Skocz do zawartości

Pokemon Go!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Maniek

Ja z 10km dostałem ostatnio Laprasa i w sumie to jest bardzo zadowolony z tego dropu :D Aktualnie moim celem jest zdobycie jeszcze dwóch Eevee, żeby w końcu mieć Vaporeona.

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minuty temu Maniek napisał:

Ja z 10km dostałem ostatnio Laprasa i w sumie to jest bardzo zadowolony z tego dropu :D Aktualnie moim celem jest zdobycie jeszcze dwóch Eevee, żeby w końcu mieć Vaporeona.

Ja nie umiem ciągle złapać Eevee, mimo że jest ich dość sporo :rainderp: ogólnie też bym chciała Vapka (mam już na rl pluszowego xD), ale z jajka bym wolała Scythera, bo jest rzadszy do znalezienia w terenie, a Eeveeh jest trochę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu FrozenTear7 napisał:

:lol: U nas w BB siedzi sobie Lapras 1600CP i Snorlax 1200CP a widzę ludziom wpadają takie 3x słabsze to aż przykro trochę.

Wiesz, na brak mocnych poków nie narzekam, ale jednak fajnie byłoby mieć takiego Lapka 1800cp albo Dragonite'a 2000. 

Spoiler

b4a64c4183.jpg

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bieda. Na osiedlu i w okolicach mam mało pokestopów więc mój spacer nie obfituje w zbyt wiele pokeballi. Przez to szybko mi się kończą i bardzo ogranicza to możliwości. Poki łapię słabe. Mój najrzadszy okaz to chyba Starmie jakieś 530cp. Przy okazji jest też najsilniejsza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam sobie na ten temat z ciekawości i aż wstyd mi sie zrobiło ;-; mam dopiero 4 lvl a  moj najsilniejszy pokemon to Pigeotto ;-; 

Ale to w sumie chyba dlatego ze od 4 dni apka mi nie działa, bo mimo ze mam włączony GPS i wszystko inne to nie odnajduje mojej lokalizacji i nie robi mi pokemonow w poblizu Damn.

Chociaz tak w sumie to wszystkie pokemony łapałam w domu. Chyba miałam za slaby internet, bo na miescie nagle moja postać pojawiała sie poł kilometra dalej. I z pokestopów nic nie mogłam wziąc. Smuteczek. Nie zostanę mistrzem pokemon :< ide dalej gnebic serię indigo league.

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Celly napisał:

Weszłam sobie na ten temat z ciekawości i aż wstyd mi sie zrobiło ;-; mam dopiero 4 lvl a  moj najsilniejszy pokemon to Pigeotto ;-; 

Ale to w sumie chyba dlatego ze od 4 dni apka mi nie działa, bo mimo ze mam włączony GPS i wszystko inne to nie odnajduje mojej lokalizacji i nie robi mi pokemonow w poblizu Damn.

Chociaz tak w sumie to wszystkie pokemony łapałam w domu. Chyba miałam za slaby internet, bo na miescie nagle moja postać pojawiała sie poł kilometra dalej. I z pokestopów nic nie mogłam wziąc. Smuteczek. Nie zostanę mistrzem pokemon :< ide dalej gnebic serię indigo league.

 

Nie wierze... Ty też się dałaś złapać w tą pułapkę tej nudnej i żenującej gry i spisku terrorystycznego?

 

Wszyscy moi znajomi. WSZYSCY DO JASNEJ CHOLERY. BEZ ANI JEDNEGO WYJĄTKU. Przecież ta gra jest nudna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu FirstChoice napisał:

 

Nie wierze... Ty też się dałaś złapać w tą pułapkę tej nudnej i żenującej gry i spisku terrorystycznego?

 

Wszyscy moi znajomi. WSZYSCY DO JASNEJ CHOLERY. BEZ ANI JEDNEGO WYJĄTKU. Przecież ta gra jest nudna!

Wreszcie ktoś kto myśli o tej grze tak jak ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, GałoK said:

Znam to uczucie, dobrze że zanim ta gra zdobyła popularność zdążyłem wyjść z mojej starej szkoły, tak to bym widywał teraz na korytarzach gimbusów i dzieci z podstawówki ganiających za pokemonami xD

 

tak btw Zablokowałem frazy Pokemon, Pokemon Go! na youtube.

Oj! Ktoś tu ma ból dupy :D

Tak jak część osób to zgromadzonych ogłaszam wszem i wobec, że nie zablokowałem frazy Pokemon i Pokemon Go! na jutubie, a nawet oglądnąłem dzisiaj (z mamą i bratem) jeden z odcinków i mam w głębokim poważaniu wszystkich co obnoszą się ze swoim hejtem. A bajka ogólnie bardzo przyjemna ...

 

Moje zdanie na temat hejtu jest takie: Im więcej rzeczy lubisz i im mniej rzeczy nie lubisz tym lepiej bla ciebie i osób w twoim otoczeniu :yay:

 

40 minutes ago, FrozenTear7 said:

Jeszcze raz zobaczę tekst Gałoka o zablokowaniu frazy Pokemon na YT to zacznę mieć poważniejsze myśli samobójcze.

Naprawdę nie warto tracić takich myśli dla takich osób ...

 

Powracając do tematu:

Wróciłem do swojej wsi ... szybką ja opuszczę. Pytacie dlaczego?

Spoiler

Pierwsza rzecz, ale najważniejsza:

1)NIE MA POKEMONÓW XD NIE MA POKESTOPÓW I GYMÓW ... TYLKO 2 PIDGEY'e NA KRZYŻ I JEDEN POKESTOP KTÓRY JEST KRZYŻEM ... lol

2)Wolę Wrocław

3)Reszta spraw ...

