Skocz do zawartości

Pokemon Go!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:

Nie wiem czy przypadkiem nie zgłaszać jakiś błędów na mapie, bo już sporo widziałem np. złych zdjęć, przesuniętych gymów itp.

Ciekawy jestem czy by im się chciało xD

Uwierz mi nie chciałoby im się bo Ingress czyli ich gra sprzed paru lat ma te obiekty wpisane a Pokemony z nich korzystają to średnio by im się chciało naprawiać Polaczkom jakieś budynki xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, fallout152 said:

 

Zastanawiałem się czy można łapać z pomocą dronów.

 

 

Tylko pytanie po co to robić? Przecież chodzenie jest bardzo efektywne i przyjemne.

PS. Serwery dalej nie dają oznak życia... Kiedy ja w końcu ewoluuje tego pokemona?! To mi spokoju nie daje! :rainderp:

PS PS jakby ktoś się pytał to jestem w niebieskim teamie... Dlaczego? Może nie lubię New Conglomerade w planetside2 (niebiescy), ale wybrałem tą frakcję dla równowagi (nie lubię nazwy team instinct). Czerwonych jest po prostu za dużo...

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Byłem dzisiaj w Opolu na godzinnym spacerku ... pokestop na pokestopie przy pokestopie ... taki las przede mną i wszędzie pokemony. Nie no spoko, szkoda, że teraz jadę w góry na jakieś zadupie to pozostaje mi tylko wykluwanie tych jajek i zbieranie pokeballi ...

I tak najlepsze było kiedy podjechałem pod Karolinkę (Centrum Handlowe), masa luda, prawie nie ma gdzie stanąć samochodem. Gym na samym środku centrum handlowego ... PUSTY. Moja reakcja: WTF? Nie no trzeba zająć! 10 waluty premium piechotą nie chodzi (przy moim pokemonie około 200 cp ...). Nie minęło 5 minut, a takich 3 z czerwonych mi się na gyma wrąbało ... k. Potem odpalam aplikację stojąc w kolejce do kasy ... 4 pokemony się zespawniły! Nikt w Opolu nie zbiera pokemonów czy co? :rainderp:

Szkoda, że mam tak zbugowaną aplikację, że nie mogę żadnego pokemona wyleczyć, ale ok... ktoś pomoże?

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz (Szonszczyk)

 

 

No ja bym zbierała w Opolu poki, ale ciągle teraz mam pracę i nie miałam kiedy ^^  jest grupa na fejsie Pokemon Go Opole

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Lucas said:

Czy ten Pokemon Go jest warty zachodu? Nie rozumiem na niego takiego HYPE, chociaż sam serial oglądałem, lecz nie długo.

Wiem, że i tak dzisiaj nie zagram, gdyż padły serwery. :rainderp:

Nie prawda już działają :) Mogę leczyć pokemony... Po prostu robiłem to źle. Mam nowego najlepszego pokemona: Pidgeot 456 CP :) Zastanawiam się czy przypadkiem nie zmienić mu nazwę na Peugeot XD Tak dla zabawy...

Mam jeszcze dwa radykalne szczury (raticate) 203 i 179 i jedną pszczoło - wiertarkę (beedrill) 191. Wiem że słabe ale coś przynajmniej mam...

I jeszcze jedno : jakie pokemony można znaleźć na wsi?

Robaki i szczury  ... Super różnorodność...

 

Mój cel gry: zdobyć Rapidash (ewolucja z Ponyty). Życzcie mi powodzenia XD

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest tak że rodzaj terenów zależy od poksów. Na zwykłych terenach dropią głównie Ratatatataty Weedle i Gołębie a np. Na niebieskich wodnych bardziej wodne poki wysoka trawa ciemnozielona to ziemne jakieś. Nie zawsze to się tak przekłada ale powinno. I ludzie mówią że potwierdzone info że poki mają konkretne spawny i krążą po zrespieniu się tam 15 minut potem 30 minut czekania i taki cykl jest co 45 minut. I jeszcze plotki krążą że mają dokładny licznik w metrach do poka każdego dodać na radarze. Byłoby mega :yay:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Dzisiaj pięknie poszło, zrobiłem sobie trasę co prawda przez pół miasta do 3 punktów gdzie były 2 stopy obok siebie z odpalonymi wabikami. Łącznie nałapałem z lepszych poków Venomotha, Eevee, Horsea, kilka Venonathów, Paras, 2 Poliwagi, do tego z pospolitych jakieś 10 Drowzee, 10 Rattat, kilka Pidgeyów, Spearow, Caterpie, Weedley i Magikarp.

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu GałoK napisał:

Znaczy że ludzie oglądający pokemony to teraz rasa ludzka?

To był tylko żart. Tak naprawdę to jak zablokowałeś frazy? Pierwszy raz o takiej możliwości słyszę.

