ComingTrueMusic napisał:
Spoiler

Przeszedłem załamanie nerwowe:crazytwi2:. Wszystkie utwory, które tutaj zaprezentowałeś posiadaj jedną wadę: Nosz kuźwa nic się tam nie dzieje. To są utwory od polskich muzyków? (błagam powiedz nie:rarity2:).

 

 

Nie ale ich też nie minie. Pamiętam jak raz zrobiłem roast "Poza Niebem" od Project Equestria.

 

13 minuty temu Zegarmistrz napisał:
Spoiler

 

Trochę się spóźniłeś z tytułem xD

Bowiem posiadam drukowaną wersję "Muzycznego Oddziału Onkologicznego - Transplantacji i Przeszczepów". Jest to ponad 100 stron zapisanych cała masą "żartobliwych" pijackich przyśpiewek o silnym charakterze erotycznym.

I uwierz mi, chórek panów na gazie nie jest czymś, co chciałbyś słyszeć. Gwarantuję, że zamieszczone tu przez ciebie utwory są zdecydowanie mniej rakotwórcze, niż takowe wydarzenie.

 

 

 

Wpisałem w google/wyszukiwarkę MLPPolska tytuł i nic nie znalazłem. Jak taki temat jest na forum to podaj linka. Nie wiem też co to za drukowana wersja ale na swoją obronę powiem, że będę tutaj dawał utwory od Bronies i to w wersji online. Drukowanie tego zostawiam dla osób chętnych ale jeśli wyślesz mi zdjęcie, przynajmniej okładki owego drukowanego zbioru raka, to chętnie go obejrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

Jak dla mnie jechanie muzyków fandomowych za to, że są póki co słabi nie jest w porządku :/ Póki co może ich twórczość jest "rakotwórcza", jak sam uważasz, ale przecież przez publikowanie swoich prac mogą zyskać jakiś feedback od innych i będą się doskonalić, ale to mi podchodzi trochę pod hejt, jakoś nie podoba mi się ten koncept

Edytowano przez Masłolot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Masłolot napisał:

Jak dla mnie jechanie muzyków fandomowych za to, że są póki co słabi nie jest w porządku :/ Póki co może ich twórczość jest "rakotwórcza", jak sam uważasz, ale przecież przez publikowanie swoich prac mogą zyskać jakiś feedback od innych i będą się doskonalić, ale to mi podchodzi trochę pod hejt, jakoś nie podoba mi się ten koncept

 

Well, P.E sami się prosili, poza tym poprzednie mieli lepsze niż to "Poza Niebem", zaczynając od tego, że większości zwrotek nie da się zrozumieć bez napisów.A Symphony of Two mają dosyć fajne kawałki, suba dałem im za zarąbisty Lost Freedom, potrafią robić muzykę i nie są słabi. Liquid harmony przecież też ma fajne i dobrze skomponowane i różnorodne utwory np. Ponyville Nova czy The Princesses Beats Of Equestria więc Rises był dla mnie ogromnym zaskoczeniem a przy okazji stał się podstawą do opisania poważnego problemu w fandomowej muzyce. To prawda, że to był pierwszy jego kontakt z dubstepem ale to nie tłumaczy chorego połączenia kompozycji utworu a samym tytułem. Podobne raki niestety występują w fandomie nagminnie. A Seventh Element robi muzykę od 4 lat!

Project Equestria poszedł przez chwilę w złym kierunku jeśli chodzi o tematykę, ale Fallout: Equestria jest niczym niebo a ziemia w porównaniu właśnie z "Poza niebem". Propsuje ten utwór bo dał mi nadzieję na to, że Projekt będzie robił teraz piosenki przynajmniej na takim poziomie. Może jakiś przyszły muzyk szczęśliwym trafem trafi na ten post gdzie wytykam wady danych utworów i zastanowi się nad publikacją swojego "I'll Fly cover super ultras energy 5000 +20%cooler" dwa razy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...