Skocz do zawartości

Pokemon Go!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

10 minut temu Ravin napisał:

Hej, jakie macie drużyny? Od wczoraj sobie pogrywam i dziś level 5 zdobyłem.

Szkoda, że nie jest tak stabilne jak Ingress, w którego też gram. Wieczorami często jest problem, żeby wbić do gry... Miejmy nadzieję, że szybko poprawią większość problemów.

Jak zbieracie pokemony? Dzisiaj w autobusie próbowałem i w jedną stronę ciągle coś łapałem bez żadnych przynęt, a w drodze powrotnej po kilku godzinach nic nie było... Kiedy one się odnawiają?

Co ja robię ze swoim życiem...

TEAM MYSTIC

Stabilne dopiero będzie. Czego się spodziewać jak oficjalnie nie wyszło ^^
Pokemony losowo wpadają. Raz 5 naraz może wpaść a czasem po 15 minutach nic nie znajduję więc bez obaw to nie jest jakoś przypisane. Ważne że pokestopy zaliczać i przejmować gymy potem jak się ma czym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z pokemon go:

Ściągam

Śpię

Wstaję o godzinie 14 (WTF?)

Idę do sklepu

Pada deszcz

k

Wracając ze sklepu odpalam

O ***** pokemon

O ***** pokemon

Tak z 6 razy

Pada deszcz

Kij, dobra, bo mi telefon zamoknie

W pobliżu około 3 gymy i 2 stopy a mieszkam na krańcu wrocka

Idę rano sprawdzić jak w to się gra ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań do grających:

1. Tam się walczy, czy gra porównuje po prostu jakieś dziwne wskaźniki, a wszystko jest zautomatyzowane?

2. Zaczyna się z jakimś starterem, a jeśli tak, to jakie są?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Cahan napisał:

Mam parę pytań do grających:

1. Tam się walczy, czy gra porównuje po prostu jakieś dziwne wskaźniki, a wszystko jest zautomatyzowane?

2. Zaczyna się z jakimś starterem, a jeśli tak, to jakie są?

Walki polegają na klikaniu na wrogiego pokemona na arenie są specjalne ataki jak się dłużej przytrzyma ekranik i można unikać swipe'ując na boki. Nawet ładnie to działa ale mam nadzieję że będzie płynniej w oficjalnej wersji u nas.
A co do starteru to zaczynasz z pewną ilością pokeballi i masz do złapaniu jednego z 3 początkowych pokemonów przy sobie. Potem grasz normalnym trybem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FrozenTear7 napisał:

A co do starteru to zaczynasz z pewną ilością pokeballi i masz do złapaniu jednego z 3 początkowych pokemonów przy sobie. Potem grasz normalnym trybem

A te początkowe pokemony to jakie są?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu FrozenTear7 napisał:

Squirtle, Charizard i Bulbazaur o ile się nie mylę. I jednego z nich łapiesz jakiego chcesz.

Można też zdobyć na początku Pikachu. Poradnik z polygamia.pl:

Cytuj

Gdy na początku dostajemy klasyczny wybór między Bulbasaurem, Squirtlem i Charmanderem, należy odejść od nich tak daleko, by stworki pojawiły się w nowym miejscu. Jeśli w taki sposób uda ci się zignorować te Pokémony cztery razy, za następnym pojawią się już w towarzystwie Pikachu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś pobrał i w okolicach podawania daty urodzenia jest wywalany do pulpitu to polecam spróbować wyłączyć i włączyć telefon. Mi po dwukrotnym wykonaniu tej czynności zadziałało normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, FrozenTear7 said:

UWAGA UWAGA!

Jakby co jest już oficijalny release gry w Google Storze i na iPhoniki chyba też. Grę normalnie w sklepie wykrywa tylko należy ją jeszcze zaktualizować.

Ale jest jeden problem: serwery padły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu ATIMKOS napisał:

Czemu mi znajduje grę w google store, a mojemu bratu nie?

Możliwe, że Google uznało, że tablet nie spełnia wymagań. Gdy miałem tablet marki "chińczyk" miałem to samo. Po wgraniu alternatywnego "softu", który udawał oprogramowanie Samsunga Google zmieniło zdanie :) 

 

A co do gry - dla mnie jedynym plusem jest fakt, że zachęca do wyjścia z domu. Reszta to jakaś parodia i masowa histeria. "Normalne" Pokemony były fajne. Te "coś" nie. Nic tylko czekać, aż dzieciarnia zacznie mi po ogródku działkowym łazić, bo w kapuście siedzi Fallusix 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

A co do gry - dla mnie jedynym plusem jest fakt, że zachęca do wyjścia z domu. Reszta to jakaś parodia i masowa histeria. "Normalne" Pokemony były fajne. Te "coś" nie. Nic tylko czekać, aż dzieciarnia zacznie mi po ogródku działkowym łazić, bo w kapuście siedzi Fallusix

Jaka reszta?

 

Więc graj w normalne pokemony, nikt Ci nie zabroni. Możesz nawet na komórce, komputerze w nie grać, emulator do gameboy'a jest dostępny praktycznie wszędzie, łatwy w obsłudze. Sama kiedy do szkoły chodziłam to grałam na komórce na emulatorze w pokemony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Triste Cordis napisał:

A co do gry - dla mnie jedynym plusem jest fakt, że zachęca do wyjścia z domu. Reszta to jakaś parodia i masowa histeria. "Normalne" Pokemony były fajne. 

