Skocz do zawartości

Pokemon Go!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

POKEMON GO to niezwykła gra, która ostatnio stała się tematem numer jeden w najpopularniejszych stronach internetowych takich jak http://aszdziennik.pl/117827,warszawski-etap-tour-de-pologne-odwolany-na-trasie-wystepuje-zbyt-duzo-rzadkich-pokemonow. I oczywiście Radiozet.pl czy WP.pl. Gra polega na tym, że chodzisz po mieście i szukasz pokemonów. Mogą być dosłownie wszędzie. Najlepsze jest to, iż rodzaj pokemona jest dostosowany do środowiska w, którym mogą występować. Np. jesteś w pobliżu jeziora (albo w jeziorze) znajdziesz raczej wodnego pokemona. Jak dla mnie gra jest doskonałym pomysłem. Zachęci wiele osób do przebywania na świeżym powietrzu, co jest zdrowsze niż siedzenie w domu przed kompem. Gra jest fajnie zrobiona, polecam. Jako, iż na cegle nie mogę grać w Pokemon Go to nie mogę grać. O grze dowiedziałem się na obozie harcerskim gdzie druh grał właśnie w tą grę. Grafika była super i cała gra też. Czekam na odpowiedni sprzęt na tą grę.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000 mAh 1gb neta wykupione i można gonić. Gra jest świetna moim zdaniem zwłaszcza że byłem fanem Ingressa gdzie byłem na połowie 7 poziomu co mi zajęło tam 2 czy 3 miechy. A Pokemony Go wydają się być o niebo lepsze. W mieście dzisiaj nawet odbijałem gyma i spotkałem typa z wrogiem frakcji to pogadaliśmy pośmialiśmy się ja jemu zabrałem potem on mnie gyma i życie toczy się dalej ale miło wiedzieć że fajnych ludzi da się spotkać i poznać na ulicy dzięki temu ^^
Grę każdemu polecam i miło zacząć teraz bo przy oficjalnej wersji to będzie masakra i piekło dla nowych graczy. Chwilowo 425 cp mój Wheezing ma i to największe bydle z mojego arsenału a reszta 200cp i w dół. A wam jak idzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie najlepiej. Osobiście może i jestem zadowolona, ale wiem jakie są ogólne postępy innych :P Najwięcej mam u Starmie i Jynx, prawie 300cp. Poza tym same do 200. Jedno GYM jest moje. Lepiej mają ci co mieszkają bliżej centrum miasta bo tu u mnie mało pokestopów, a i poki nie pojawiają się aż tak często, ale narzekać na biedę to nie mogę c:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 opcje. Albo mieszkasz na zadupiu i nie masz pokestopów ale gymy są twoje jak się postarasz. Albo masz jak ja. Mieszkam w centrum BIelska i gymów sporo ale zmieniają właścicieli co parę godzin i nie ma szans się utrzymać. Pokestopów za to cała masa. Wolałbym chyba na zadupiu mieszkać :D Bo pokemony i tak się łapią i tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Opolu, ale tak bliżej obrzeży. Najbliższy Gym jest mój. Kilka, których mam blisko zajęły osoby z mojego Teamu, a jeden z wrogiego teamu jest zajęty przez Pidgeota ponad 400cp, którego nie jestem w stanie pokonać :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja tam dojechałem 400cp moimi 100 coś tylko musisz być gotowa poświęcać np. 3 pokemony na pokonanie jednego ale warto bo pokestopy dosyć mocno dropią revive'y itp.

A skąd ściągałeś flaming?

Bo ja brałem z tego miejsca: http://www.gamespot.com/articles/how-to-download-pokemon-go-early/1100-6441526/

Gamestop mnie nie zawiódł wirusa ni ma przynajmniej nic mi się nie dzieje od 5 dni to polecam pobrać tam jak twoje nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Bo ja brałem z tego miejsca: http://www.gamespot.com/articles/how-to-download-pokemon-go-early/1100-6441526/

Gamestop mnie nie zawiódł wirusa ni ma przynajmniej nic mi się nie dzieje od 5 dni to polecam pobrać tam jak twoje nie działa.

Dzięki, spróbuję.

Edit: Ciągle ten sam błąd... Wygląda na to, że sobie nie pogram :c

Edytowano przez Flaming
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Wiesz co ja tam dojechałem 400cp moimi 100 coś tylko musisz być gotowa poświęcać np. 3 pokemony na pokonanie jednego ale warto bo pokestopy dosyć mocno dropią revive'y itp.

 

To znaczy, że pokemon na którego szkolenie włoży się trochę czasu, może bezpowrotnie zdechnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz fallout152 napisał:

 

To znaczy, że pokemon na którego szkolenie włoży się trochę czasu, może bezpowrotnie zdechnąć?

Nie bezpowrotnie. Jak pokemon padnie w walce to ożywiasz go itemkiem o nazwie revive lub leczysz potionkiem. Mogą ginąć ile tylko chcą więc bez obaw ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu FrozenTear7 napisał:

Są 2 opcje. Albo mieszkasz na zadupiu i nie masz pokestopów ale gymy są twoje jak się postarasz. Albo masz jak ja. Mieszkam w centrum BIelska i gymów sporo ale zmieniają właścicieli co parę godzin i nie ma szans się utrzymać. Pokestopów za to cała masa. Wolałbym chyba na zadupiu mieszkać :D Bo pokemony i tak się łapią i tak.

Pozdro z osady, gdzie jest 30 mieszkańców

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, @Dank Lord, znam ten ból... Wieś w sercu Mazur, dookoła pola i lasy... i żadnego pokemona, nie wspominając o gymach i pokestopach. 

Tak naprawdę jest to gra dla osób z duuużą ilością wolnego czasu. Ja pracuję 8h, dojeżdżam do pracy samochodem, więc nie mam możliwości częstej gry. To znaczy mam, ale jak już mówiłam, u mnie w okolicy nie ma pokemonów, a nie będę po pracy specjalnie jeździć do większego miasta, żeby się poszlajać za cyfrowymi stworkami. Także ten... Wsi spokojna... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja osada liczy 14k luda, dlatego liczę na jakieś sukcesy. Nadal jestem na L4 i czasu mi nie brakuje, a i kondycję mógłbym sobie poprawić. Tylko jeszcze muszę się dowiedzieć, jak to zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu Ensifer napisał:

Moja osada liczy 14k luda, dlatego liczę na jakieś sukcesy. Nadal jestem na L4 i czasu mi nie brakuje, a i kondycję mógłbym sobie poprawić. Tylko jeszcze muszę się dowiedzieć, jak to zainstalować.

Proszę :) 

http://pokemon-go.pl/niezbednik-gracza/pokemon-go-na-ios-i-pokemon-go-na-androida-jak-pobrac/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam żyroskopu, by mieć pokemona w aparacie, że tak powiem :C ale i bez tego gra jest świetna :3 

Mam takie pytanie, czy jak sala jest zajęta przez kogoś kto jest w tym samym teamie to mogę mu ją odebrać? Tzn będę szukać raczej jakiejś która jest od innych zajęta, ale przy moim domu też niebieski zajął, w dodatku to ruski cmentarz jest ;_; a mój pok jest silniejszy, o ile te CP jest rzeczywiście brane pod uwagę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...