Skocz do zawartości

MLPFiction - Reaktywacja!


Siper

Recommended Posts

Fajnie, że MLPfiction wraca.

 

@DJSzklaż, wcześniej MLPfiction działało. Trafiało do nieco innej grupy odbiorców. Sporo ludzi czyta fanfiki, ale nie lubi forum i te osoby widziałam na FIMfiction. Ale na rozbudowane komentarze bym tam nie liczyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, zapowiada się nieźle. Szacun za to, że ci się chce i jeszcze udostępniasz kod innym.

Co do straty punktów za łapki w dół: byłoby lepiej, gdyby dotyczyło to notorycznego wystawiania ich przez użytkownika, a nie każdego wystawienia. Niektórych może to trochę zniechęcać do krytyki i ocena dzieła mogłaby być nieco zafałszowana. Poza tym raczej nie ma się do czego przyczepić.

Pytanie: kiedy premiera?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie, gratulacje, ale... na prelekcji niestety powiedziałeś kiedy można się spodziewać premiery i to mi się baaardzo nie podoba. :hmpf: Nie dałoby się szybciej? Nawet gdyby miało to być pozbawione pewnych funkcji. Bo mi się już powoli wyczerpują tu na forum fanfiki do czytania...

 

I mile widzianą opcją byłaby niemożność wystawienia "łapki w dół" bez wpisania uzasadnienia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Foley napisał:

Wszystko fajnie pięknie, gratulacje, ale... na prelekcji niestety powiedziałeś kiedy można się spodziewać premiery i to mi się baaardzo nie podoba. :hmpf: Nie dałoby się szybciej? Nawet gdyby miało to być pozbawione pewnych funkcji. Bo mi się już powoli wyczerpują tu na forum fanfiki do czytania...

 

I mile widzianą opcją byłaby niemożność wystawienia "łapki w dół" bez wpisania uzasadnienia. :)

 

Liczę na to, że podstawową wersję uda się zrobić na 5 urodziny forum (13 sierpnia), ale nie obiecuję.

 

Co do łapek w dół bez uzasadnienia. Tak, tak będzie. Recenzje fanfików mają przede wszystkim pomóc autorowi się rozwijać, dlatego stwierdziłem, że tak będzie najlepiej (przyznaję, że nie myślałem o tym wcześniej i dopiero na MECu uznałem, że to dobra decyzja)

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu fallout152 napisał:

Dla mnie forum nigdy nie było przejrzyste. Choćby w nazwach tematów brakuje informacji czy dany fanfic jest ukończony. Jak było MlpFiction, było lepiej.

 

A tu się nie zgodzę - od czasu wprowadzenia tagów obowiązkowych doskonale widać czy dane opowiadanie jest ukończone czy "w produkcji", tak więc zarzut jest zupełnie nietrafiony.

 

Nie zmienia to faktu, że działające MLPFiction byłoby pysznym pomysłem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu Sttark napisał:

Będzie można pisać clopy? :braun:

Tak, jednak będą one ukryte dla niezarejestrowanych, a dodatkowo wymagane będzie podanie w profilu daty urodzenia większej lub równej 18 lat. Nie zajmujemy się jakimś rygorystrycznym sprawdzaniem wieku, bo to nie ma sensu, poza tym nie jesteśmy od wychowywania młodzieży.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
11.07.2016 at 20:59 Siper napisał:

 

Liczę na to, że podstawową wersję uda się zrobić na 5 urodziny forum (13 sierpnia), ale nie obiecuję.

 

Co do łapek w dół bez uzasadnienia. Tak, tak będzie. Recenzje fanfików mają przede wszystkim pomóc autorowi się rozwijać, dlatego stwierdziłem, że tak będzie najlepiej (przyznaję, że nie myślałem o tym wcześniej i dopiero na MECu uznałem, że to dobra decyzja)

Hmmmm... Kiedy to będzie?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 

11.07.2016 at 20:59 Siper napisał:

 

Liczę na to, że podstawową wersję uda się zrobić na 5 urodziny forum (13 sierpnia), ale nie obiecuję.

A może przed tym 13 sierpnia jakaś otwarta beta i alfa? (bo nie chce mi się czekać :))

 

A clopów powinno się zakazać. Niewyżyci jesteście to idźcie lepiej do prawdziwych ludzi i pogadajcie sobie o egzystencji, albo o waszych emocjach.

Edytowano przez Wuchta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...