 

No i właśnie masz te normalne pokemony czyli te z 1 generacji. Stąd tylu ludzi się przekonało do tej gry, bo tylko są pokemony z tej 1 generacji. Ja uznaję pokemony tylko do 2 generacji, bo idąc dalej kolejne koncepty pokemonów są zbyt przejaskrawione i przekombinowane. Chyba, że chodziło ci wyłącznie o siedzenie przed TV i oglądaniem serialu :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu The Silver Cheese napisał:

 

No i właśnie masz te normalne pokemony czyli te z 1 generacji. Stąd tylu ludzi się przekonało do tej gry, bo tylko są pokemony z tej 1 generacji. Ja uznaję pokemony tylko do 2 generacji, bo idąc dalej kolejne koncepty pokemonów są zbyt przejaskrawione i przekombinowane. Chyba, że chodziło ci wyłącznie o siedzenie przed TV i oglądaniem serialu :yay:

Miałem na myśli gry w których na początku wybierasz jednego z trzech startowych. Później znajdujesz inne (np. w wysokiej trawie) i je tresujesz do walk. Chciałem sobie kupić Pokemon Black/White, ale zanim się ukazały sprzedałem 3DSa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Opolu na godzinnym spacerku ... pokestop na pokestopie przy pokestopie ... taki las przede mną i wszędzie pokemony. Nie no spoko, szkoda, że teraz jadę w góry na jakieś zadupie to pozostaje mi tylko wykluwanie tych jajek i zbieranie pokeballi ...

I tak najlepsze było kiedy podjechałem pod Karolinkę (Centrum Handlowe), masa luda, prawie nie ma gdzie stanąć samochodem. Gym na samym środku centrum handlowego ... PUSTY. Moja reakcja: WTF? Nie no trzeba zająć! 10 waluty premium piechotą nie chodzi (przy moim pokemonie około 200 cp ...). Nie minęło 5 minut, a takich 3 z czerwonych mi się na gyma wrąbało ... k. Potem odpalam aplikację stojąc w kolejce do kasy ... 4 pokemony się zespawniły! Nikt w Opolu nie zbiera pokemonów czy co? :rainderp:

Szkoda, że mam tak zbugowaną aplikację, że nie mogę żadnego pokemona wyleczyć, ale ok... ktoś pomoże?

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz (Szonszczyk)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

U mnie za to co trochę mam problem z freezami po złapaniu poka. Zawiesza się tak, że tylko wyłączenie i ponowne włączenie gry jest w stanie pomóc. Ktoś się z tym spotkał? Bo aktualnie to jakoś raz na cztery złapane poki występuje ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Maniek said:

U mnie za to co trochę mam problem z freezami po złapaniu poka. Zawiesza się tak, że tylko wyłączenie i ponowne włączenie gry jest w stanie pomóc. Ktoś się z tym spotkał? Bo aktualnie to jakoś raz na cztery złapane poki występuje ten problem.

Też tak mam ... nie tylko przy tym. Jak już pisałem nie mogę wyleczyć pokemona.

A tak a propos serwerów: znowu były offline prawie cały dzień :D 

Z przed chwili: Przez krótką chwilę u mnie działało, zdążyłem sprzedać 3 ptaszki, ale wyewoluować jednego pokemona to już nie dałem rady ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoodleCorp ddosował serwy. Taka grupka co ostatnio Youtuberów wszystkich hackuje LUL

Co do leczenia to wchodzisz na itemki i klikasz potionka i masz listę do wyleczenia jak nie to revive. Wtedy nie działa? Nie wyświetla wgl poków do wyleczenia?

A co do łapania miałem problem że pokemon złapany jest w kuli i wtedy freeze. Podobno po restarcie jak się złapał to jest nasz ale jak miałby uciec to stracony chłopak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, FrozenTear7 said:

PoodleCorp ddosował serwy. Taka grupka co ostatnio Youtuberów wszystkich hackuje LUL

A to jedne chamskie cfele ... (przepraszam za słownictwo. Ps. mogło być z nim gorzej)

Jak ja ich zdedosuję to im komputery powywracam do góry nogami. Będą mieli ekran z tyłu laptopów zamiast z przodu :D

 

20 minutes ago, FrozenTear7 said:

Co do leczenia to wchodzisz na itemki i klikasz potionka i masz listę do wyleczenia jak nie to revive. Wtedy nie działa? Nie wyświetla wgl poków do wyleczenia?

Wchodzę na itemki, klikam potkę i ... freeze. Sprawdziłbym jeszcze raz, ale serwy nie działają ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie chcę martwić ale chyba będzie mega ddos niedługo :D PoodleCorp napisali że wywalenie Pokemon Go na parę godzin to był tylko test i nadchodzi coś większego. Możliwe że chodzi wciąż o Pokemony i nie zdziwiłbym się a wtedy mogą i na cały dzień zwalić wszystko.

Ale z potkami dziwna sprawa... Pozostaje czekać na update jedynie albo napisz do Niantica supportu co jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, FrozenTear7 said:

Pozostaje czekać na update jedynie albo napisz do Niantica supportu co jest nie tak.

Nie wiem czy przypadkiem nie zgłaszać jakiś błędów na mapie, bo już sporo widziałem np. złych zdjęć, przesuniętych gymów itp.

Ciekawy jestem czy by im się chciało xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...