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Polecam dołączenie do grup na fb skupiających się na Pokemon Go, u mnie w Kielcach ludzie dają cynk gdzie i kiedy będzie organizowany event z odpalanymi lurami na 2 stopach obok siebie. Zwykle to jest stała pora 21 w parku. Dzisiaj aż miło było posiedzieć bo nie przesadzając, na placu w środku parku koło muszli koncertowej blisko 200 osób i to w różnym wieku, od gimnazjum do ludzi 30-sto letnich.

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w wielkim skrócie z tego co czytałem na Reddicie (wypowiadał się nawet twórca fake GPS) i oglądałem na YT, wystarczy zmienić jedno ustawienie w androidzie (co najnowszy fake GPS już chyba potrafi) i gra nie rozpozna, że fejkujesz. Oczywiście przy założeniu, że np. nie skaczesz po kontynentach, bo to też można łatwo wykryć.

W dalszym ciągu uważałbym jednak na innych graczy, bo jak ktoś np. traci gym a nie widzi nikogo w pobliżu, to może pójść prosto do supportu. Jeszcze raz podkreślam, że nie gram w tę grę, ale gdybym grał, to pewnie "byłbym" albo na pustyni, albo gdzieś gdzie jest tylu ludzi, że nikt wszystkich nie sprawdzi. Ewentualnie w jakimś kraju gdzie jest wojna i nikt sobie pierdołami głowy nie zawraca. Poza tym podobno w krajach trzeciego świata gra się właśnie w ten sposób, bo za drogo wychodzi internet na telefonie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cisnę normalnie na swoim koncie i mam już 17.5 lvla ale jestem ciekaw jakby tak sobie wbić na fake gpsie np. do Nowego Jorku czy Los Angeles bo tam hardo się farmi na pokestopach. Tylko z drugiej strony po co w sumie. Byłoby fajnie ale też wielkiej radochy chyba nie daje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takie oszukiwanie byłoby fajne, ale na chwilę. Złapiesz sobie jakiegoś super poka siedząc w domciu, wytrenujesz go, też siedząc w domciu i...co? Brakuje tu tej satysfakcji z łażenia po osiedlach na przykład, polowania, męczenia się by zdobyć te najlepsze okazy :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oszukiwanie zabiera cały fun z gry. Tak samo można sobie od razu w grze przejść na sam koniec kodami, ale gdzie będzie ta frajda? :v 

 

 

27 minuty temu GałoK napisał:

Zablokowałem na YouTube frazy Pokemon i Pokemon GO dla bezpieczeństwa.

No spoko, będziesz to pisał codziennie w tym temacie żeby pokazać jaki jesteś inny i fajny? xD

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żebyście tylko wiedzieli nie mam zablokowanych fraz Pokemon, Go i Pokemon Go na YT. Dziękuję.

Frajda z gonienia jest a u nas ciągle w jednym spocie bogacze wrzucają 3 lure obok siebie i tylko pod drzewkiem się stoi i czeka ^^ Zwykle parenaście osób minimum się zbiera jedni bardziej gadatliwi drudzy mniej ale nawet miło tak ujrzeć że toczy się to wszystko w grupce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byliśmy na mieście i pod moim uniwerkiem trzy Lure wsadzili i cała masa ludu siedziała sobie w...ja wiem? Takim mini parczku chyba. Jak myśmy przyszli to niestety od razu Lure się skończyły, ale miło było zobaczyć, że tylu trenerów jest na mieście :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od paru dni w Szczawnicy na wakacjach. Drugiego dnia wybraliśmy się (ja z rodzicami) do schroniska pod trzema koronami. Ja się patrzę a tam około 150 metrów dalej : gym i to jeszcze słabo chroniony. Myślę sobie: a przejdę się i zdobędę. Od tego czasu mój Peugeot (pidgeot) jeszcze do mnie nie wrócił...

W tym momencie mam w swoim władaniu aż 4 gymy w tym 3 własnoręcznie podbite :)

Team Mystic for the win! Hehe

Jak chcecie mogę więcej ciekawych rzeczy opowiedzieć, ale to musicie mi dać znać, bo ja jestem na komórce i mi się nieprzyjemnie pisze...

Pozdrawiam :yay:

Trener Szonszczyk (na forum zwany miszczem tencz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh zalety życia na bardziej wyludnionych terenach... W Krk jak byłem wczoraj to mi przejęli gyma parenaście sekund po moim przejęciu xd A u mnie w Bielsku to tak samo najlepiej rozwaliłem 6lvl gym po 7 walkach i czerwoni mi go przejęli w trakcie jak był biały bo za długo poksa wybierałem. To powinni zmienić że zwycięzca zawsze ma prawo dać pokemona. A tu taki bullshit. Za to jednak dużo expa idzie za 6lvl i te walki 3k razem chyba poszło. Wolę to niż coinsy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...