Skocz do zawartości

Pokemon Go!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

14 godziny temu FrozenTear7 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

screenshot_20160713_205651_by_frozentear

Co tam biedaki polaki?

Jutro albo pojutrze lecę na harde farmienie bo kupiłem powerbanka 7000mAh to można gonić po mieście porządnie xd

Frozen nocą xD

13718723_1335324226496893_14972496890854

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno miało to być zrównoważone i na jakichś bardziej wyludnionych miejscach poki miałby się pojawiać ale ludzie jednak mówią że większe miasta w porównaniu z wiochami mają 5x więcej albo więcej razy więcej pokemonów. Niestety... Ale można zawsze liczyć na to że przyszłe update'y coś zmienią ^^ Btw już podobno jakiś wyszedł ale sam się boję chwilowo ściągać żeby sobie nic nie popsuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu FrozenTear7 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

screenshot_20160713_205651_by_frozentear

Co tam biedaki polaki?

Jutro albo pojutrze lecę na harde farmienie bo kupiłem powerbanka 7000mAh to można gonić po mieście porządnie xd

W moim pięknym, małym mieście... SKOŃCZYŁO SIĘ KUHWA ŚMIESZKOWANIE. 

Spoiler

jJSkfhd.png

Chociaż i tak wolę Growlitha i Dratini, chociaż mają dużo mniej CP bo jakieś ~250

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki i tak dalej prowadzę :kappa:

Spoiler

screenshot_20160714_174119_by_frozentear

Ale Scythera zazdroszczę super wygląda ^^ U mnie kurde cała masa Drowzee ciągle dropi to można ładnie power upować i na hypno wjeżdżać. Dzisiaj tak 4 gymy sam przejąłem. I wgl ten guziczek od zbierania hajsu xd Nie wiedziałem że ma globalny cooldown myślałem że zbieram np. za 1 gym i potem mogę za kolejny to uruchomiłem przy 1 gymie. Jak wracałem do domu to byłem do 5 gymów włączony i super 40 hajsu poszłooo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu FrozenTear7 napisał:

Sorki i tak dalej prowadzę :kappa:

  Ukryj zawartość

screenshot_20160714_174119_by_frozentear

Ale Scythera zazdroszczę super wygląda ^^ U mnie kurde cała masa Drowzee ciągle dropi to można ładnie power upować i na hypno wjeżdżać. Dzisiaj tak 4 gymy sam przejąłem. I wgl ten guziczek od zbierania hajsu xd Nie wiedziałem że ma globalny cooldown myślałem że zbieram np. za 1 gym i potem mogę za kolejny to uruchomiłem przy 1 gymie. Jak wracałem do domu to byłem do 5 gymów włączony i super 40 hajsu poszłooo...

Już niedługo, za jakiś czas jadę na Krakau papiery na studia składać, to nałapię w parku poków. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak wczoraj myślałem ale szczerze to bez szału było :D Ale nie miałem czasu zbyt pochodzić tak szalenie po Krk to będzie czas w październiku. Tak offtopowo to gdzie idziesz? Bo ja już oficjalnie od wczoraj jestem studentem AGHu :lol: Może będziemy od października razem poksy łapać broniaczowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu FrozenTear7 napisał:

Też tak wczoraj myślałem ale szczerze to bez szału było :D Ale nie miałem czasu zbyt pochodzić tak szalenie po Krk to będzie czas w październiku. Tak offtopowo to gdzie idziesz? Bo ja już oficjalnie od wczoraj jestem studentem AGHu :lol: Może będziemy od października razem poksy łapać broniaczowo.

O w mordę, ja też. :ming:

Jaka drużyna? Liczę, że niebieska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn super :D Ja na infę na IET lecę z kumplami. Gdyby nie ultra sztywny typ z WKR z metrowym palem z tyłku to wszystko byłoby tam super. 
No a drużyna wiadomo że tylko Mystic ^^ Postąpilem mądrze. Już 11 lvl dzisiaj wbity ale w Krk ludzie kurde 22 poziomy nawet mieli. U mnie w BB widziałem 15 i 16 ale powyżej 1000 CP wciąż nic a w Krakowie to o gymach chyba można zapomnieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu fallout152 napisał:

Wystarczy oszukiwać GPS i można pozostać w fotelu.

 

 

 

 

 

Mail do Niantic już leci - za fake gps banują.

 

Spoiler

Nie no, żartuję, forumowiczów nie będę konfidencił xD Ale za fake gps są naprawdę bany.

 

Edytowano przez Kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jakie macie drużyny? Od wczoraj sobie pogrywam i dziś level 5 zdobyłem.

Szkoda, że nie jest tak stabilne jak Ingress, w którego też gram. Wieczorami często jest problem, żeby wbić do gry... Miejmy nadzieję, że szybko poprawią większość problemów.

Jak zbieracie pokemony? Dzisiaj w autobusie próbowałem i w jedną stronę ciągle coś łapałem bez żadnych przynęt, a w drodze powrotnej po kilku godzinach nic nie było... Kiedy one się odnawiają?

Co ja robię ze swoim życiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...