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

W sumie to zrozumieć mogę konstruktywną krytykę, ale spora część osób hejtujących nawet nie dała szansy grze, a o samym uniwersum pokemonowym nie wiele wie. Niestety złą reklamę pokom robi wszechobecny wizerunek Pikachu reklamujący je, bo ludziom wydaje się, że wszystkie stworki to słodkie pluszaczki. Sama gra nawet w moim mieście bardzo pozytywnie wpłynęła na ruch tutaj, jak do tej pory wieczorami wiało pustkami, co najwyżej można było natknąć się na łysego sebixa, który czeka aż się spojrzysz, żeby wyskoczyć z typowym tekstem dla takich grup społecznych. Teraz idę do parku o 21-22, wszędzie pełno ludzi latających z telefonami, nikt na nikogo spode łba nie patrzy, zagadać można, pośmiać się z zupełnie obcymi ludźmi. Jeśli to jest dla was ogłupianie społeczeństwa to ciężko mi zrozumieć czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy lubią tą grę tak samo jak ja: Parę losowych historyjek z mojego wyjazdu do Szczawnicy związanych z Pokemon Go:

 

(Dokończenie wcześniejszej historyjki) Dzień 2: jedziemy sobie z rodzicami na wycieczkę rowerową brzegiem Dunajca (15 km bardzo dobrą drogą żwirową hehe). Koniec trasy wyznaczony na schronisku pod Trzema Koronami (szczyt Pienin). Odpalam apkę i co widzę: 150 metrów wyżej gym. Stwierdzam, że pójdę i go zdobędę (bo był czerwonych, a ja jestem niebieski). Po 5 minutach walki z internetem górskim gym jest mój. Zwycięstwo! Ustawiłem tam sobie mojego Peugeot'a około 500 CP ... wrócił do mnie po jakimś tygodniu ... także było warto.

 

Wyprawa na Sokolicę i Trzy Korony: na Sokolicy jest internet ... i pokemony - potwierdzone info. Na trasie także występują gymy, pokestopy i czarne strefy bez internetu. Żeby nie było, czekając w kolejce górskiej na Trzy Korony też złapałem pokemona ... widocznie bardzo mi się nudziło.

 

Dwa lury odpalone blisko siebie obok restauracji: widzę dwóch kolesi o głowę wyższych ode mnie i mówię do nich: panowie też łapią? heheheh Pogadaliśmy, wymieniliśmy się informacjami o występowaniu rozgwiazdy i się rozeszliśmy, miłe, randomowe spotkanie nerdów takich jak ja ... i w dodatku jeszcze tutejszych (Szczawniczych xD) co najdziwniejsze.

 

Podchodzę sobie do gyma czerwonych chcąc go sobie przejąć. Zanim ja się namyśliłem jak to zrobić ... gym stał się biały. Ja się rozglądam dookoła, odnajduję wzrokiem pierwszą osobę obok mnie w nosem w komórce i takie - TO TY? xDDD Okazało się, że akurat miał też chrapkę na tego gyma więc chwilę z nim połaziłem, zajęliśmy jeszcze jednego gyma, ale po 5 minutach wszystkie zmieniły właścicieli ... przynajmniej się pobawiłem ... TEAM MYSTIC FOR THE WIN! a nie czekaj ... hehe

 

Pewnego dnia w niedzielę 24 lipca tego roku: po zajęciu gymów odchodzę sobie spokojnie z uczuciem triumfu. Ja tu paczę a tu: jeden gym upada, drugi, TRZECI. CO SIĘ TU WYPRAWIA? Do tego czasu widziałem tylko jeden gym zajęty przez Team Instinct. Teraz widzę ISTNĄ INWAZJĘ ŻÓŁTKÓW!!! Tak, widziałem, że 3 gymy były żółtych w jednym czasie. Rekord świata (a co najmniej tego małego miasteczka). Pozdrawiam także tych od żółtych którzy dokonali niemożliwego zajęcia gymów, a także tych co w ogóle wybrali Team Instinct. Jestem pod wrażeniem.

 

Łapanie Pikachu Like A Boss:

Dzień 1: Wiedzę Pikachu, łapię, freeze apki. NIE MA. UCIEKŁ ... :(

Dzień 2: Idę dorwać s********. JEST. 10 minuta walka. ZŁAPANY. WOW. MAMA MI BĘDZIE ZAZDROŚCIĆ JAK SIĘ DOWIE (ogarnia o co chodzi z pokemonami)

Dzień 3: Znowu Pikachu? W prawie TYM SAMYM MIEJSCU? k. UCIEKŁ ... ehh maybe next time ...

 

Liczę na inne fajne historyjki od was! Piszcie! Z góry dzięki!

Pozdrawiam,

Trener Tencz :D

Spoiler

I jeszcze jedna taka historyjka:

Drugiego dnia zbierania pokemonów u mnie we Wrocku ... znalazłem las ... a w lesie ... resztki grodu ... wszystko pisze na tabliczkach pochowanych w trawie które są również pokestopami także nie mogą kłamać :D

Także tego ... polecam aplikację ...

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Tutaj moja aktualna kolekcja:

 

Spoiler

13874735_1766217486969243_520485448_n.pn

 

Z najnowszych nabytków Cloyster, Kingler i to w jednym dniu i dzisiaj ewoluowałem sobie Psyducka w Golducka i dostałem go z ponad 1k CP :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...